NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Arabijos dykumoje esantys Jungtiniai Arabų Emyratai labiau primena fantastinį filmą nei realybę. Kelionė į Jungtinius Arabų Emyratus primins kelionę į žmonijos ateitį. JAE visame pasaulyje garsina du dideli šalies miestai – Dubajus ir Abu Dabis. Kelionėje po Dubajų išvysite aukščiausius ir moderniausius dangoraižius, patirsite kvapą gniaužiančias pramogas ir užsuksite į įspūdingas linksmybių vietas. JAE pakrantėje driekiasi balto smėlio paplūdimiai, skalaujami šiltos jūros. Šalis neprarado savo tradicijų ir islamiškos kultūros, bet joje jau daug parduotuvių spindesio, naujovių ir neįtikėtinų sprendimų. Keliaudami po JAE neišvengiamai akis į akį susidursite su bekrašte dykuma, išvysite jos oazes.

Poilsinės kelionės į JAE

Dubajus

59 pasiūlymai
JAE
Išvykimų laikotarpis
2020-12-20 – 2021-03-07
7 n. (kaina suaugusiam asmeniui)
nuo 519,00 €
  • Dubajus tai – modernios architektūros stebuklai, dirbtinės salos, didžiausios ir prabangiausios mečetės, vandens parkai ir pramogų centrai.
  • Didžiuliai prekybos centrai (toks kaip pasaulyje didžiausias „Dubai Mall“) ir arabiški turgūs su aukso dirbiniais, tekstile, prieskoniais suteiks jums nepakartojamą galimybę apsipirkti.
  • Dubajuje daug restoranų, barų, turtingas naktinis gyvenimas, dažnai šiame pasaulio didmiestyje organizuojami tarptautiniai bei vietos renginiai, koncertai.
  • Keliauti Dubajuje patogu dėl nebrangaus susisiekimo: mieste veikia 2 metro linijos ir taksi automobiliai.
  • Platūs smėlio paplūdimiai su žydra jūra Dubajuje jau tapo gerų atostogų simboliu.