NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Kovo 24 dieną Tarptautinis Olimpinis Komitetas drauge su vasaros olimpinių žaidynių Tokijuje organizavimo komitetu pranešė, kad XXXII-osios vasaros olimpinės žaidynės Tokijuje yra atidedamos atsižvelgiant į Pasaulio Sveikatos Organizacijos rekomendacijas ir siekiant apsaugoti visų - atletų, olimpinių žaidynių organizatorių, bei visos tarptautinės visuomenės sveikatą. Vasaros olimpinės žaidynės Japonijos sostinėje bus surengtos 2021 metų liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis.

Olimpinių žaidynių organizatoriai šiuo metu svarsto dėl atidėtų olimpinių žaidynių iškilusius klausimus ir prašo kantrybės bei supratimo, kol galės pateikti daugiau informacijos apie sprendimus ir planuojamus galimus pakeitimus. Kol kas viskas vyksta įprasta tvarka, laukiame Tokijo Olimpinių žaidynių organizavimo komiteto informacijos ir veiksmų plano. Kai turėsime iš organizatorių naujienų – pasidalinsime su Jumis.

 

Daugiau informacijos čia:

https://tokyo2020.org/en/news/new-dates-tokyo-2020

https://www.ltok.lt/oficialiai-paskelbta-nauja-tokijo-olimpiniu-zaidyniu-data/

https://www.ltok.lt/tok-prezidentas-t-bachas-zaidyniu-perkelimo-procesas-sudetinga-delione-su-begale-detaliu/ 

https://www.olympic.org/news/joint-statement-from-the-international-olympic-committee-and-the-tokyo-2020-organising-committee

https://tokyo2020.org/en/torch/news/tokyo-2020-olympic-torch-relay-postponed