Pagalba - Paieška - Nariai - Kalendorius
Pilna versija: Kuris kretos miestas geriausia pasilinksminimu vieta?
Novaturo diskusijos > Vasaros sezonas > Graikija->Kreta
Ieva.Z.
Palnuojame atostogauti Kretoje nuo liepos men. Gal galite kas patarti, i koki kurorta vykti, jei norime ne tik drybsoti, bet ir pasisokti vakarais ir pasilinksminti. Zodziu, Kretoje niekada nebuvome ir bijome, kad neuztaikytume i koki nuo visko pavargusiu pensininku roju. Ka geriau tokiu atveju rinktis - Chersonissos ar Malija? Ir ar yra ten tikruklubu ar tik barai, kur groja muzika? Aciu labai uz atsalymus is anksto. :wink:
mariam
Hersonicos mieste yra visa gatve klubu, bet tie klubai nieko gero... Patarciau vaziuot i kita sali pasilinksmint, nebent vaziuojat su didele, linksma kompanija. Mes vaziavome irgi ne tik pleze pagulet, bet ir pasiaust, bet patikekit-nieko ten gero. Antra karta NIEKADA nevaziuociau.
omorfi
mariam, o kur patartumet vaziuoti?
Poison
CITATA(omorfi)
mariam, o kur patartumet vaziuoti?

Jei pasilinksminti, tai galėčiau patarti į Mallorc'ą miestelį El Arenal.
Ten ištisą naktį vyksta didžiulė fiesta su šokimais ant stalų, sangrijos gėrimu iš kibirų su ilgais šiaudeliais ir pan. išsimiegot ten be šansų.
O dieną išsinuomojus mašiną galima ir į kokį ramesnį pliažiuką pavažiuot ar po kalnus pasivažinėt.
Tomasss
Nieko gero tam El Arenalyje...Pilna girtų ir šaukiančių Vokiečių... Net koliziejus jiems ten pastatytas, kur ir programa ir meniu ir apskritai viskas Vokiškai smile.gif Aš nieko prieš Vokietiją, tačiau El Arenalis jau žiauriai "panešiotas". Gal prieš kokį 15 metų buvo gražus kurortinis miestelis....
Poison
CITATA(Tomasss)
... tačiau El Arenalis jau žiauriai "panešiotas". Gal prieš kokį 15 metų buvo gražus kurortinis miestelis....

Taip tai tiesa. Kaip kurortinis miestas tikrai kur kas prastesnis nei mūsų Palanga. Bet klausimas buvo apie pasilinksminimą. O ten tai visas miestelis visą naktį tik tą ir daro. Tai, kad vokiečių jaunimėlio pilna ir viskas jiems pritaikyta, tai tiesa.
mariam
Jaunimui Singapure nerealiai fainei, ten tokie klubeliai....Lietuvai gal reiks koki 50 metu iki to.
omorfi
mariam, buvote Singapure?
mariam
ne, dar nebuvau. Bet draugai buvo, maciau ju filmuotus vaizdelius, nuotraukas. Ir pasakojimu uzteko... Jie labai daug saliu ismaise ir Singapuras itin istrigo.
Aguonele
Sveiki,

Pernai rugpj. su drauge ilsejomes Chersonissos. Grizome pilnos ispudziu... Kreta labai grazi, dienomis isvykos, ekskursijos arba tingus poilsis papludimyje, o vakarais - i trasa laugh.gif Verda visu tempu naktinis gyvenimas Chersonissos miestelyje. Eidavom i klubus vos ne kasdien. Nepritariu mariam, kad ten nieko gero. As pati, tikrai vaziuociau antra karta. Nedvejok ir rinkis Chersonisos, nenusivilsi :wink:
mariam
Nesuprantu, nesu as tokia isranki, bet Kreta labai nepatiko... ka jus ten tokio matot, neisivaizduoju........
Makalius
CITATA(mariam)
Nesuprantu, nesu as tokia isranki, bet Kreta labai nepatiko... ka jus ten tokio matot, neisivaizduoju........

O tai ką tu laikai labai įdomia šalim?
Kas tau tada labai patiko???
ŠYPSENĖLĖ
CITATA(mariam)

Gal galėtum pasakyti, kur tau patiko? laugh.gif
Buvau 4 kartus, ir tikrai važiuosiu dar. Manau, Kreta turėtų įtikti kiekvienam skoniui, nes visi kampai l.skirtingi, ir aktyviam ,ir pasyviam poilsiui. Tiesiog kitą kartą prieš važiuojant pasidomėk - ko norėtum
Edora
Kretoj buvau pries trejus metus. Irgi Chersonisos. Man labai patiko. Buvo ir sokiai ant baru, ir sokiai tiesiog gatvej, ir baras, kuriame pasokus gali eiti po jura pabraidyt... O dienom, zinoma, ekskursijos, pliazai, tiesiog bludijimai po apylinkes pajuriu ir gretimus kaimelius...
Tikrai dar vaziuosiu smile.gif
Makalius
CITATA(Edora)
Kretoj buvau pries trejus metus. Irgi Chersonisos. Man labai patiko. Buvo ir sokiai ant baru, ir sokiai tiesiog gatvej, ir baras, kuriame pasokus gali eiti po jura pabraidyt... O dienom, zinoma, ekskursijos, pliazai, tiesiog bludijimai po apylinkes pajuriu ir gretimus kaimelius...
Tikrai dar vaziuosiu smile.gif

O hersonissose nėr senamiesčio? :roll:
Edora
Chersonisos yra kurortinis miestukas issivystes is mazo zveju kaimelio (ar tai salia kazkur jis). Koks dar senamiesties zveju kaimely...
Makalius
CITATA(Edora)
Chersonisos yra kurortinis miestukas issivystes is mazo zveju kaimelio (ar tai salia kazkur jis). Koks dar senamiesties zveju kaimely...

Tai nieko ten gražaus? sad.gif
Edora
Kretoj nieko grazaus! Juokauji smile.gif Ji yra tiesiog grazi: pradedant juros melio ir gelsvos zemes spalvu deriniu, baigiant mazuciukais kaimeliukais siaurutemis gatvelemis ir visur, tarsi pribarstytais, ivairiausio masto antikiniais gruivesiais
Makalius
CITATA(Edora)
Kretoj nieko grazaus! Juokauji smile.gif Ji yra tiesiog grazi: pradedant juros melio ir gelsvos zemes spalvu deriniu, baigiant mazuciukais kaimeliukais siaurutemis gatvelemis ir visur, tarsi pribarstytais, ivairiausio masto antikiniais gruivesiais

Aš apie Hersonissos kalbu biggrin.gif
Kad Kretoj nuostabu tai jau žinau wink.gif
Edora
Na, jei ieskai senamiescio grozio, tai reiktu paieskoti to kituose meisteliuose biggrin.gif
Makalius
CITATA(Edora)
Na, jei ieskai senamiescio grozio, tai reiktu paieskoti to kituose meisteliuose biggrin.gif

O kokiuose pvz :roll:
Edora
Kaip raso Novaturas, Chania yra maza Venecijos kopija.
Makalius
CITATA(Edora)
Kaip raso Novaturas, Chania yra maza Venecijos kopija.

Aha, šitą ir mes norim aplankyt smile.gif
Dėkui už info wink.gif
mariam
Man patiko galima sakyti visur, kur buvau, tik vienintele Kreta nuvyle (nes Kretoj nesvaru, netvarkinga, patys graikai bjaurus zmones, melagiai ir t.t..) O, buvau Italijoj, Ispanijoj, Kroatijoj, Meksikoj...
Makalius
CITATA(mariam)
Man patiko galima sakyti visur, kur buvau, tik vienintele Kreta nuvyle (nes Kretoj nesvaru, netvarkinga, patys graikai bjaurus zmones, melagiai ir t.t..) O, buvau Italijoj, Ispanijoj, Kroatijoj, Meksikoj...

Ai, eikit jau gal jūs miegot.
Tuoj aš Kreton nuvažiuosiu ir atporinsiu kas patiko kas ne, tada galėsim pasiginčyt, blem :wink:
Mocca
Šiaip tai skaitosi linskmiausi kurortai arba kurortas Malija/Stalida, jau čia kiekvienas agentas jums pasakys... barai, kavines, diskotekos... Hersonisas irgi, taciau ne taip... Kita vertus Kretoje nereikėtų ypatingai diskotekų ieškoti, ten jų ir taip nelabai daug yra... labiau tada tiktų Marmaris, Ibiza ...
Saltmete
CITATA(mariam)

nu laba diena :shock: apie graikus prašom arba gerai, arba nieko... :evil:
nu pirmą kartą tikrai girdžiu, kad graikai bjaurūs žmonės.. :shock: :shock: matyt tikrai bjauriū neteko sutikt, jei taip sakai...
Makalius
CITATA(Saltmete)
CITATA(mariam)

nu laba diena :shock: apie graikus prašom arba gerai, arba nieko... :evil:
nu pirmą kartą tikrai girdžiu, kad graikai bjaurūs žmonės.. :shock: :shock: matyt tikrai bjauriū neteko sutikt, jei taip sakai...

Nekreipk dėmesio į šitą mariam :oops: jam/jai daug kas nepatiko Kretoj, arba apskritai viskas jai/jam ten nepatiko biggrin.gif
tomascia
aciu, geros diskusijos.

mikroautobusu nuoma - mikriuku nuoma - www.bigbus.lt
autobusu nuoma - autobusu nuoma - www.mikroautobusu-nuoma.lt
plastikiniai langai - plastikiniai langai - www.langubaze.lt
vidaus durys - vidaus durys - www.langubaze.lt
kvepalai - kvepalai - www.parfumerine.lt
padangos - padangos - www.xpadangos.lt
darbas anglijoje - darbas anglijoje - www.emigra.lt
darbas uzsienyje - darbas uzsienyje - www.emigra.lt
automobiliu nuoma kaune - auto nuoma - www.bmwmbnuoma.lt
automobiliu nuoma vilniuje - masinu nuoma vilniuje - www.cheapauto.lt
mikroautobusu nuoma Vilniuje - www.mikroautobusu-nuoma.lt

Tai yra tekstinė Novaturo diskusijų versija. Norėdami pereiti į pilną versija, prašomspausti čia.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.