NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Kovo 24 dieną Tarptautinis Olimpinis Komitetas drauge su vasaros olimpinių žaidynių Tokijuje organizavimo komitetu pranešė, kad XXXII-osios vasaros olimpinės žaidynės Tokijuje yra atidedamos atsižvelgiant į Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomendacijas ir siekiant apsaugoti visų - atletų, olimpinių žaidynių organizatorių, bei visos tarptautinės visuomenės sveikatą. Vasaros olimpinės žaidynės Japonijos sostinėje bus surengtos 2021 metų liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis.

Informuojame, kad jau paskelbtas atnaujintas Vasaros Olimpinių žaidynių Tokijuje tvarkaraštis kitiems metams. Visą aktualią informaciją apie rungtis, jų laikus, vietas ir kitą Jums rūpimą informaciją galite rasti oficialioje svetainėje: https://tokyo2020.org/en/schedule/. Atkreipiame dėmesį, kad didžioji dauguma rungčių vyks tomis pačiomis dienomis, kaip buvo numatyta, tad daugiau bilietų į skirtingas rungtis įsigijusiems sporto aistruoliams nereikės jaudintis dėl rizikos, kad renginio laikai gali susidubliuoti.

Jei esate įsigiję bilietus į Vasaros Olimpines žaidynes Tokijuje, tačiau 2021 m. negalite dalyvaut, iki 2020 rugpjūčio 25 d. turite galimybę atsisakyti šių bilietų. Apie tai, iki nurodytos datos, turėtumėte informuoti el. paštu: olimpines@novaturas.lt.

Sekite naujausią informaciją www.novaturas.lt, kur skelbsime informaciją dėl bilietų atsiėmimo bei tiesioginių pardavimų starto, kuris planuojamas 2021 metais.

Daugiau informacijos čia:

https://tokyo2020.org/en/news/new-dates-tokyo-2020

https://www.ltok.lt/oficialiai-paskelbta-nauja-tokijo-olimpiniu-zaidyniu-data/

https://www.ltok.lt/tok-prezidentas-t-bachas-zaidyniu-perkelimo-procesas-sudetinga-delione-su-begale-detaliu/ 

https://www.olympic.org/news/joint-statement-from-the-international-olympic-committee-and-the-tokyo-2020-organising-committee

https://tokyo2020.org/en/torch/news/tokyo-2020-olympic-torch-relay-postponed