NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Mieli mūsų klientai, primename, kad 2017 07 14 – 2017 08 18 laikotarpiu bus vykdoma Vilniaus oro  uosto pakilimo / nusileidimo tako rekonstrukcija. Šiuo laikotarpiu visi skrydžiai bus vykdomi iš Kauno oro uosto. Laiške žemiau rasite visą aktualią informaciją dėl atvykimo į Kauno oro uostą, jo terminalus ir personalą, kuris padės užtikrinti kiek įmanoma sklandesnę Kauno oro uosto veiklą rekonstrukcijos laikotarpiu. Šiuo tikslu visiems oro uosto klientams talkins didelė savanorių komanda.

Nors Kauno oro uoste yra padidintos jau esamos automobilių stovėjimo aikštelės, įrengtos papildomos aikštelės automobiliams, atidaryti laikini išvykimo ir atvykimo terminalai, tačiau reikia nepamiršti ir įsivertinti smarkiai  išaugsiančius rekonstrukcijos laikotarpiu keleivių srautus ir būti pasiruošusiems galimiems pasikeitimams: ilgesnės eilės prie registracijos stalų ar kavinėse, galime ilgiau užtrukti prie patikros postų ar teks ilgiau palaukti bagažo atsiėmimo. Būkime kantresni -  Kauno oro uosto komanda kartu su partneriais stengsis, kad skrydžiai vyktų taip, kaip suplanuota.  


Svarbiausi klausimai:

 - Kada atvykti į oro uostą: optimalus rekomenduojamas atvykimo laikas į oro uostą prieš skrydį – 2,5 – 3 val.

 - Susisiekimas su Kauno oro uostu: keleivių pervežimus vykdys kompanijos „TOKS“ ir „OLLEX“ . Visa reikalinga informacija: tvarkaraščiai, bilieto įsigijimas, kainos, išvykimo vietos yra pateikiamos pervežimų kompanijų

 - Oro uosto parkavimo aikštelės: Kauno oro uoste automobilių parkavimui skirtos 3 aikštelės. Labai svarbu automobilio parkavimo paslaugą užsisakyti iš anksto internetu. Šią paslaugą galite užsisakyti Kauno oro uosto svetainėje.

 - Registracija į skrydžius: primename ir rekomenduojame į skrydžius. Registruotis galima čia.  

 - Terminalai: oro  uoste veikia trys terminalai: A, B ir C.  Išvykstantiems keleiviams reikalingi – A ir B terminalai.

A terminalas (laikinos konstrukcijos pastatas). Šiame terminale bus vykdomi išvykimai į Šengeno kryptis: Graikija (Rodo, Korfu, Kretos salos) , Ispanija (Barselona, Maljorka)

B terminalas (dabartinis Kauno oro uosto pastatas). Šiame terminale bus vykdomi išvykimai į ne Šengeno kryptis: Turkija (Antalija, Gazipaša, Dalamanas), Egiptas (Hurgada), Bulgarija (Varna, Burgasas) 

DĖMESIO: Kauno oro uostas pasilieka teisę perkelti skrydžius iš vieno terminalo į kitą, dėl oro uosto užimtumo ar kt. priežasčių. 

- Savanorių komanda, ir „NOVATURO“ ir „Small Planet Airlines“ atstovai oro uoste:  susitvarkyti su liepos 14–rugpjūčio 18 d. išaugsiančiais keleivių srautais Kauno oro uostui padės ir daugiau nei 100 laikinų darbuotojų, keliasdešimt savanorių, o esant poreikiui – ir specialistai iš Palangos oro uosto. Be to, prieš išvykstančius „NOVATURO“ skrydžius, Kauno oro uoste bus ir „NOVATURO“ bei „Small Planet Airlines“ darbuotojai. „NOVATURO“ atstovas vilkės „NOVATURO“ uniformą, ir bus pasiruošęs pagelbėti Jums visais klausimais.