NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Kretoje viešnagę galite planuotis pagal savo skonį ir norus. Atostogaujant galima keliauti po mažus salos kaimelius, eiti ilgais smėlio paplūdimiais, įsiamžinti prie stačių uolų, atsipalaiduoti “graikiškame vakare” bei vietinėse tavernose, kur tiesiog privaloma išragauti vietinės virtuvės šedevrų. Jei bent kartą esate girdėję arba dalyvavę „graikiškame vakare“ puikiai žinote, kad graikai tikrai moka švęsti. Dainomis ir šokiais užbaigti šilti vasaros vakarai – įsimins, o jei savo atostogas dar paįvairinsite atklydę į vietinius festivalius, pažinsite šią salą dar geriau.  

Kretos akvariumas „Cretaquarium“

Data: Gegužės 1- rugsėjo 30 d.
Vieta: Gournes, Heraklionas
Kretos akvariumas yra Gournes mieste, nuo Herakliono nutolęs 14 km, kuriame turėsite galimybę pamatyti daugybę jūros gyventojų. Čia vyksta šventės, renginiai, fotografijų parodos, tad nuobodžiauti neteks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Klidono šventė

Data: Birželio 23 d.
Vieta: Retimnas
Festivalis vyksta Retimno mieste bei daugelyje kitų Graikijos kaimelių. Vakaro kulminacija - kuomet vietiniai gyventojai ir turistai (jei yra pakankamai drąsūs), šoka per laužą tris kartus. Manoma, kad tai padeda apsisaugoti nuo piktų dvasių.

Sitia festivalis

Data: Birželio 30 - liepos 3 d.
Vieta: Sitia miestelis
Trys dienos muzikos, garsų, skonių ir vietos produkcijos laukia Jūsų festivalio metu. Kaip ir kituose festivaliuose Graikijoje, jūsų lauks tradiciniai graikiški patiekalai, gėrimai. Tai didžiausias muzikos festivalis Kretos saloje šią vasarą.

Chanijos roko festivalis

Data: Birželio 30 - liepos 1 d.
Vieta: Chania
Vienas didžiausių roko ir metalo muzikos stilių festivalių visoje Graikijoje ir pietų Europoje. Populiarus kurortas pasiruošęs nustabinti visus poilsiaujančius gera ir trankia muzika, čia atvyks atlikėjai iš pačios Graikijos ir užsienio šalių.

Renesanso festivalis

Data: Liepos mėn.
Vieta: Retimnas
Festivalio metu dvi liepos savaites Retimne, Erofilio teatre, gatvėse ir skveruose vyksta teatro ir šokių pasirodymai, muzikos koncertai, meno, vizualių menų parodos.

Kretiečių maisto festivalis

Data: Liepos 1 – 7 d.
Vieta: Retimnas
Kretiečių maisto festivalis vyksta Retimno mieste. Skatinant vietos virtuvės turtingumą, vietiniai gamintojai kviečia švęsti ir mėgautis Kretos maistu prie savivaldybės pastato esančiame sode.

Kaštonų festivalis

Data: Rugpjūčio mėn.
Vieta: Elos kaimelis
Elos kaimelis džiugina vaizdingu kraštovaizdžiu – jis apsuptas kaštonais. Dėlto švęsti kaštonų derlių visi susirenka išskirtiniame kaštonų festivalyje. Keliautojai šventėje gali tikėtis smagios muzikos, šokių, ragavimų ir degustavimų.

Lato festivalis

Data: Rugpjūčio mėn.
Vieta: Agijos Nikolajos
Smagi mugė Agijos Nikolajos mieste, kurioje skamba vietinių atlikėjų muzika, puikią atmosferą kuria folkloro šokiai, mugės, parodos ir kitos įdomios veiklos.

Mergelės Marijos ėmimo į dangų šventė

Data: Rugpjūčio 15 d.
Vieta: -
Rupjūčio mėnuo laikomas festivalių mėnesiu. Ryškiausiai minima yra rugpjūčio 15 d. Visuose miestuose ir miesteliuose, svarbiausiuse miesto vietose, turistai mėgaujasi švente, gėrimais, vietos muzika ir šokiais.

Sardinių festivalis

Data: Rugpjūčio 29-30 d.
Vieta: Chanija
Kiekvieną vasarą, Nea Chora ir Souda paplūdimiuose organizuojamas sardinių festivalis. Jis pritraukia ne tik vietinius, bet tūkstančius lankytojų, kurie mėgaujas šviežia ant griliaus kepta žuvimi nemokamai.

Daugiau renginių Kretoje galite rasti čia.

Susijusios kelionės

2019-08-01
3 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

3 nakvynės kaina asmeniui

nuo 229,00 €
2019-05-16
3 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

3 nakvynės kaina asmeniui

nuo 295,00 €
2019-08-29
3 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

3 nakvynės kaina asmeniui

nuo 319,00 €
2019-05-11
3 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

3 nakvynės kaina asmeniui

nuo 355,00 €