Pagalba - Paieška - Nariai - Kalendorius
Pilna versija: Patarimai, vykstantiems į Italiją
Novaturo diskusijos > Slidinėjimas > Italija
Sashka
Sveiki, su hebra lekem i Italija, primiausia tai aishku slidinet, sniego yra,viskas ok.
Po slidinejimo mes nusprendem aplankit keleta miestu,norejau paklaust,ka pirmiausiai eilei reikia pamatyt tuose miestuose, svarbiausi dalikai. Toks planuojamas marshurutas:
1.Verona (del Romeo ir Dziuljetos)
2.Modena (nu chia tik del Ferrari)
3.Bologna
4.Florence
5.Pisa (aishku Pizos bokshtas)
6.Ferrara
7.Venice

Kas kur buvo lauksiu svarbiausiu dalyku,tik svarbiausiu,nes laiko nedaug turim smile.gif
Aciu
ŠYPSENĖLĖ
Per daug jūs čia griebiate. Visko tikrai nespėsit pamatyti. Buvau Veronoj - FantastikaĄ Tas Džiuljetos namas tik dėl šarmo. Pats miestelis l. nuostabus.
Venecija manęs nesužavėjo, bet ji jums pakeliui ir vien dėl bendro išsilavinimo turėtumėt užsukti.
Eeglia
Mano nuomone irgi kaip sypseneles - kazkaip daugokai, zinant kad noresit dar ir ant kalno pabut. Na, bet juk ne man vaziuot :roll:
Siaip Venecija manau verciausias dalykas ka reiktu pamatyt. Is tikruju, fantastiska ir isskirtine vieta. Na, gal dar Florencija. O pavyzdziui Pisa tai tikrai kazko ten labai ypatingo nelabai yra, ten tas bokstas ir tiek. Mes kai i ji vaziavome tikejomes daugiau,nes nu pamatai ta boksta, nusifotkini - ir kaip ir viskas. 10 min biggrin.gif nu gal dar siuvenyra viena kita nusiperki....
\RoMaS
nukirstos galvos svajones cia....... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Eeglia
laugh.gif laugh.gif
\RoMaS
:twisted:
dianita
CITATA(Eeglia)
Mano nuomone irgi kaip sypseneles - kazkaip daugokai, zinant kad noresit dar ir ant kalno pabut. Na, bet juk ne man vaziuot :roll:
Siaip Venecija manau verciausias dalykas ka reiktu pamatyt. Is tikruju, fantastiska ir isskirtine vieta. Na, gal dar Florencija. O pavyzdziui Pisa tai tikrai kazko ten labai ypatingo nelabai yra, ten tas bokstas ir tiek. Mes kai i ji vaziavome tikejomes daugiau,nes nu pamatai ta boksta, nusifotkini - ir kaip ir viskas. 10 min biggrin.gif nu gal dar siuvenyra viena kita nusiperki....

Roma verta pamatyti:) Venecija aisku kas be ko, kol dar nenuskendo po pastoviai kylanciu vandens lygiu ir butinai - pabreziu, nueiti ten i koki nors zuvies restorana, nebutinai pacioje venecijoje, o bet kuriame is daugelio mazu miesteliu greta... tokiu juros gerybiu, kaip ten, jus niekur negausite...
Prie Romos zemiau patariu nuvaziuoti i Abruzzo nacionalini parka, reikes kilti i kalna... oi kiek ten vietu yra.... ne vien tie keli didesni miestai, kur veza turizmo agenturos...
\RoMaS
0 Neapoli?
dianita
CITATA(RoMaS)
0 Neapoli?

prie neapolio, tiksliau zemiau jo yra ispanu karaliaus rumai su parku, kuriuos verta pamatyti.. pats neapolis nieko doro neturi, del ko ten verta trenktis. Jei labai norite i pietus, tai patarciau geguzes menesi vykti i Sicilija ir ja visa ismaisyti, fantastiska vieta, tikras maistas, nuostabi gamta ir silti zmones, nors triuksmingi.. bardakas yra, gal didesnis nei siaureje, bet ten labai daug istorinio ir kulturinio paveldo yra..
Eeglia
Na jau jei prakalbom apie miestus, kuriuos verta pamatyt, tai vienas is man labiausiai patikusiu miestu buvo Siena (po Venecijos laugh.gif ). Daugiau nieko nebesakysiu, susiraskit patys laugh.gif :roll:
dianita
CITATA(Eeglia)
Na jau jei prakalbom apie miestus, kuriuos verta pamatyt, tai vienas is man labiausiai patikusiu miestu buvo Siena (po Venecijos laugh.gif ). Daugiau nieko nebesakysiu, susiraskit patys laugh.gif :roll:

siena fantastiskas miestas... ypac leidziantis saulei, kai jos spinduliai krenta ant raudonu plytu gynybiniu sienu.. o jei pasiseks ten patekti diena ar dvi pries garsuju palio, tai pamatysite kaip miestelis tam renginiui pasiruoses, sirgaliai, etc:) laaabai grazus miestas....

butinai pravaziuokite zydraja pakrante... sakyciau verta i prancuzijos puse nuvaziuoti aplankant monaka pakeliui...
\RoMaS
O Sicilijoj nepavojinga? Gi pasaulio mafijozu sostine :?
dianita
CITATA(RoMaS)
O Sicilijoj nepavojinga? Gi pasaulio mafijozu sostine :?

na taip nesakyk italijoje, nes jie labai piktinasi, kad uzsienieciai tik ir zino: pica, pasta ir mafia smile.gif) ten viskas labai normalu, tiktai atsargiau reikia Palermo, nes ten daugiau nusikaltimu ir pavojinga vaziuoti ne vietiniui (vaziuojama nepaisant taisykliu, o sviesoforai yra tik butaforija).. dar ten pora vietu, bet ten toks grozis.. verta pamatyti catania, taormina, etnos nacionalini parka lipant i ugnikalni, po to Siracusa, Agrigento, Trapani. Geriausias tam laikas geguzes menuo, kai dar gamta neisdegusi nuo karsio... o temperatura nesiekia 35 smile.gif
Eeglia
vajetau... NORIU i italija.... :cry:
mano dar svajone butu sicilijoj pabuvot, nes tiek geru nuomoniu girdejus...
ahabi
o as kaiptik apie Sicilija nekokius atiliepimus girdejau. Vienas mano draugas, ismaises puse svieto pasake "dar baisiau negu Kreta"... tada ir supratau, kad nelabai kas... bet gal cia tik pas mane tokie islepe draugai, kuriems niekas neitinka laugh.gif
Marsietė
Visada keliavome su Novaturu. I -ą kartą su ''Guliverio kelionėmis''
Nėra zodžių ką ir pridurti - siaubas. Niekam nepatariu net jų agentūroje pirkti keliones, nereikia man jų net nuolaidų kortelės
Audriukas
CITATA(Marsietė)
Nėra zodžių ką ir pridurti - siaubas. Niekam nepatariu net jų agentūroje pirkti keliones, nereikia man jų net nuolaidų kortelės

Gal galima plačiau :roll:
ahabi
CITATA(Marsietė)

Aha, as irgi noreciau isgirst kodel jau tokie nepatenkinti likote? 8)
waiwute
sveiki mirtinai reikia Jusu patarimu smile.gif noriu pakeliauti po Italija tik neapsisprendziu kur smile.gif ar i Roma ir jos apylinkes ar virsui Milanas , Venecija...
dianita
CITATA(waiwute)
sveiki mirtinai reikia Jusu patarimu smile.gif noriu pakeliauti po Italija tik neapsisprendziu kur smile.gif ar i Roma ir jos apylinkes ar virsui Milanas , Venecija...

tai apsispresk ko nori.. po to planuok... Milanas nevertas demesio.. jei jau siaure tai geriau veneto regionas ir kalnai (dolomitines alpes), pieciau - florencija, perugia, assisi..
waiwute
TAI IR KLAUSIU PATARIMO KAD GALECIAU APSISPREST
Audriukas
Kam rėkti laugh.gif laugh.gif laugh.gif
pas mus puiki klausa laugh.gif laugh.gif laugh.gif
waiwute
tikrai nerekiau laugh.gif tik mygtukai neklauzados :cry:
Karen
Tai kas ten negerai su "Guliverio kelionemis" ? smile.gif Jie, jei neklystu, su Novaturu bendradarbiauja....
dianita
CITATA(ahabi)
o as kaiptik apie Sicilija nekokius atiliepimus girdejau. Vienas mano draugas, ismaises puse svieto pasake "dar baisiau negu Kreta"... tada ir supratau, kad nelabai kas... bet gal cia tik pas mane tokie islepe draugai, kuriems niekas neitinka laugh.gif

sicilija yra tikroji italija... fantastiski zmones, nors ir chaotiski ir jie triuksmingesni uz graikus.. grazi gamta ir architektura, puikus maistas, tikras maistas, jau nekalbu apie zuvi ir vaisius bei darzoves, sicilietiski apelsinai ypac raudoni, parduodami visoje italijoje...

o kas ten baisiau nei kreta? o kas baisu kretoje buvo?? gal tavo draugai tiesiog nemegsta nuotykiu ir neiprastu dalyku... juk daug kam is uzsienieciu baisu ir lietuvoje.... baisiau nei kretoje pvz:)
Miu
va tikrai taip - mums gyvenantiems Lietuvoj tur būt apie baisumus Sicilijoj, Kretoj ar kur kitur reiktų patylet, nes turėtumėm būt užgrūdinti nuosavų baisumų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif na nebent kalbėtume apie Iraką, Afganistaną, ar kitą karų zonoj esamą valstybę :?
O jei mėgsti salų laukinį grožį, kalnus, vėją, jūrą saulę būtinai aplankyk ne tik Siciliją, Kretą, bet yra tokios nuostabios salos kaip Sardinija, Korsika, Malta... Ech, kaip dabar viską mesčiau :roll: :roll: :roll:
Wella
CITATA(dianita)
CITATA(ahabi)

sicilija yra tikroji italija... fantastiski zmones, nors ir chaotiski ir jie triuksmingesni uz graikus.. grazi gamta ir architektura, puikus maistas, tikras maistas, jau nekalbu apie zuvi ir vaisius bei darzoves, sicilietiski apelsinai ypac raudoni, parduodami visoje italijoje...

o kas ten baisiau nei kreta? o kas baisu kretoje buvo?? gal tavo draugai tiesiog nemegsta nuotykiu ir neiprastu dalyku... juk daug kam is uzsienieciu baisu ir lietuvoje.... baisiau nei kretoje pvz:)

Labai labai pritariu, kad Sicilija nuostabi. Kaip ir planavom liepos men su masina keliavom i Sicilija. Taormina, Sirakuzai, ETNA!!! Agrigento. Kazkas tokio... Maistas nerealus, vietinis vynas fantastiskas, vaizdai... Sutinku, kad Italai baisus tinginiai, bet uztat labai saunus zmones ir linksmi. Apie mafija visai buvau pamirsus, nieko bendra, kas susije su mafija susidure nebuvom. Visiskai saugu. Zinoma Sicilija paliko didziausia ispudi, bet pabuvom Neapolyje, Pompejoj, ir aisku romantiskoji Venecija nors ten buvo 45 karscio. Viskas zavejo. Myliu Italija ir butinai dar 100 kartu sugrisiu! Tiesa su masina iki Sicilijos truputi toloka ir 16 dienu truputi mazoka buvo.
dianita
[quote="Wella"][quote="dianita"][quote=ahabi]o as kaiptik apie Sicilija Labai labai pritariu, kad Sicilija nuostabi. Kaip ir planavom liepos men su masina keliavom i Sicilija. Taormina, Sirakuzai, ETNA!!! Agrigento. Kazkas tokio... Maistas nerealus, vietinis vynas fantastiskas, vaizdai... Sutinku, kad Italai baisus tinginiai, bet uztat labai saunus zmones ir linksmi. Apie mafija visai buvau pamirsus, nieko bendra, kas susije su mafija susidure nebuvom. Visiskai saugu. Zinoma Sicilija paliko didziausia ispudi, bet pabuvom Neapolyje, Pompejoj, ir aisku romantiskoji Venecija nors ten buvo 45 karscio. Viskas zavejo. Myliu Italija ir butinai dar 100 kartu sugrisiu! Tiesa su masina iki Sicilijos truputi toloka ir 16 dienu truputi mazoka buvo.[/quote]

Na del saugumo tai ten nera labai saugu, ziurint kur keliauji.. as kalbu ne apie mafija, kuri turistui yra beveik nepastebima, bet egzistuoja. Bet grozis ten tikrai neispasakytas, kvapu, vaizdu ir skonio misinys:))
Siaip tai liepos menesis nera pats tas keliavimui po sicilija, nebent jus is tu, kur labai megsta zveriska karsti:) geriausias laikas tai nuo balandzio vidurio kazkur iki birzelio vidurio, na pabaigos.. tada dar ne taip karsta ir gamta dar nenukankinta beprotiskos kaitros...
Wella
[quote="dianita"][quote="Wella"][quote=dianita][quote=ahabi]o as kaiptik apie Sicilija Labai labai pritariu, kad Sicilija nuostabi. Kaip ir planavom liepos men su masina keliavom i Sicilija. Taormina, Sirakuzai, ETNA!!! Agrigento. Kazkas tokio... Maistas nerealus, vietinis vynas fantastiskas, vaizdai... Sutinku, kad Italai baisus tinginiai, bet uztat labai saunus zmones ir linksmi. Apie mafija visai buvau pamirsus, nieko bendra, kas susije su mafija susidure nebuvom. Visiskai saugu. Zinoma Sicilija paliko didziausia ispudi, bet pabuvom Neapolyje, Pompejoj, ir aisku romantiskoji Venecija nors ten buvo 45 karscio. Viskas zavejo. Myliu Italija ir butinai dar 100 kartu sugrisiu! Tiesa su masina iki Sicilijos truputi toloka ir 16 dienu truputi mazoka buvo.[/quote]

Na del saugumo tai ten nera labai saugu, ziurint kur keliauji.. as kalbu ne apie mafija, kuri turistui yra beveik nepastebima, bet egzistuoja. Bet grozis ten tikrai neispasakytas, kvapu, vaizdu ir skonio misinys:))
Siaip tai liepos menesis nera pats tas keliavimui po sicilija, nebent jus is tu, kur labai megsta zveriska karsti:) geriausias laikas tai nuo balandzio vidurio kazkur iki birzelio vidurio, na pabaigos.. tada dar ne taip karsta ir gamta dar nenukankinta beprotiskos kaitros...[/quote]

Zinok ten karsta taip baisiai tikrai nebuvo, masinoj kondicionierius. Atsimenu kai dienos metu vaiskciojom po Taormina tada buvo gana karsta, bet tikrai ne baisiai. Matyt man karstis patinka. Bet ispudingesnio karscio nei Venecijoje nebuvau patyrus, Sicilijoj taip nebuvo. Uztat viena vakara buvo toks vejas, kad palapines pasistatyt buvo be sansu. Buvau net issigandus.Tai ikalem vyniuko ir po atviru dangum ant ciuzinio miegojoj, tik reikejo saugotis, kad kokia citrina ant galvos neuzkristu, nes aplink buvo vien citrinmedziai. smile.gif
dianita
[quote="Wella"][quote="dianita"][quote="Wella"][quote=dianita][

Zinok ten karsta taip baisiai tikrai nebuvo, masinoj kondicionierius. Atsimenu kai dienos metu vaiskciojom po Taormina tada buvo gana karsta, bet tikrai ne baisiai. Matyt man karstis patinka. Bet ispudingesnio karscio nei Venecijoje nebuvau patyrus, Sicilijoj taip nebuvo. Uztat viena vakara buvo toks vejas, kad palapines pasistatyt buvo be sansu. Buvau net issigandus.Tai ikalem vyniuko ir po atviru dangum ant ciuzinio miegojoj, tik reikejo saugotis, kad kokia citrina ant galvos neuzkristu, nes aplink buvo vien citrinmedziai. smile.gif[/quote]

na as buvau kazkur birzelio 22 diena, tai tik islipus is lektuvo tvoske +39 karstis.. veliau buvo apie +38 - 43 laipsnius, nu man tai buvo juoda aklimatizacija, tik po 4 dienu pradejau kazka valgyti.. bent man per karsta buvo :roll: as noreciau geguze ten pakeliauti, kai dar gamta neperdziuvus nuo karscio ir temperatura apie 30 laugh.gif
abc
Būkite atidūs. blush.gif
Vakar kelionių agentūroje , Vilniuje, pirkau kelionę į Italiją, Garni Volgger viešbutį. Novaturo kataloge ir agentūros e-tinklapyje nurodyta ir su agentūros darbuotoja suderinta kaina 2329 lt., staiga, po 20 min. pasikeitė, kai atėjau mokėti pinigų. Agentūros darbuotoja pareiškė, kad nauja, didesnė kaina 2489 lt. pasirodo, kuomet bandai užsakyti kambarį. Ar čia Novaturas taip apgaudinėja keliautojus ? Ar įstatymas tą daryti jiems leidžia ? Juk nelakstysi su sauja pinigų po miestą per agentūras. Noriu, kad man grąžintų skirtumą, kuris atsirado dėl Novaturo kaltės. 2489-2329=160 lt.x 2 žmonės= 320 lt. Yra elektroniniai laiškai, įrodantys, kad aš buvau neteisingai informuotas dėl kainos, nes pačios agentūrų darbuotojos to nežinojo . Jei nepavyks taikiai išspręsti šio klausimo, kreipsiuosi į atatinkamas valstybines įstaigas, kuruojančias turizmo verslą ir ginančias vartotojus. Manau, kad yra ir bus daugiau apmulkintų, todėl perspėju. Šiuo metu gavau dviejų agentūrų patvirtinimą, kad Novaturo kainos vis dar skelbiamos neteisingos. (2008-09-30. 15val. )
ingine
[O kokiomis datomis vaziuojate?? paskaiciuosiu, nes dirbu agenturoje smile.gif

quote name='abc' date='2008.10.01 07:53' post='163026']
Būkite atidūs. blush.gif
Vakar kelionių agentūroje , Vilniuje, pirkau kelionę į Italiją, Garni Volgger viešbutį. Novaturo kataloge ir agentūros e-tinklapyje nurodyta ir su agentūros darbuotoja suderinta kaina 2329 lt., staiga, po 20 min. pasikeitė, kai atėjau mokėti pinigų. Agentūros darbuotoja pareiškė, kad nauja, didesnė kaina 2489 lt. pasirodo, kuomet bandai užsakyti kambarį. Ar čia Novaturas taip apgaudinėja keliautojus ? Ar įstatymas tą daryti jiems leidžia ? Juk nelakstysi su sauja pinigų po miestą per agentūras. Noriu, kad man grąžintų skirtumą, kuris atsirado dėl Novaturo kaltės. 2489-2329=160 lt.x 2 žmonės= 320 lt. Yra elektroniniai laiškai, įrodantys, kad aš buvau neteisingai informuotas dėl kainos, nes pačios agentūrų darbuotojos to nežinojo . Jei nepavyks taikiai išspręsti šio klausimo, kreipsiuosi į atatinkamas valstybines įstaigas, kuruojančias turizmo verslą ir ginančias vartotojus. Manau, kad yra ir bus daugiau apmulkintų, todėl perspėju. Šiuo metu gavau dviejų agentūrų patvirtinimą, kad Novaturo kainos vis dar skelbiamos neteisingos. (2008-09-30. 15val. )
[/quote]
ingine
Patikrinau kaina-kaina 2329Lt asmeniui, bet dar galioja isankstinio pirkimo nuolaida-iki 09.30 turejo buti 8proc. tai galutine kaina turejo buti 2143 Lt. Kazkaip tau cia negarai paskaiciavo.....

CITATA(abc @ 2008.10.01 07:53) *
Būkite atidūs. blush.gif
aidacka
Kiek kainuoja vienam viena kart pavalgyti kavineje, na taip rimtai. Nereikia centu, mazdaug. Noriu orentuotis kiek per diena skirti maistui.
Jolita999
aciu uz komentarus.

plastikiniai langai
tomascia
aciu, geros diskusijos.

mikroautobusu nuoma - mikriuku nuoma - www.bigbus.lt
autobusu nuoma - autobusu nuoma - www.mikroautobusu-nuoma.lt
plastikiniai langai - plastikiniai langai - www.langubaze.lt
vidaus durys - vidaus durys - www.langubaze.lt
kvepalai - kvepalai - www.parfumerine.lt
padangos - padangos - www.xpadangos.lt
darbas anglijoje - darbas anglijoje - www.emigra.lt