NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Kampanija - magiškas pietų Italijos regionas, kerintis jaudinančia italų muzika, gurmaniškais patyrimais, svaiginančia jūra, viliojančiomis pramogomis ir renginiais. Atostogų metu, būnant Kampanijoje, nereikia bandyti aprėpti visko. Geriau iš rekomenduojamų vietų išsirinkti keletą ir, kaip tikram pietiečiui, iš lėto mėgautis atostogų malonumais.

Tarptautinis muzikos festivalis

Laikas: rugsėjo 16 – spalio 1 d.
Vieta: Bacoli, Napoli, Somma Vesuviana, Massa Lubrense, San Giorgio A Cremona ir kt. miestai
Kultūros ir etninio meno renginys skirtas supažindinti ir atskleisti Vezuvijaus miestų kultūrą per spektaklius, pasirodymus. Renginys gimė 1995 metais su mintimi atgaivinti Vezuvijaus regiono miestų liaudies tradicijas. Metai iš metų festivalis plėtėsi ir dabar tapo vienas didžiausių festivalių Kampanijos regione. Šis festivalis šiemet pirmą kartą Kampanijoje pritraukė didžiausius tarptautinius menininkus ir atlikėjus

Meilė duonai ir Tarantella

Laikas: Rugsėjo 23 – 24 d.
Vieta: Lauro miestas
Meilė duonai ir Tarantella (Pane Ammore e Tarantella) yra dviejų nepamirštamų dienų festivalis, kuris vadovaujasi šūkiu „L’acqua fa male e o vino fa cantà “ („Vandenį gerti yra blogai, o vynas verčia dainuoti“). Šiame festivalyje galėsite klausytis populiarios muzikos, susipažinti su miesto kultūra ir skanauti vietinio maisto paruošto gatvelėse.

Ravello muzikos festivalis

Laikas: Liepos – rugsėjo mėn.
Vieta: Ravello miestas
Ravello muzikos festivalis yra vienas iš seniausių ir labiausiai žinomų festivalių Italijoje. Festivalio idėja tapo realybe 1953 metais ir iki šiol Belvedere di Villa Ruffolo yra išlikusi kaip pagrindinė scena ant jūros kranto. Tai yra fantastiška vieta, kurioje muzika susilieja su jūros bangų mūša.

Iskijos džiazo festivalis

Laikas: Rugsėjis
Vieta: Iskijos sala
Kasmetinis džiazo festivalis 5-ias dienas džiugins itališkais saksofono ritmais ir užsienio atlikėjų pasirodymais. Festivalio metu populiariose salos vietose įskaitant Aragonese pilį, Arbusto vilą ir La Colombaia muziejų, vyks nemokami džiazo muzikos pasirodymai.

„Festa di San Michele“ renginys

Laikas: Rugsėjo 29 - 30 d.
Vieta: Sant Angelo (Iskijos sala)
"Festa di San Michele" yra religinis renginys, kuris kasmet vyksta Sant'Angelo kaimelyje. Šventė prasideda nuo uosto, kur mažos valtys palukia jūra link Sorgeto įlankos. Visoje krantinėje puikuojasi žvakės ir šviesos, apšviečiančios pakrantę. Pasiekę "Sorgeto" laivai grįžta į kaimą, o paskui į Maronti paplūdimį. Čia dangų nušviečia fejerverkų šou.

Oro balionių festivalis

Laikas: Rugsėjo 30 d. – spalio 8 d.
Vieta: Paestum miestelis
Oro balionų festivalis (Festival delle Mongolfiere) yra tarptautinis oro balionų sambūris, kuris vyksta Archeologinėje  Paestum vietoje, Salerno Provincijoje. Šis renginys siūlo ypatingą galimybę  išbandyti skrydį virš didingų Paestumo šventyklos griuvėsių, kuris kasmet pritraukia tūkstančius oro balionų entuziastų iš visos Italijos.

Neapolio filmų festivalis

Laikas: Spalio 26 - 29 d.
Vieta: Neapolis
1996 metais įkurtas Neapolio Filmų Festivalis siekė skatinti kultūrinį augimą Neapolio mieste ir visoje Pietų Italijoje per žinias, debatus ir kultūrinius mainus. Nuo susikūrimo pradžios, Neapolio Filmų Festivalis yra įgijęs kritinį ir viešą pripažinimą, taip tapdamas vienas iš svarbiausių nepriklausomų filmų festivalių Europoje, kuriame gali dalyvauti kūrėjai ir vertėjai iš viso pasaulio.

San Gennaro lobis

Laikas: Visus metus
Vieta: Neapolis
Šalia Neapolio katedros, po arkadomis, San Gennaro lobio muziejus atskleidžia vieną iš svarbiausių pasaulio meno ir kultūros paveldų. Ši juvelyrinių dirbinių kolekcija yra skirta Neapolio globėjui, kurią nuo 2015 metų gali išvysti visi norintys.

Susijusios kelionės

2019-09-02
7 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

7 nakvynės kaina asmeniui

nuo 299,00 €
2019-09-02
7 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

7 nakvynės kaina asmeniui

nuo 409,00 €
2019-09-30
7 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

7 nakvynės kaina asmeniui

nuo 595,00 €
2019-09-02
7 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

7 nakvynės kaina asmeniui

nuo 505,00 €