NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Novaturo atstovai-Eglė Railaitė

Eglė Railaitė
Eglė Railaitė
Lionas, Prancūzija
Kodėl pasirinkote atstovo užsienyje profesiją? Kokios priežastys tai lėmė?

Nuo pat vaikystės turėjau šią mažą svajonę – būti gide, kurią vis užspausdavau savyje. Į šią profesiją turbūt atvedė pats likimas taip sudėliodamas mano kelią. Juk niekas nevyksta be priežasties, taip? Pabėgti nuo rutinos, sutikti šimtus naujų žmonių, gyventi ir susipažinti su vis naujomis šalimis ir tai perteikti kiekvienam atvykusiam ir pasiruošusiam susipažinti – kodėl gi ne?

Ką labiausiai vertinate šioje profesijoje?

Pastovus nesiliaunantis mokymasis, rutinos nebuvimas, greitas gyvenimo tempas – tai turbūt pagrindiniai dalykai, kuo išsiskiria ši profesija. Žinote, ką labiausiai vertinu darbo kasdienybėje – tuos besišypsančius, pavargusius, bet laimingus veidus sunkios ekskursijos pabaigoje!

Kokie yra Jūsų pomėgiai ir hobiai?

Atidavus visą save žmonėms darbo metu, be galo malonu atsiversti gerą knygą arba sėsti ant dviračio ar į automobilį ir nuvažiuoti į kokią naują neatrastą vietą. Skaniai valgyti, turbūt, galėčiau taip pat pridėti prie savo hobių :) Aišku, slidinėjimas ir tinklinis visada teikia begalinį džiaugsmą!

Atstovo užsienyje svajonių atostogos. Kokios jos ir kur?

Su kuprine ant pečių, viena arba su draugu, kurioje nors naujoje šalyje. Yra tiek daug dar visko nepamatyto!

Jei nebūčiau atstovu užsienyje, dabar būčiau...?

Kad ir kaip skambėtų šabloniškai, gyvenu čia ir dabar. Atsarginių variantų neturiu.

Šalis, kurioje dar nesate buvę, bet trokštate nuvykti?

Mano ,,To do” sąraše pirmais numeriais įrašyta Japonija, dėl smalsumo jos kultūrai bei Italija – norėtųsi visą ją išnaršyti – traukiniais ar automobiliu, nesvarbu!