NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Kanarų salos – tai tropinis lavos, vėjo ir vandenyno pasaulis. Kaip skirtingų spalvų akmenukai Atlanto vandenyne pabirusios salos traukia turistus kiekviena savaip. Prieš keliaudami į Kanarų salas tikrai turėsite pasukti galvą, kurią jų pasirinkti: kalvotą puikių paplūdimių tropinę Gran Kanariją, įspūdingo Teidės ugnikalnio salą Tenerifę, vėjų nugairintą Fuerteventūrą ar vulkaninę Lansarotę. Kelionėje po Kanarų salas užburs vieni geriausių paplūdimių pasaulyje, išskirtinai puikus klimatas, ispaniški patiekalai, stulbinantys lavos laukai, žaliuojantys parkai ir sodai, vandens pramogų ir sporto gausa, tradicinė salų kultūra ir ryškūs festivaliai. Tikros atostogos prasideda Kanaruose.

Poilsinės kelionės į Kanarų Salas

Tenerifė

73 pasiūlymai
Kanarų Salos
Išvykimų laikotarpis
2020-10-12 – 2021-04-23
2021-10-11 – 2022-04-22
3 n. (kaina suaugusiam asmeniui)
nuo 585,00 €
  • Tenerifėje pakerės egzotiška gamta, suformuota vieno iš aukščiausių ir aktyviausių pasaulyje Teidės ugnikalnio ir Atlanto vandenyno.
  • Tenerifė – amžinojo pavasario sala, kur lepina švelnus klimatas ir apie 300 saulėtų dienų per metus.
  • Keliaudami po Tenerifę išvysite įvairaus tipo paplūdimius – nuo geltono ir juodo smėlio iki uolėtų pakrančių.
  • Saloje labai plati kurortų bei viešbučių pasiūla įvairių poreikių turistų grupėms, šeimoms, poroms ir pavieniams poilsiautojams.
  • Pramogų gausa kviečia keliauti į Tenerifę – vandens atrakcionų parkai, zoologijos, botanikos sodai, ekskursijos į salos turistines vietas, gretimų Kanarų salų lankymas.