Pagalba - Paieška - Nariai - Kalendorius
Pilna versija: Koks oras Turkijoje geguzes menesi?
Novaturo diskusijos > Vasaros sezonas > Turkija->Antalija
Puslapiai: 1, 2
aisbal
Sveiki,
ketiname vykti i Kemera geguzes viduryje. Ar nesusalsime ten? :?
Gal kas neseniai grizote, ar buvote panasiu metu?
labai lauksiu Jusu zinuciu :!:
Smurka
Nesušalsi. Oras įšyla iki 25 ir daugiau. Vanduo jau irgi bus apie 20. Tik lietutis gali kartais užklupti ir vakarais teks megztuku apsigobti pečius
aisbal
Gal ir reikejo rinktis kelione dar pora savaiciu veliau, bet labai jau reikia atostogu sad.gif
Bus matyt, kaip bus, reikia ir pavasari Turkijoje isbandyti:)
Smurka
gegužės mėnuo Turkijoje, kaip liepos mėnuo Lietuvoje. Viskas bus gerai :wink:
stasys
Pernai Kemere gegužės antroje pusėje temperatūra siekdavo 35 laipsnius, lietaus nebuvo. Vakarais būdavo apie 20.
obligacija
dienomis isties lb. silta ir gera, o vakarui nepamirskit isedet megztuko :wink:
saullele
CITATA(aisbal)
Sveiki,
ketiname vykti i Kemera geguzes viduryje. Ar nesusalsime ten? :?
Gal kas neseniai grizote, ar buvote panasiu metu?
labai lauksiu Jusu zinuciu :!:

o i koki viesbuti vaziuojate?
aisbal
vaziuojame i Grand Gul Beach
Mari
Mes pernai buvom gegužės gale-liuks.Šilta bet ne super karšta,zmoniu dar nera per daug.Vanduo šiltas,prisivazinėjom,prisivaiksciojom.Kemere buvom-liuks.Kas megsta virš +40 tai gal ir blogai,mums buvo pats tas.
stasys
Dabar Kemere oras netoli 40, vanduo - 24
maika
tai vanduo -24.reiškiasi storas ledas.reikia į poledinę žūklę varyti.
vega
CITATA(ROBERTAS)
tai vanduo -24.reiškiasi storas ledas.reikia į poledinę žūklę varyti.

Turiu pastebet, kad ROBERTO postai visad sunkiai suprantami :wink: Humoro jausmas mazu maziausiai keistas :shock:
garbane
smile.gif)puikiai suprantamas Roberto humoras, taip ir toliau:)bent sypsenele atsiranda tokias rimtas temas skaitant:)
Taira
Mano nuomone pats tinkamiausias metas geguzes vidurys. :} arba pradzia.
Kukute
CITATA(Mari)
Mes pernai buvom gegužės gale-liuks.Šilta bet ne super karšta,zmoniu dar nera per daug.Vanduo šiltas,prisivazinėjom,prisivaiksciojom.Kemere buvom-liuks.Kas megsta virš +40 tai gal ir blogai,mums buvo pats tas.

Sveiki, dauguma cia kalba apie geguzes viduri, pabaiga, o mes vykstam i Kemera paskutinem balandzio dienom, gal kam teko buti tokiu metu? Ar ten pakankamai silta? Aciu!
sinja
Paziurejau gismeteo prognozes, tai praktiskai visas dienas mano keliones lis ir bus salta. Nuo geguzes 15 iki 24. Nervina mane tokie orai.
Smurka
CITATA(sinja)
Paziurejau gismeteo prognozes, tai praktiskai visas dienas mano keliones lis ir bus salta. Nuo geguzes 15 iki 24. Nervina mane tokie orai.

Nesiparink anksčiau laiko tongue.gif wheater.com prognozės kitokios. gal ir palis kokią dienelę, o karštų dienų vis tiek bus
sinja
Zinau, kad neverta parintis, bet is smalsumo kai landai kur nereikia, tai naturaliai ir susinervini del blogu naujienu smile.gif
Kukute
CITATA(sinja)

gismeteo rodo nesamones, kai as vaziavau balandzio 26 d., rode kad max bus 20 silumos, o lis vos ne kasdien. Realiai buvo apie 26-28, lijo tik viena vakara, viena diena buvo tokia pro debesis. Geriau ziurek weather.com, tikrai tikslesnes prognozes.
Kukute
CITATA(sinja)
Zinau, kad neverta parintis, bet is smalsumo kai landai kur nereikia, tai naturaliai ir susinervini del blogu naujienu smile.gif

kai vaziavau balandzio 26 d. gismeteo rode kad lis ir bus maximum 20 laipsniu, o is tikro buvo 26-28, lijo tik viena vakara. As kita puslapi ziuriu, weather
sinja
weather rodo tik kelias dienas i prieki, arba as nemoku kur paziuret, kad rodytu daugiau. Gismeteo sh... mala kaip reikiant, jau lietaus neberodo, neapsisprendeliai kazkokie.
Kukute
CITATA(sinja)
weather rodo tik kelias dienas i prieki, arba as nemoku kur paziuret, kad rodytu daugiau. Gismeteo sh... mala kaip reikiant, jau lietaus neberodo, neapsisprendeliai kazkokie.

weather rodo 10 dienu i prieki, atsiusk man PM, idesiu nuoroda
stasys
CITATA(sinja)

Buvau Kemero regione gegužės antroje pusėje paskutinius tris metus iš eilės. Nelijo nė karto. Oro temperatūra būdavo ir virš 35 laipsnių. Pamenu, kad prognozės būdavo gerokai liūdnesnės. Manau, kad oras bus OK - tą patvirtina ir jau grįžusių pasisakymai.
Guzel kiz :)
Kiek esu girdejusiu, is tu , kurie jau buvo Turkijoje ir zino kokie orai , tai renkasi tik geguze arba rugseji, spali. Nes birzelis, liepa ir rugpjutis, mums saltosios zemes gyventojams per daug karstas:) biggrin.gif As vykstu geguzes 31d., ir tai draugas is Turkijos pranese, kad "kepsiu" , nes zada buti +40 C smile.gif laugh.gif
Smurka
smile.gif+-->
(Guzel kiz smile.gif)
Kiek esu girdejusiu, is tu , kurie jau buvo Turkijoje ir zino kokie orai , tai renkasi tik geguze arba rugseji, spali. Nes birzelis, liepa ir rugpjutis, mums saltosios zemes gyventojams per daug karstas:) biggrin.gif As vykstu geguzes 31d., ir tai draugas is Turkijos pranese, kad "kepsiu" , nes zada buti +40 C smile.gif laugh.gif[/quote]

Kepsi, bet neiškepsi. Prieš važiuodama pasidegink soliariume, nes jei atsuksi Turkijos saulei neparuoštą odelę, šakės tau :shock: nebent iš prigimties esi tamsiaodė. bet vis tiek patariu nejuokaut ir pasiruošt tam
VOLVO
smile.gif+-->
(Guzel kiz smile.gif)
Kiek esu girdejusiu, is tu , kurie jau buvo Turkijoje ir zino kokie orai , tai renkasi tik geguze arba rugseji, spali. Nes birzelis, liepa ir rugpjutis, mums saltosios zemes gyventojams per daug karstas:) biggrin.gif As vykstu geguzes 31d., ir tai draugas is Turkijos pranese, kad "kepsiu" , nes zada buti +40 C smile.gif laugh.gif[/quote] Mes trecia karta renkames birzelio antra puse.Orai budavo +36C-+38C,mums tai geriausia temperatura.Nemegstu kai buna maziau +30C.,na aisku kai jau daugiau kaip +40C,tai tada siek tiek per karsta. smile.gif
sinja
labai nemegstu soliariumu, tai jauciu reikes pasisaugoti pirmom dienom jei ta saule sugalvos sviesti smile.gif
Bus geras oras, nezinau kaip kam tas geras, istikro, bet +30 tikrai bus smile.gif
herşey arzulamak tamam wink.gif sıcak weather de Mayıs
Smurka
smile.gif+-->
(Guzel kiz smile.gif)
Bus geras oras, nezinau kaip kam tas geras, istikro, bet +30 tikrai bus smile.gif
herşey arzulamak tamam wink.gif sıcak weather de Mayıs[/quote]

Tai kad ten viso tursitinio sezono metu yra "sydžak". Todėl tie klausimai apie orą kartais net ir siutina. Žiemą būna šilta, pavasarį ir rudenį būna karšta, o vasarą labai karšta
sinja
Na as kai turkijoje nebuvusi, tai paziuriu koki gismeteo. o tem 22 silumos ir lietus. Tai nuotaika ir nukrenta. Taip ir tikiesi, kad kasnors pasakytu ,,durne baik stradalint, bus karsta" smile.gif
Smurka
CITATA(sinja)
Na as kai turkijoje nebuvusi, tai paziuriu koki gismeteo. o tem 22 silumos ir lietus. Tai nuotaika ir nukrenta. Taip ir tikiesi, kad kasnors pasakytu ,,durne baik stradalint, bus karsta" smile.gif

tai tau beveik panašiai Guzel kiz ir parašė, tik turkiškai laugh.gif laugh.gif laugh.gif
CITATA(Smurka)
CITATA(sinja)

tai tau beveik panašiai Guzel kiz ir parašė, tik turkiškai laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Smurka sujuokinai laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Nors tu supratai, ka pasakiau:)
Smurka
smile.gif+-->
(Guzel kiz smile.gif)
[quote=Smurka][quote=sinja]Na as kai turkijoje nebuvusi, tai paziuriu koki gismeteo. o tem 22 silumos ir lietus. Tai nuotaika ir nukrenta. Taip ir tikiesi, kad kasnors pasakytu ,,durne baik stradalint, bus karsta" smile.gif[/quote]

tai tau beveik panašiai Guzel kiz ir parašė, tik turkiškai laugh.gif laugh.gif laugh.gif[/quote]
Nors tu supratai, ka pasakiau:)[/quote]

Supratau tik antrą sakinio dalį. Kad Turkijoje gegužę karšta. O pirmąją tik pažodžiui: viskas, geisti, gerai. Ir prasmės niekaip nesudėlioju. čia ko gero kažkaip kitaip šifruojasi. Neapsikentusi, kad nesugebu pati, sukėliau ant kojų visus savo pažįstamus turkus. ir pasirodo, kad nieko nenugrybavau. Supratau taip, kaip parašyta: visko trokšti (geisti, stipriai norėti), gerai biggrin.gif O ką norėjai iš tiesų pasakyti, žinai tik tu laugh.gif
[quote="Smurka"][quote=Guzel kiz smile.gif][quote=Smurka][quote=sinja]Na as kai turkijoje nebuvusi, tai paziuriu koki gismeteo. o tem 22 silumos ir lietus. Tai nuotaika ir nukrenta. Taip ir tikiesi, kad kasnors pasakytu ,,durne baik stradalint, bus karsta" smile.gif[/quote]

tai tau beveik panašiai Guzel kiz ir parašė, tik turkiškai laugh.gif laugh.gif laugh.gif[/quote]
Nors tu supratai, ka pasakiau:)[/quote]

Supratau tik antrą sakinio dalį. Kad Turkijoje gegužę karšta. O pirmąją tik pažodžiui: viskas, geisti, gerai. Ir prasmės niekaip nesudėlioju. čia ko gero kažkaip kitaip šifruojasi. Neapsikentusi, kad nesugebu pati, sukėliau ant kojų visus savo pažįstamus turkus. ir pasirodo, kad nieko nenugrybavau. Supratau taip, kaip parašyta: visko trokšti (geisti, stipriai norėti), gerai biggrin.gif O ką norėjai iš tiesų pasakyti, žinai tik tu laugh.gif[/q
idomi ta ju kalba:) 2 metus bendrauju su turku, tai susitiksiu kita men smile.gif
sinja
tai as nesupykciau, kad ir lietuviskai pasakytu smile.gif
Smurka
CITATA(sinja)
tai as nesupykciau, kad ir lietuviskai pasakytu smile.gif

Jinai pasakė, bet neteisingai gramatiškai sudėliojo sakinį, bendratimis laugh.gif Žodžiu, esmė tokia, kad nesiparink, viskas bus gerai, gegužę Turkijoje karšta :wink:
sinja
jau dabar kaip ir neoras galvoje, reikia darbus baigti pries atostogas, kad kolegoms nepalikti nuograuzu visokiu, ciumodanus krautis, apsipirkinet... prisiskaiciau cia atsiliepimu visai jau noriu ten vaziuoti, pradzioje labai i ta turkija skeptiskai ziurejau, biski banalu buvo i ja vaziuoti. o dabar vietoj nenusedziu kaip noriu smile.gif
Ar yra Kemere toks viesbutis Leon ar Lion?
sinja
buvo karsta smile.gif
Ir kaip sekesi? smile.gif
sinja
Oi labai gerai, bet kaip visada pritruko laiko, dar pora dieneliu nebutu pamaise smile.gif
blatata
Sinja, tai uzikretei turkomanija ar ne? biggrin.gif
sinja
Jo, kitais metais vel planuojam vaziuoti, tik si karta imsim 15 dienu smile.gif
RainyDays
tai gal isvis menesiui vaziuok laugh.gif nu ka ten veikti daugiau nei 10 dienu? :?:
sinja
kiek noresiu tiek ir vaziuosiu, man susirasti ka veikti neproblema, jeiguka
stasys
CITATA(RainyDays)
tai gal isvis menesiui vaziuok laugh.gif nu ka ten veikti daugiau nei 10 dienu? :?:

Nežinau kaip mėnesiui, bet buvau ir 9, ir 10 ir 11 d. Ir kiekvieną kartą mielai būčiau buvęs ir ilgiau.
blatata
CITATA(RainyDays)
as tairgi ir menesi noreciau ten pabut :oops: biggrin.gif
llincia
koks dabar oras Turkijoje? Ar toks kaip prognozėse - su lietumi ir šaltas? Ymanoma degintis ar nelabai?
Gizemli
CITATA(llincia)
koks dabar oras Turkijoje? Ar toks kaip prognozėse - su lietumi ir šaltas? Ymanoma degintis ar nelabai?

Dabar +20 , rytoj ir poryt + 22, jūros +19 , Saule su debesiukais. Nebijokit nesusalsit smile.gif
Vigute
Gal kas tiesiogines prognozes, nesumeluotas žino, iš Kemero, rytojui?smile.gif
Tai yra tekstinė Novaturo diskusijų versija. Norėdami pereiti į pilną versija, prašomspausti čia.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.