NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Marokas – vartai į Afrikos žemyną. Tai spalvotų arabiškų miestų, Atlanto vandenyno skalaujamos pakrantės, Sacharos dykumos ir puikaus klimato žemė. Keliaudami į Maroką pasiruoškite kvapų, spalvų ir garsų gausai. Maroko miestai užburia siauromis gatvelėmis išraižytais arabiškais senamiesčiais, šurmuliuojančiais turgumis, mečečių garsais ir maisto įvairove. Keliauti į Maroką verta ir dėl puikios Atlanto vandenyno pakrantės, kurioje dygsta nauji kurortai, papildantys senus, tradicinius žvejų miestelius. Keliaudami po Maroką neišvengiamai pažinsite dykumą, jos žaliuojančias oazes ir aukštus Atlaso kalnus.

Pažintinės kelionės į Maroką

Pažintinės kelionės į Maroką lėktuvu

2 pasiūlymai
Išvykimų laikotarpis
2020-09-28 – 2022-05-01
7 n. (kaina suaugusiam asmeniui)
nuo 1299 €
  • Marokas dažnai tituluojamas kaip viena spalvingiausių šalių visame Afrikos žemyne. Maroko Karalystė keliautojus užburs dykumų ir kraštovaizdžių magija, šurmulingais miestais, gardžiąja virtuve bei chaotišku ir įdomiu vietinių gyvenimu.
  • Jus lydės tik profesionalūs NOVATURO kelionių vadovai, kurie įdomiai pristatys lankomą šalį ir pasidalys naudingais patarimais. Jūsų atostogos Maroke taps neužmirštamu nuotykiu.
  • Visi išvykimai į Maroką garantuoti.