NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Bulgarija galbūt yra visai kitokia, nei Jūs įsivaizduojate. Čia viskas nuolat keičiasi, sparčiai auga, plečiasi bei tampa vienu iš populiariausių traukos centrų turistams iš viso pasaulio. Jei keliai pasuks į vieną iš žymiausių kurortinių regionų, Varną ar Burgasą, žinokite - kad čia tikrai yra ką nuveikti ir kur sudalyvauti. Bulgarijoje rengiama daug įvairių festivalių ir pačių įdomiausių renginių, todėl kviečiame pasidomėti kokie šventiniai renginiai yra numatomi Jūsų atostogų metu. Puikios emocijos sustiprins kelionių įspūdžius, o miestų atmosfera per šventes sužavės savo magiškumu. 

Tarptautinis Varnos vasaros muzikos festivalis

Data: Birželio 24 – rugsėjo 22 d.
Vieta: Varna
Tai yra seniausias muzikos festivalis Bulgarijoje su giliausiomis tradicijomis Europoje. Pelnęs nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą, šiandien festivalis yra svarbus ir prestižinis forumas Bulgarijoje, kuriame skamba pasaulyje žinomi muzikos kūriniai. Turtinga ir įvairi programa yra Varnos vizitinė kortelė.

Smėlio skulptūrų festivalis

Data: Liepos 1 – rugsėjo 30 d.
Vieta: Burgasas, parkas „Lake“
Vienas iš labiausiai laukiamų ir lankomų meno renginių Burgase. Jubiliejinis, dešimtasis „Smėlio skulptūrų festivalis“ tradiciškai bus atidarytas liepos pirmąją savaitę ir lauks lankytojų iki rugsėjo pabaigos.

Tarptautinis džiazo festivalis

Data: Liepos 27 – 29 d.
Vieta: Archeologijos muziejaus kiemas
26-asis tarptautinis džiazo festivalis vyksta nuo 1992 metų kasmet, sukviečiantis žinomus džiazo muzikantus iš Bulgarijos ir užsienio šalių. Tai vienas iš tarptautinių projektų, kuris taip pat įtraukia ir jaunųjų džiazo atilikėjų iš Bulgarijos talentingus pasirodymus.

Burgaso vyno festivalis

Data: Liepos 28 – 30 d.
Vieta: parodų centras „Flora“
Net tris dienas turistinio vasaros sezono įkarštyje tradiciškai vyksta vyno festivalis. Renginys pritraukia ne tik vietinių turistų dėmesį, bet ir daugelį užsienio svečių, kurie atvyksta čia įgyti aiškų vaizdą apie neginčytinai vertinamus vietos vynuogynus ir vyno produkciją, kuri garsi visame pasaulyje.

Tarptautinė meno ir amatų mugė

Data: Rugpjūčio 1-21 d.
Vieta: Varna
Tarptautinė meno ir amatų mugė yra didžiausia meno paroda Bulgarijoje. Kasmet rugpjūčio menesį ji rengiama Varnoje. Šį mugė savyje talpina tiek tradicinį, tiek šiuolaikinį meną ir jo tendencijas. Ši mugė – tai proga pasireikšti visiems vaizduojamojo ir taikomojo meno srities kūrėjams. Parodos lankytojai turi galimybę išvyksti unikalių, vienetinių ir pačių įdomaiusių meninių darbų.

Varnos vasaros folkloro festivalis

Data: Rugpjūčio 4 -9 d.
Vieta: Varnos miestas
Nuo 1992 metų Varnos mieste pirmąją rupjūčio savaitę šurmuliuoja Varnos vasaros folklore festivalis. Čia kviečiamas ir jaunimo, ir suaugusiųjų kolektyvai, kurie rengia autentiškus folkloro pasirodymus, o lankytojai kviečiami mėgautis šokiai, dainomis ir puikia renginio nuotaika.

Drugelių paroda

Data: Liepos 3 – rugpjūčio 31 d.
Vieta: parodų centras „Flora“, Burgasas
Graži, įspūdinga ir labai spalvinga - tai žodžiai, kurie tiktų apibrėžti drugelių parodą. Tai du mėnesius truksianti paroda, kurioje pamatysite pačias egzotiškiausias drugelių rūšis iš viso pasaulio. Drugeliai galės laisvai skraidyti erdvėje, nes jiems bus sukurtos atogrąžų sąlygos, o erdvė trasformuota į spalvingą „rojų“. Ši unikali paroda – tai privaloma sustojimo stotelė jūsų vasaros atostogų metu. Patirkite netikėtų nuotykių ir užfiksuokite spalvingas akimirkas susitikime su drugeliais.

Tarptautinis skaitmeninio meno festivalis FUTURO 2017

Data: Rugpjūčio 20 - 24 d.
Vieta: Varna
Žinomai vardai iš Bulgarijos, Prancūzijos, Belgijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Festivalio programą sudaro parodos menų galerijoje mieste, paskaitų metu, dirbtuvėse bei demontracijose. Pagrindinis tikslas yra įvesti Varną į šiuolaikinį skaitmeninių menų pasaulio žemėlapį, kad būtų suformuotas miesto įvaizdis, kaip patraukli meninė vieta ir įvardinti kaip Europos jaunimo sostine 2017.

Burgaso vasaros folkloro festivalis

Data: Rugpjūčio 21 - 25 d.
Vieta: vasaros teatras, Burgasas
Burgaso vasaros festivalis vyks vasarą ir bus pilnas šypsenų, puikių emocijų, šokių ir dainų. 
Festivalis, ankstesniai laikais buvęs Balkanų švente su tradicinėmis dainomis ir šokiai išaugo į svarbų  menų festivalį. Čia išvysite įvairiausių vasaros nuotaikos padiktuotų koncertų, pasirodymų po atviru dangumi, šou pasirodymų, tradicinių suvenyrų parodų. Rengiamias nuo 1965-ųjų, skaičiuojamas 44-asis festivalis šią vasarą.

Tarptautinis filmų festivalis ,,Meilė yra kvailystė”

Data: Rugpjūčio 25 - rugsėjo 3 d.
Vieta: Festivalių ir kongresų rūmai, Varna
Festivalis įkurtas 1993. Programoje rodomi pastarųjų dviejų metų filmai, kuriuose nagrinėjama meilės tema. Festivalis vyksta kiekvienais metais, penktadienį.

13-asis tarptautinis animacinių filmų festivalis

Data: Rugsėjo 3 d.
Vieta: Festivalių ir kongresų rūmai, Varna
Festivalio moto: „Humanism, Motion, Beauty“, liet. - Humaniškumas, judėjimas, grožis. Festivalis atgimęs 2011 m. ir vykstantis Varnoje.

Šokių savaitė

Data: Rugsėjo 22 – spalio 22 d.
Vieta: Plovdiv
Plovdivo miestas kviečia tarptautinio lygmens menininkus ir choreografus, kurie šiandien kuria šiuolaikinį šokį. Šokių  savaitėje svečiuosis žymaiusios šokių trupės ir pripažinti pasaulyje šokių artistai iš JAV, Kanados, Šveicarijos, Ispanijos, Korėjos, Taivano, Čekijojos ir Prancūzijos. Šokio menu bus atskleidžiama kūryba, skirtingi stiliai, požiūriai, stilius ir požiūrius.

Susijusios kelionės

2019-08-26
4 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

4 nakvynės kaina asmeniui

nuo 175,00 €
2019-07-28
3 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

3 nakvynės kaina asmeniui

nuo 179,00 €
2019-07-28
3 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

3 nakvynės kaina asmeniui

nuo 209,00 €
2019-06-02
3 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

3 nakvynės kaina asmeniui

nuo 325,00 €
2019-06-02
3 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

3 nakvynės kaina asmeniui

nuo 265,00 €
2019-06-02
3 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

3 nakvynės kaina asmeniui

nuo 265,00 €