NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Išeikite į gatvę ir pasiteiraukite aplinkinių, kuris pasaulio miestas jiems yra apsipirkimų simbolis. Neabejotinai išgirsite vieną ir tą patį atsakymą – „Milanas – mados ir „shopingo“ sostinė“. Nieko keisto, nes Lietuvoje dar nedaugelis girdėjo apie Dubajuje mėnesį besitęsiantį pirkinių festivalį.

Prabangus, elegantiškas ir puoštis įkvepiantis kasmetinis festivalis „Layali Dubai“ iš mažo renginio virto į visą mėnesį besitęsiantį prekybos, pramogų ir kultūros festivalį, rengiamą kiekvienų metų pradžioje (šiemet festivalis prasidės gruodžio 26 ir tęsis iki 2018-ųjų sausio 28 d.).

Būtent šiuo laikotarpiu planuojami kelionių organizatoriaus NOVATURAS skrydžiai į Dubajų: pirmasis – dar šių metų gruodžio 27-ąją, antrasis – 2018 m. sausio 7-ąją. Galite puikiai suderinti poilsį su apsipirkimo malonumais.

Pamišusių dėl pirkinių  svajonė

Keliautojai iš viso pasaulio į Dubajaus pirkinių festivalį traukia tikėdamiesi geriausias pasaulio prekes sumedžioti mažiausiomis kainomis. Įvairiuose kelionių giduose festivalis jau pristatomas kaip kiekvieno apsipirkimų maniako svajonė. Jeigu rinkdamiesi rūbus, pirmenybę teikiate garsių prekės ženklų vardams, tai šis festivalis tikrai Jus nustebins: „Jack&Jones”, „BOGGI“, „Christian Louboutin“, „Verri“, „Rodeo Drive“, „Armani“, „Billionaire“, „Bebe“, „Burberry“, „Prada“ ir kt. Čia rasite viską, ko kada nors troškote į savo spintą.

Įmantrus dizainas, kokybė ir nedidelės kainos yra puikios priežastys įsigyti aukso papuošalų. Čia galima rinktis nuo tradicinių dirbinių iki ypač modernaus stiliaus produkcijos. Jeigu svajojate apie savo mėgstamus kvepalus ar konkretų laikrodžio modelį, be abejonės, festivalyje juos rasite mažesnėmis kainomis ar su geromis nuolaidomis.

Šalis garsi savo odos gaminiais. Taigi iš Jungtinių Arabų Emyratų neabejotinai parsivešite puikios kokybės rankinę ar švarką. Nepasitikite vietine produkcija?  Jums patiks „Burberry“, „Prada“ ar kitų prekės ženklų pasiūlymai.

Elektronikos prietaisų gerbėjai čia turėtų keliauti su iš anksto pasiruoštu sąrašėliu, nes šalyje vyrauja „tax free“. Taigi net nedrąsu kalbėti apie „Apple“, „Sony“, „Bose“, „Vertu“, „Cross Gold“, „Acer“, „Fujitsu“ naujausios produkcijos kainas. Reikia savo akimis pamatyti!

Kaip pirkti?

Jeigu garsių vardų daiktai, originalūs rūbai ir papuošalai mažomis kainomis Jus sudomino, keliaujant į Dubajaus apsipirkimo festivalį reikia ir pasiruošimo.

Pirmiausia, reikėtų parsisiųsti telefono programėlę „#MyDSF 2017-18 Offers app“. Čia atkeliauja naujausi ir geriausi pasiūlymai festivalio svečiams.

Norite pagauti ypatingas kainas? Nusiteikite, kad  ryte lovoje ilgai nesivartysite. Geriausios kainos anksti ryte, kol daugelis keliautojų dar net neplanuoja keltis.

Nusiteikite rūbus matuotis čia pat vietoje, kitaip praleisite amžinybę laukdami savo eilės prie matavimosi kabinų. O norėdami pasimatuoti išsirinktą kitą rūbą, turėsite vėl stoti į eilę.

Iš anksto žinokite, ko ieškote, kitaip sugaišite galybę laiko ar prarasite geriausias progas „medžioti“ mažas kainas.

Išnaudokite išpardavimus. Pardavėjai žino, ko keliautojai čia atvyksta, taigi nepirkite iš karto, o šiek tiek paieškokite ir pasivaikščiokite.

Prisiminimai visam gyvenimui

Dubajaus „shoppingo“ festivalis skirtas ne tik apsipirkinėjimui. Čia organizuojami ir mados kolekcijų pristatymai, ir renginiai vaikams, ir gatvės pasirodymai, ir koncertai su lazerių šou bei fejerverkais.

Vienas iš reikšmingiausių festivalio akcentų – brangiausių ir geriausių pasaulyje žirgų lenktynės pasaulyje.

„Pasaulio kaimelyje“ valstybės dalyvės pristato savo kultūrą, tradicinius drabužius, muziką, šokius, suvenyrus. Pusšimtyje restoranų galima paragauti egzotiškų  patiekalų, pasigrožėti šokėjais ir menininkais – tai lyg kelionė aplink visą pasaulį.

Kviečiame keliauti į Dubajų!

Informaciją parengė kelionių agentūra WEST EXPRESS