NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Novaturo atstovai-Eimantas Radvilavičius

Eimantas Radvilavičius
Eimantas Radvilavičius
Hurgada, Egiptas
Kodėl pasirinkote atstovo užsienyje profesiją? Kokios priežastys tai lėmė?

Darbas nemonotoniškas- kiekviena diena vis kitokia su naujais iššūkiais. Taip pat tai puiki galimybė susipažinti iš arčiau su įvairių šalių kultūra ir tradicijomis, gyvenančiais žmonėmis, iš kurių galima mokytis ir įgyti patirties, kurios niekada nebus per daug.

Ką labiausiai vertinate šioje profesijoje?

Labiausiai vertinu visus sutiktus žmones, ypatingai smagu, kai po tavo atlikto darbo žmonės lieka patenktinti ir sulauki gerų atsiliepimų.. Savęs realizavimą, tobulėjimą ir pažinimą. Galimybę keliauti ir pažinti šalis, kuriuose dirbu. Man patinka bendrauti su žmonėmis, o savo darbe aš galiu juos ir sudominti.

Kokie yra Jūsų pomėgiai ir hobiai?

Pomėgių ir hobių pas mane išties yra daug. Kas be ko, labai mėgstu keliauti. Taip pat negaliu gyventi be sporto, kad ir kaip esu pavargęs, stengiuosi kai tik yra laiko pasportuoti ar tiesiog skirti laiko bent jau mankštai- „Sveikam kūne, sveika siela“  Mėgstu žiemos sezoną, kai yra daug sniego, nes tik tuo metu galiu tepti slides ir pasileisti nuo kalnų... Na ir nesenai atradau visai kitą pasaulį po vandeniu - nardymas tapo vienu iš mano hobiu.

Atstovo užsienyje svajonių atostogos. Kokios jos ir kur?

Greičiausiai tai turėtų būti kažkur, kur nesu buvęs. Kur išvystytas vandens sportas, didelės bangos... įsivaizduoju save ten, kažkur, skriejant bangomis ant banglentės- vaikystės svajonė, kuri ir šiai dienai vis dar yra svajonė.

Jei nebūčiau atstovu užsienyje, dabar būčiau...?

„Kas būtų, jeigu būtų“.

Šalis, kurioje dar nesate buvę, bet trokštate nuvykti?

Australija.