NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Kaip pirkti internetu?

Visas „Novaturo“ keliones paprastai ir greitai galite įsigyti internetu būdami bet kurioje pasaulio vietoje. Tereikia išsirinkti dominantį pasiūlymą, apmokėti internetu, o kelionės dokumentus gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę. Tiek rinkdamiesi kelionę, tiek jos metu galite kreiptis į Jums priskirtą asmeninį konsultantą, kuris užtikrins sklandų kelionės įsigijimo procesą bei atsakys į visus su kelione susijusius klausimus. Čia pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, o jei ieškomo atsakymo neradote, mūsų konsultantai mielai atsakys Jums asmeniškai.

Kelionės pasirinkimas

Kaip ieškoti kelionės?

Kelionės galima ieškoti pasirenkant kelionės tipą viršutiniame meniu. Galimi kelionės tipai: poilsinės, pažintinės, bei slidinėjimo kelionės. Taip pat rekomenduojame naudotis paieškos laukeliu pagrindiniame puslapyje, kurio pagalba galite nurodyti tiek dominančias kelionių kryptis, tiek keliautojų sudėtį, kelionės datą bei kitus kriterijus. Jeigu nesate apsisprendę dėl kelionės tipo ar krypties – žiūrėkite mūsų kasdienius pasiūlymus akcijų ar paskutinės minutės skiltyse. Taip pat internetu galite rezervuoti tik skrydžio bilietus ar viešbučio kambarius.

Kaip surasti pasiūlymą, kai žinau konkrečią kelionės datą?

Paieškos lange pasirinkite norimą datą laukelyje IŠVYKIMO DATA, o atsidariusiame kalendoriuje pasirinkite „+/- 0 tiksli data“ . Jei paieškos lauke būsite pasirinkę konkrečią kelionės kryptį ar viešbutį, bus rodomi pasiūlymai būtent Jūsų nurodytais parametrais konkrečiai datai. Jei nurodysite tik tikslią datą, bus atvaizduojami visi galimi pasiūlymai nurodytai datai. Rekomenduojame ieškoti kelionių pasiūlymų iš karto nurodžius tikslų keliautojų skaičių.

Kaip nurodyti keliautojų skaičių?

Pasirinkti norimą keliautojų skaičių galite paieškos lange laukelyje KELEIVIAI. Jei keliaujate su vaikais nurodykite ir jų amžių – priklausomai nuo vaiko amžiaus bus skaičiuojama apgyvendinimo kaina. Nurodant vaiko amžių – jis turi būti toks, koks bus būtent kelionės metu.

Kaip filtruoti paieškos rezultatus?

Pasinaudojus paieškos laukeliu ar pasirinkus kelionės kryptį iš pagrindinio meniu pateikiamas viešbučių/kelionių sąrašas, o kairėje sąrašo dalyje matysite rezultatų filtrą, kuriame galite filtruoti rezultatus pagal norimus kriterijus.

Kaip pirkti išsirinktą kelionę?

Išsirinkus norimą kelionę jos aprašymo lange spaudžiamas mygtukas UŽSAKYTI. Atsidariusiame lange supildomi keliautojų duomenys, susipažįstama su užsakymo sąlygomis ir pereinama prie mokėjimo žingsnio. Telieka pasirinkti savo mokėjimo būdą ir apmokėti už kelionę.

Kur galiu pasikonsultuoti dėl kelionės pasirinkimo ir kitais rezervacijos klausimais?

Apsilankius tinklalapyje Jums automatiškai priskiriamas konsultantas iš konsultuojančių kelionių pardavimo agentų sąrašo. Renkantis kelionę kontaktiniai konsultanto duomenys matomi viršutinėje dešinėje tinklalapio dalyje. Čia galima pasirinkti bet kurį norimą konsultantą iš sąrašo. Taip pat konsultanto kontaktinė informacija matoma visuose kelionės rezervacijos žingsniuose viršutinėje dalyje. Konsultanto kontaktinius duomenis taip pat atsiunčiami ir el. paštu po kelionės rezervacijos.

Apmokėjimas už kelionę

Kokie mokėjimo būdai galimi?

Atsiskaityti galite elektroniniu pavedimu prisijungiant prie visų populiariausių bankų, kreditine kortele, PayPal sistema, pirkti išsimokėtinai bei naudojantis dovanų kuponu.

Kaip sumokėti už kelionę?

Už kelionę sumokama paskutiniame rezervacijos žingsnyje pasirinkus vieną iš mokėjimo būdų ir paspaudus MOKĖTI.

Ar privalau mokėti už kelionę visą sumą iš karto?

Dažniausiai galimas ir avansinis mokėjimas, likusią sumą mokant prieš kelionę. Jei kelionė rezervuojama iki jos pradžios likus daugiau nei 28 d., paprastai mokamas 20 proc. kelionės kainos dydžio avansinis mokėjimas, likusi suma mokama iki kelionės likus 28 d. Avansinio apmokėjimo sąlygos gali skirtis priklausomai nuo kelionės tipo. Tikslią sumą ir ar galimas avansinis mokėjimas pamatysite išsirinkę konkrečią kelionę, keleivių duomenų įvedimo žingsnyje. Vykstant išskirtinėms akcijoms mokėjimo sąlygos gali skirtis ir būti dar palankesnės.

Ar galima kelionę įsigyti išsimokėtinai?

Pirkdami kelionę internetu ją galite įsigyti išsimokėtinai pasinaudodami mūsų partnerių „General Financing“ paslaugomis. Paspaudus mokėti būsite nukreipti į „General Financing“ sistemą, kurioje internetu galėsite sudaryti pirkimo išsimokėtinai sandorį neišeidami iš namų. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą turėsite 30 minučių sandoriui sudaryti. Apie sėkmingą sandorio sudarymą informaciją gausime nedelsiant ir išsiųsime Jums kelionės informaciją el. paštu.

Kas įvyksta po dalinio apmokėjimo?

Sumokėjus gaunate laišką, kuriame nurodoma jog Jūsų apmokėjimas gautas ir nurodoma kada turite mokėti kitą kartą bei mokėtina suma. Taip pat pateikiama nuoroda, kurios pagalba reikia atlikti kitą įmoką.

Kas įvyksta po pilno apmokėjimo?

Po pilno apmokėjimo el. paštu iš karto gausite kelionės dokumentus.

Ar galima įmoką padaryti ne per el. paštu gautą nuorodą, o tiesioginiu banko pavedimu?

Kitą įmoką už kelionę reikia atlikti tik per nuorodą gautą elektroniniame laiške – tik tokiu atveju garantuojame sklandų apmokėjimo procesą ir pirkimo internetu nuolaidos pritaikymą.

Kaip mokėti jei mano banko dienos limitas yra mažesnis nei kelionės kaina?

Mokėti galima dalimis, arba iš karto. Jei limitas mažesnis nei kelionės kaina reikės mokėti kitą dieną, kai bankas leis padaryti kitą pavedimą. Mokėjimo grafike bei el. paštu bus pateiktos kitų mokėjimų datos, sumos bei nuoroda, kuria sekant reikia atlikti mokėjimus.

Kelionės dokumentai

Kada gausiu kelionės dokumentus?

Kelionės dokumentai atsiunčiami gavus pilną apmokėjimą.

Kokius kelionės dokumentus turiu gauti?

Dokumentai gali skirtis priklausomai nuo kelionės tipo, tačiau paprastai Jums elektroniniu paštu atsiųsime: viešbučio dokumentą, el. skrydžio bilietus, turizmo paslaugų teikimo sutartį, patarimus bei bendrą informaciją keliautojams ir kitus reikalingus dokumentus jei buvo užsakytos papildomos paslaugos.

Kokius kelionės dokumentus turiu turėti atvykęs/atvykusi į oro uostą?

Oro uoste privalote turėti pasą arba ID kortelę (atkreipiame dėmesį, jog vykstant ne į Europos sąjungos šalis pasas yra privalomas), viešbučio dokumentą bei el. skrydžio bilietus. Po kelionės užsakymo gautame laiške tiksliai nurodome, kokius dokumentus reikia turėti kelionės metu.

Kiti klausimai

Nesu pirkęs kelionės internetu, ar tai sudėtinga?

Pirkti keliones internetu paprasta – tereikia paieškos pagalba susirasti trokštamą kryptį, įvesti norimą kelionės datą, pasirinkti kelionę ar viešbutį ir supildyti keliautojų duomenis. Už kelionę apmokėsite internetu savo el. banke ar kitu Jums patogiu būdu, o kelionės dokumentus atsiųsime elektroniniu paštu. Turėdami klausimų visuomet galėsite kreiptis į mūsų konsultantus, kurie pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus.

Ar pirkti kelionę internetu patikima?

Pirkti keliones internetu patikima – saugų kelionių įsigijimą „Novaturo“ elektroninėje kelionių parduotuvėje užtikrina GeoTrust Quick SSL Premium saugos sertifikatas, tad naudojant šį sertifikatą informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir mūsų serverio, yra šifruojama. Jūsų asmeniniai duomenys yra visiškai saugūs – AB „Novaturas“ yra registruotas asmens duomenų valdytojas, o asmens duomenys yra tvarkomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatas. Be to „Novaturas“ yra kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo liudijimo turėtojas.