NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Kelionių pirkimas išsimokėtinai

Papildoma ESTO paslauga leidžia įsigyti kelionę jau dabar, o mokėti vėliau! Radote savo norimą kelionės pasiūlymą, bet nesate pasiruošę mokėti dabar? Išlikite ramūs ir mokėkite už savo poilsį vėliau be jokių palūkanų ar papildomų mokesčių*. Pradėkite ruoštis savo atostogoms, o ESTO praneš, kai reikės atlikti mokėjimą pagal jūsų pasirinktą mokėjimo planą. Įsigyti ypač greita, paprasta ir patogu!

  • Paslauga leidžia už savo atostogas mokėti vėliau pagal pasirinktą terminą ar mėnesinės įmokos dydį.
  • Užsisakant šią paslaugą, jokių palūkanų ar papildomų mokesčių*.
  • Paslauga gali būti pridedama tiek kelionės užsakymo metu, tiek galutinio apmokėjimo metu.
  • Pasirinkus paslaugą, būsite nukreipti į mūsų partnerių ESTO aplinką, kurioje atlikę vos kelis žingsnius galėsite džiaugtis įsigytomis atostogomis.


*Paslauga yra nemokama, naudojantis Bolt Pay Later paslauga ir mokant už kelionę 3 lygiomis dalimis per 3 mėnesius.

Rezervuokite dabar, o mokėkite už kelionę 3 lygiomis dalimis per 3 mėnesius.

Kelionę galite įsigyti išsimokėtinai naudojantis mūsų partnerių ESTO paslaugomis. Pasirinkus ESTO mokėjimo būdą 3 lygiomis dalimis, būsite nukreipiami į ESTO aplinką, kurioje turėsite identifikuoti save ir atlikti vos kelis papildomus žingsnius. Visa tai užtruks vos kelias akimirkas. Apie sėkmingą sutarties pasirašymą būsite informuoti nedelsiant, tad kelios minutės ir kelionė jau įsigyta!

Rezervuokite dabar, mokėkite lygiomis dalimis net iki 60 mėnesių.

Kelionę galite įsigyti išsimokėtinai, naudojantis mūsų partnerių ESTO paslaugomis. Savo poilsį rezervuokite dabar, o už jį mokėkite dalimis per pasirinktą laikotarpį mėnesinėmis įmokomis – nuo 3 iki 60 mėnesių. Pasirinkus ESTO mokėjimo būdą, būsite nukreipiami į ESTO aplinką, kurioje turėsite identifikuoti save ir atlikti vos kelis papildomus žingsnius. Visa tai užtruks vos kelias akimirkas. Apie sėkmingą sutarties pasirašymą būsite informuoti nedelsiant, tad kelios minutės ir kelionė jau įsigyta!

Bolt Pay Later – pirk dabar ir mokėk vėliau, be jokių papildomų mokesčių!

Naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas – patvirtinkite savo užsakymą su Bolt Pay Later vos keliais mygtukų paspaudimais – tai leis jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti net iki 30 dienų po rezervacijos be jokių papildomų mokesčių. Šį mokėjimo būdą siūlo ir administruoja ESTO UAB.