NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Gerbiami keliautojai, džiaugiamės galėdami pranešti, kad stipriname savo pozicijas Lietuvoje ir tapome organizuotų kelionių lyderio Baltijos šalyse AB „Novaturas“ įmonių grupės dalimi. Jums nereikia jaudintis dėl šio pokyčio. Ir toliau bendrausite su jau gerai pažįstamais kelionių pardavimo specialistais, o mes Jūsų lauksime tuose pačiuose kelionių pardavimo biuruose. Ir toliau sieksime kurti jums geriausias atostogų patirtis, pasirūpinti, kad keliautumėte saugiai ir patogiai. Bendraukime!

Apie AB „Novaturas“ įmonių grupę

Esame didžiausias kelionių operatorius Baltijos šalyse, rinkoje įsitvirtinęs nuo 1999 m. Didžiuojamės tvirtomis pozicijomis Baltijos šalių rinkose, gerai žinomu prekių ženklu, sugrįžtančiais keliautojais ir puikiais ryšiais su kelionių pardavimų agentūromis bei paslaugų teikėjas, todėl keliautojams galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą už patrauklią kainą.

Mūsų veikla apima organizuotas poilsio keliones populiariausiose atostogų kryptyse, organizuotas slidinėjimo keliones, keliones į tolimąsias egzotines atostogų šalis, pažintines keliones lėktuvu bei autobusus, poilsio galimybes Baltijos šalyse bei prekybą skrydžių bilietais „Novaturo“ organizuojamuose skrydžiuose. Mūsų siūlomas paslaugas galima įsigyti kelionių pardavimo agentūrose bei mūsų elektroninėje parduotuvėje www.novaturas.lt.

Nuo 2018 m. kovo 21 d. „Novaturo“ akcijos kotiruojamos Varšuvos ir „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržose.

Mūsų kontaktai:

VILNIUS
Konstitucijos pr. 15, 09319 Vilnius
Tel.:+370 633 97777
El. paštas: klientams@novaturas.lt
Darbo laikas: I-V 8:00-18:00;

KAUNAS
Kęstučio g. 86 (Bokštas), 44296 Kaunas
Tel.:+370 633 97777
El. paštas: klientams@novaturas.lt
Darbo laikas: I-V 8:00-18:00;