Kaip pirkti kelionę internetu

Norėdami pagelbėti Jums išsirinkti ir užsisakyti kelionę internetu, pateikiame kelionės užsakymo videomedžiagą bei dažniausiai užduodamų klausimų atsakymus. Jei neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, labai lauksime jo el. paštu info@novaturas.lt


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


Kelionės pasirinkimas

Kaip ieškoti kelionės?
Kelionės galima ieškoti pasirenkant keliones tipą viršutiniame meniu. Galimi keliones tipai: poilsinės, pažintinės, autobusinės kelionės, tolimųjų kraštų ar slidinėjimo kelionės. Taip pat paieškos lange galima pasirinkti norimą šalį ar kryptį.

Filtras

Kaip surasti pasiūlymą, kai žinau konkrečią kelionės datą?
Paieškos lange pasirinkite norimą datą laukelyje  IŠVYKIMO DATA, bei atsidariusiame kalendoriuje pasirinkite "+/- 0 tiksli data" . Jei paieškos lauke būsite pasirinkę konkrečią kelionės kryptį ar viešbutį, bus rodomi pasiūlymai būtent Jūsų nurodytais parametrais konkrečiai datai. Jei nurodysite tik tikslią datą, bus atvaizduojami visi galimi pasiūlymi nurodytai datai. Rekomenduojame ieškoti kelionių pasiūlymų iš karto nurodžius tikslų keliautojų skaičių.

Data

Kaip nurodyti keliautojų skaičių?
Pasirinkti norimą keliautojų skaičių galite paieškos lange laukelyje SUAUGĘ ir VAIKAI. Jei keliaujate su vaikais nurodykite ir jų amžių – prikalusomai nuo vaiko amžiaus bus skaičiuojama apgyvendinimo kaina. Nurodant vaiko amžių – jis turi būti toks, koks bus kelionės metu.

Keleiviu pasirinkimas

Kaip pasirinkti maitinimo tipą?
Jei norite pasirinkti konkretų maitinimo tipą, paieškos laukelyje spauskite daugiau DAUGIAU PAIEŠKOS SĄLYGŲ ir pasirinkite norimą maitinimo tipą. Maitinimo tipą taip pat galite filtruoti paieškos rezultatuose pateikiamame viešbučių sąraše. 

Maitinimo pasirinkimas

Kaip filtruoti paieškos rezultatus?
Pasinaudojus paieškos laukeliu ar pasirinkus kelionės kryptį iš pagrindinio meniu pateikiamas viešbučių sąrašas, kairėje sąrašo dalyje matysite rezultatų filtrą, kuriame galite filtruoti rezultatus pagal norimus kriterijus.

FIltrai kaireje

Kur galiu rasti daugiau informacijos apie viešbutį, šalį, regioną?
Paspaudus APIE VIEŠBUTĮ rasite daugiau informacijos apie viešbutį, šalį, regioną, kurortą. Rasite ekskursijas organizuojamas iš jūsų pasirinkto regiono.. 

Apie viesbuti

Kaip pirkti išsirinktą kelionę?
Išsirinkus kelionę paieškos pagalba ir nurodžius visus kelionės duomenis (data, keliautojų skaičius, maitinimo tipas, kambario tipas ir kt.) spaudžiama IEŠKOTI. Pasirenkame norimą regioną, pasinaudodami kairėje pusėje esančiais paieškos filtrais susiauriname paiešką, jeigu reikia. Išsirenkame norimą viešbutį, galime rasti daugiau informacijos apie viešbutį, šalį, regioną, ekskursijas paspaudus ant viešbučio pavadinimo. Spaudžiame UŽSAKYTI. Patikriname užsakymo duomenis ir spaudžiame TĘSTI TOLIAU. Prisijungiate su savo duomenimis jei jau esate registruotas klientas arba užsiregistruojate jei kelionę perkate pirmą kartą. Svarbu! Registracijoje nurodytu el. pašto adresu gausite visus kelionės dokumentus ir kitą su kelionės rezervacija susijusią informaciją. Užsiregistravus reikia suvesti asmeninę informaciją ir spausti TĘSTI TOLIAU. APMOKĖJIMAS. Patikrinus ar visi kelionės bei asmeniniai duomenys teisingi pasirenkamas bankas per kurį bus atliktas mokėjimas, mokėjimo suma pagal pasiūlytą mokėjimo grafiką ir spaudžiama MOKĖTI. Po šio žingsnio būsite nukreipti į pasirinkto banko sistemą, kur suvedus banko Jums suteiktus slaptažodžius sumokėsite už kelionę.

Kur galiu pasikonsultuoti dėl kelionės pasirinkimo ir kitais rezervacijos klausimais?
Apsilankius www.novaturas.lt Jums automatiškai priskiriamas konsultantas iš konsultuojančių kelionių pardavimo agentų sąrašo. Renkantis kelionę kontaktiniai konsultanto duomenys matomi dešinėje tinklalapio dalyje esančiame laukelyje, čia galima pasirinkti bet kurį norimą konsultantą iš sąrašo. Taip pat konsultanto kontaktinė informacija matoma visuose kelionės rezervacijos žingsniuose viršutinėje dalyje. Konsultanto kontaktinius duomenis taip pat atsiunčiami ir el. paštu po kelionės rezervacijos.

Apmokėjimas už kelionę

Kaip sumokėti už kelionę.
Už kelionę sumokama paskutiniame rezervacijos žingsnyje pasirinkus vieną iš bankų ir paspaudus MOKĖTI.

Mokejimai

Kas įvyksta po dalinio apmokėjimo?
Sumokėjus gaunate laišką, kuriame nurodoma jog Jūsų apmokėjimas gautas ir nurodoma kada turite mokėti kitą kartą ir mokėtina suma. Taip pat pateikiama nuoroda, kurios pagalba reikia atlikti kitą įmoką.

Kas įvyksta po pilno apmokėjimo?
Po pilno apmokėjimo el. paštu iš karto gausite kelionės dokumentus.

Ar galima įmoką padaryti ne per el. paštu gautą nuorodą, o tiesioginiu banko pavedimu?
Kitą įmoką už kelionę reikia atlikti tik per nuorodą gautą elektroniniame laiške - tik tokiu atveju garantuojame sklandų apmokėjimo procesą ir pirkimo internetu nuolaidos pritaikymą.

Ar privalau mokėti už kelionę visą sumą iš karto?
Jei kelionė rezervuojama iki jos pradžios likus daugiau nei 21 d. mokamas 20% kelionės kainos dydžio avansinis mokėjimas, iki kelionės likus 21 d. mokama likusi suma. Vis tik galite pasirinkti ir mokėti mūsų rekomenduotiną arba visą sumą iš karto. Vykstant išskirtinėms akcijoms mokėjimo sąlygos gali skirtis.

Mokejimo planas

Kaip mokėti jei mano banko dienos limitas yra mažesnis nei kelionės kaina?
Mokėti galima dalimis, arba iš karto. Jei limitas mažesnis nei kelionės kaina reikės mokėti kitą dieną, kai bankas leis padaryti kitą pavedimą. Mokėjimo grafike bei el. paštu bus pateiktos kitų mokėjimų datos, sumos bei nuoroda, kuria sekant reikia atlikti mokėjimus.

Kelionės dokumentai

Kada gausiu kelionės dokumentus?
Kelionės dokumentai atsiunčiami gavus pilną apmokėjimą.

Kokius kelionės dokumentus turiu gauti?
Jums elektroniniu paštu atsiųsime: viešbučio dokumentą, el. skrydžio bilietus, turizmo paslaugų teikimo sutartį, patarimus bei bendrą informaciją keliautojams ir kitus dokumentus jei buvo užsakytos papildomos paslaugos.

Kokius kelionės dokumentus turiu turėti atvykęs/atvykųsi į oro uostą?
Oro uoste privalote turėti pasą arba ID kortelę (atkreipiame dėmesį, jog vykstant ne į Europos sąjungos šalis pasas yra privalomas), viešbučio dokumentą bei el. skrydžio bilietus.

Kiti klausimai

Nesu pirkęs kelionės internetu, ar tai sudėtinga?
Pirkti keliones internetu paprasta - tereikia apsilankyti www.novaturas.lt, paieškos pagalba susirasti trokštamą kryptį, įvesti norimą kelionės datą bei viešbutį, įvesti keliautojų duomenis. Už kelionę apmokėsite internetu savo el. banke, o kelionės dokumentus Jums atsiųsime elektroniniu paštu. Turėdami klausimų visuomet galėsite kreiptis į mūsų konsultantus, kurie pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus 24/7.

Ar pirkti kelionę internetu patikima?
Pirkti keliones internetu patikima - saugų kelionių įsigijimą Novaturo elektroninėje kelionių parduotuvėje užtikrina GeoTrust Quick SSL Premium saugos sertifikatas, tad naudojant šį sertifikatą informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir mūsų serverio, yra šifruojama. Jūsų asmeniniai duomenys yra visiškai saugūs - UAB „Novaturas“ yra registruotas asmens duomenų valdytojas, o asmens duomenys yra tvarkomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatas. Be to Novaturas yra kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo liudijimo Nr. 710-741-100355 turėtojas.

Ar galima kelionę įsigyti išsimokėtinai?
Pirkdami kelionę internetu galite įsigyti išsimokėtinai pasinaudodami mūsų partnerių „General Financing“ paslaugomis. Paspaudus mokėti būsite nukreipti į General Financing sistemą, kurioje internetu galėsite sudaryti pirkimo išsimokėtinai sandorį neišeidami iš namų. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą turėsite 30 minučių sandoriui sudaryti. Apie sėkmingą sandorio sudarymą informaciją gausime nedelsiant ir išsiųsime Jums kelionės informaciją el. paštu

GF lizingas

Ar pirkti kelionę internetu pigiau?
Pirkti keliones internetu pigiau - kiekvieną savaitę pateikiame Jums ypatingus kelionių pasiūlymus, kuriuos galite įsigyti tik internetu ir ženkliai sutaupyti. Taip pat internetu galite įsigyti ir paskutinės minutės, specialių akcijų bei kitas keliones - papildomai šioms kelionėms visuomet pritaikysime 3% pirkimo internetu nuolaidą.