NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Novaturo atstovai-Greta Gadliauskaitė

Greta Gadliauskaitė
Greta Gadliauskaitė
Šarm aš Šeichas, Egiptas
Kodėl pasirinkote atstovo profesiją? Kokios priežastys tai lėmė?

Nors esu baigusi psichologijos studijas, tačiau dar prieš atsiimdama diplomą, svajojau apie atstovo užsienyje darbą, dėl galimybės gyventi egzotiškoje šalyje, iš arti stebėti vietinį gyvenimą, pažinti vis kitą šalį ir savo sukauptą patirtį perteikti atostogoms nusiteikusiems turistams.

Ką labiausiai vertinate šioje profesijoje?

Labiausiai vertinu tai, jog tai nėra įprastas darbas, kuriam žmonės skiria 8 valandas per dieną, gyvendami nuo savaitgalio iki savaitgalio. Šis darbas kartu yra ir gyvenimo būdas, leidžiantis įsilieti ir pažinti naują kultūrą, sutikti daugybę įdomių žmonių bei nuolat mėgautis puikiu oru.

Kokie yra Jūsų pomėgiai ir hobiai?

Labai mėgstu gamtą, patinka aktyvus laisvalaikis: tinklinis, plaukimas baidarėmis ar ilgas pasivaikščiojimas su geru pašnekovu.

Atstovo užsienyje svajonių atostogos. Kokios jos ir kur?

Manau, kad svarbiausia yra ne kur, o su kuo. Kartu su gera kompanija visada yra smagu keliauti ir dalytis įspūdžiais. Tačiau, svajonių atostogos būtų saulėtoje šalyje, prie jūros su artimiausiais žmonėmis ir daugybę aktyvios veiklos.

Jei nebūčiau atstovu užsienyje, dabar būčiau...?

Psichologe, kadangi mėgstu nuolatinį bendravimą su žmonėmis, o ypač jei galiu suteikti jiems reikalingą pagalbą.

Šalis, kurioje dar nesate buvę, bet trokštate nuvykti?

Prancūzijai priklausančioje Reunjono saloje, kuri yra Indijos vandenyne. Sala yra mažytė, tačiau pasižymi įspūdinga gamta: džiunglėmis, augančiomis orchidėjomis, ugnikalniu, banginiais, kuriuos galima stebėti tiesiai nuo kranto.