NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Mieli, keliautojai, 
Stengiamės, kad atostogos praleistos kartu su NOVATURU būtų nepamirštamos savo įpūdžiais ir persmelktos teigiamomis emocijomis.
Jūsų poilsiu profesionaliai pasirūpins patyrę mūsų atstovai užsienyje. Patikėkite jiems visus savo norus ir pageidavimus – gal reikia patarimo, kur geriausiai ieškoti lauktuvių? Ar norite sužinoti, kur skaniausi ledai ar vietinių gyventojų ruošiamas maistas? O gal norite pasinerti į miesto linskmybių šurmulį? Kas geriau gali atsakyti į šiuos klausimus nei mūsų atstovai, puikiai pažįstantys Jūsų atostogų šalis. Jie lydės Jus smagių ekskursijų metu, aplankys viešbučiuose. Jie puikiai pažįsta svečių šalių kultūrą, su kuria mielai supažindins ir Jus.

Jei nespėjote padėkoti mūsų atstovams už gerą darbą, visada galite tai padaryti parašydami mums trumpa atsiliepimą, padėką. Lauksime Jūsų įvertinimu elektroniniu paštu, adresu info@novaturas.lt

Daugiau apie mūsų atstovus užsienyje galite sužinoti čia>>> 

 

p. Inga

Noriu padėkoti Agatai, kuri mus kuravo Madeiroje. Labai draugiška, šilta, paslaugi darbuotoja. Ačiū už puikias atostogas ir malonų, nuoširdų aptarnavimą.  

p. Andžėj

Nuoširdžiai noriu padėkoti Novaturui už nuostabią kelionę į Juodkalniją. Viskas buvo puikiai organizuota ir net nesitikėjau tokio aukšto serviso. Visu pirma ypatingai noriu padėkoti atstovėms Vitai ir Rasai už informaciją, pagalbą ir nuoširdų rūpinimasi- kiekvienas turistas turėjo tą pajusti, nes tikrai tokio nuoširdumo ir profesionalumo neteko senai patirti (o keliauju nemažai). Didelis ačiū atstovėms! Jų dėka poilsis buvo nuostabus ir kitakart važiuosiu tik su Novaturu. 

p. Neringa

Ką tik grįžome iš nepakartojamų atostogų Madeiroje. Visa šeimyna norime padėkoti Novaturo atstovei Agatai už informatyvią, smagią ir nepamirštamą ekskursiją po salą. Ačiū  Agatai už puikiai praleistą laiką! 

p. Nijolė ir p. Genovaitė

Norime padėkoti Novaturo atstovei Juodkalnijoje Vitai. Tai žmogus puikiai išmananti savo darbą, turinti didelę kompetenciją, išsamiai, aiškiai pateikianti keliautojams visą būtiną informaciją. Vita visų pirma tai žmogus pasižymintis didele kantrybe, neatsisakanti padėti visiems, kuriems reikalinga pagalba, ji nuoširdžiai ir maloniai bendrauja. Tokie Novaturo darbuotojai, kaip atstovė Vita, nuteikia ir ateityje naudoti Novaturo paslaugomis. 

p. Laimutė

Ypatinga padėka atstovams Kemere Domui ir Šarūnui! Tokio paslaugumo vaikinu nebuvome sutikę. 

p. Monika

Buvome išvažiavę į ekskursiją į Luksorą su atstovu Mindaugu - tai turbūt buvo pati geriausia atostogų diena, nes Mindaugas - nerealus, įkvepiantis, daug žinantis, be galo įdomiai pasakojantis ir sudominantis, buvo galima klausyt ir klausyt jo, tiesiog atsidavęs visiškai savo darbui ir atiduodantis be galo daug savęs, bet, patikėkit, tikrai visa tai lieka. Žodžiu, atostogos 10 balų iš 10!  

p. Andrius

Grįžtame iš Zakinto. Įdomi nauja kryptis. Jau planuojam ir 11 metais (tiek sezonų keliaujame) keliauti su Novaturu. Komplimentai Novaturo atstovui Robertui. Profesionalas visomis prasmėmis. 

p. Julija

Noriu išreikšti Jums padėką už Jūsų darbuotojų nepriekaištingą darbą. T.y. Jūsų atstovams dirbantiems Turkijoje Kemere. Brigitai ir Laurynui - už profesionalumą, pozityvumą ir nepriekaištingai bei skubiai suteiktą pagalbą. Rekomenduoju Jus visiems savo pažystamiems ir ne tik. Jūsų atstovai pralenkė visus mano lūkesčius, darbas atliktas nepriekaištingai!

Keliavau tik su NOVATURU ir toliau žadu naudotis tik Jūsų paslaugomis. Dabar jaučiuosi saugi, žinodama, kad Jūsų darbuotojai taip profesionaliai ir nepriekaištingai atlieka savo darbą.  

p. Olga

norėtume ypatingai padėkoti Agatai už darbą. Dėkojame jai už tikrą nuoširdžiausią dėmesį parodytą svečiams Kretoje. Taip pat už dėmesį ir supratingumą, kada atsiranda sunkumai, o svarbiausia už operatyvią pagalbą skirtingose situacijose. Mes jai esame labai dėkingi už rūpestį ir geranoriškumą. Linkime, kad visi atstovai dirbtų taip pat kaip Agata, kuri nuoširdi ir atsidavusi žmonėms. Dėkojame, kad pas Jus dirba toks atsidavęs žmogus. 

p. Gražina

norėčiau labai padėkoti Novaturo atstovei Turkijoje - Linai. Didžiulis ačiū už nuoširdumą, geronoriškumą, profesonalumą. Linkiu Novaturui ir daugiau turėti tokių puikių atstovų. 

p. Skirmanta

Už nuoširdumą bendraujant, teikiant informaciją, pasakojant apie šalį ekskursijų metu nuoširdžiai dėkojame atstovams Kemere – Domui ir Brigitai. Mūsų patirti įspūdžiai, įdomi kelionė, geras poilsis – Jūsų gero darbo dėka. Ačiū Jums visiems. 

p. Monika

Labai norime padėkoti atstovei Hurgadoje, Rasai, kad ji buvo begalo rūpestinga ekskursijose, atidi, dėmesinga, labai turtinga istorijos žinių, labai įtaigiai ir įdomiai moka pasakoti. Na, visame kame labai šauni atstovė. Labai jai Ačiū! 

p. Natalja

Norėčiau pagirti, Novaturo atstovę Turkijoje, Giedrę. Superinė Novaturo atstovė!!! 10 balų!!! Be galo nuoširdi, paslaugi, linksma ir savo darbą išmananti darbuotoja. Ji puikiai pažįsta  šalies kultūrą, su kuria mielai supažindino ir mus. Buvo įdomi apžvalginė ekskursija po Marmarį ir kelionė Caunus - Dalyan "vežlių paplūdimys". Norėčiau, kad visi darbuotojai būtų tokie paslaugūs, kaip Giedrė. Didelis, didelis jai AČIŪ! Ir linkėjimai nuo mūsų. 

p. Vilma

Giedrė, atstovė Marmaryje, ne tik nuostabi gidė, bet ir žmogus labai šiltas ir mielas. Auksą turi Novaturas. 

p. Samanta ir Deividas

Grįžome iš Hurgados. Norėjau padėkoti Novaturo komandai už kokybiškai suteiktas paslaugas. Ačiū Rasai, kuri šiuo metu yra Hurgadoje už turiningas ekskursijas, gerus įspūdžius bei suteiktą pagalbą prie koralinio rifo. Viskas buvo super! Novaturo komanda Hurgadoje „atidirbo“ savo darbą 100 proc. Ačiū jums. Malonu buvo naudotis Jūsų paslaugomis. 

p. Daumantė

Atstovas Rokas dirbantis Alanijoje itin profesionalus, nesu jo sutikusi niekur kitur. Žmonės labai giria ir ne be reikalo! 

p. Snaiguolė

atostogavome Egipte. Tuo laikotarpiu su mumis bendravo ir visais rūpinosi atstovė Rasa. Noriu informuoti, kad Rasa buvo labai rūpestinga, nuoširdi, gera pašnekovė. 

p. Kristina

Norėjau pasakyti pagirtiną žodį dėl atstovo Mindaugo (Kreta, Graikija). Nerealus, gilus, įdomus, protingas - ir dar daug daug galima apie jį kalbėti... Man atrodo ne tai, kad tokių atstovų mažai pasaulyje, bet tokių ŽMONIŲ yra labai mažai pasaulyje. Šiaip už visą kelionę dedu pliusą, bet už kelionę su Mindaugu - dedu RIEBŲ DIDELĮ PLIUSĄ. 

Poilsiautojai

Norime padėkoti Jūsų atstovui Kemero regione Rolandui – tokie ir turėtų būti visi atstovai.

Paslaugus, dėmesingas, malonus, žinantis istoriją ir maloniai pasidalijo savo žiniomis. Išsamiai išaiškino visą eigą oro uoste išlydėjo tautiečius iki paskutinio laiptelio. 

p. Miglė

Balandžio mėnesį keliavome į Pamukalę, kuri išties paliko didelį įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad turėjome šaunų atstovą Rolandą (Kemeras, Turkija), kuris savo žiniomis ir labai maloniu bendravimu praturtino mūsų kelionę ir suteikė galimybę kiekvienam iš arčiau pažinti šalį. 

p. Olga

Rasa - geriausia! Įdomi, mylinti savo darbą ir poilsiautojus, paslaugi ir tiesiog tobula atstovė! Bet nenuvertinu ir visų kitų dirbančių būtent Hurgadoje, šauni komanda! 

p. Natalija

Dovilė (Madeira, Portugalija) - superinė Novaturo atstovė! Atstovės visų atostogaujančių tikrai neatsimena, bet turistai atsimena ir tai yra puiku. 

p. Rimas

Aleksandras - 10 balų. Komunikabilus, draugiškas, linksmas, paslaugus ir dar 10 gerų atsiliepimų apie jį. Žmogui darbas hobis ir atvirkščiai. Novaturo perliukas.


p. Eugenija

Grįžome iš kurorto Hurgadoje, dėkojame Novaturo atstovei p. Rasai už rūpestį ir profesionaliai pravestas eskursijas į Šv. Antano ir Šv. Pauliaus vienuolynus, Luksorą. Linkime jai ir Novaturo kolektyvui visokeriopos sekmės. 

p. Elena

Buvome Tenerifėje. Prašome perduoti pagyrimus ir susižavėjimą atstovės Mildos darbu. Per tiek laiko kiek keliaujame, tai pirma gidė, kuri verta pačio aukščiausio įvertinimo už darbą, nuoširdumą, rūpestingumą. 

p. Jūratė

Grįžome iš Rodo salos, į kurią skridome su Novaturu. Labai džiaugiamės ir dėkojame Jums už rūpestį, visus priminimus. Ypač dėkojame Novaturo atstovams Rode Sabinai ir Mariui. Į rūpimus klausimus atsakė, patarė apie ekskursijos, o svarbiausia iš jų sklido šiluma ir natūralus, nesuvaidintas rūpestis turistais. Ačiū Jums visiems, kad esate. 

p. Aušra

Nuoširdus ačiū atstovui Mantui už pagalbą, supratimą, nuoširdumą, kantrybę. Didelė grupė poilsiavome „Xperia Saray Beach“ viešbutyje. Ačiū dar kartą Mantui, padėjusiam išspręsti nesklandumus, gebėjusiam ramiai ir kantriai išklausyti mūsų pageidavimus, padėjusiam visais iškilusiais klausimais. 

p. Rima

Kelionės į Pamukalę (Turkija) metu mus lydėjo atstovas Domas. Esame labai dėkingi vaikinui už suteiktą informaciją apie Turkiją, malonų ir žaismingą bendravimą, rūpestingumą. Labai patiko keliauti su Domu. Linkime šiam vaikinui kuo geriausios sėkmės sunkiame darbe - juk darbas su žmonėmis yra labai sunkus. Norėtume dar kartą  pakeliauti lydimi šio atstovo. 

p. Jovita

Grįžome iš Turkijos ir esame labai patenkinti tiek viešbučiu „Meryan“, tiek NOVATURO paslaugomis. Norėjome padėkoti atstovui Laurynui už nuoširdžią globą ir naudingus patarimus, atstovui Mantui už gerą rekomendaciją aplankyti Žaliąjį kanjoną - tikrai vertėjo - ir atstovui Robertui už puikiai suorganizuotą ekskursiją. Tikrai nenusivylėme ir žadame grįžti. 

p. Renata

Negaliu neparašyti, kad atstovė Veronika Turkijoje labai patiko. Ji tikrai išmano savo darbą, labai sudomina savo pasakojimais, yra labai dėmesinga visiems poilsiautojams. Toks ir turi būti atstovas! 

p. Jūratė

Grįžome iš Turkijos, Kemero. Labai norime padėkoti atstovei Veronikai už gerą nuotaiką, nuoširdumą. Tai tikrai žmogus mylintis savo darbą, randantis priėjimą prie kiekvieno žmogaus, mokantis sklandžiai ir įdomiai pasakoti. Tiesiog nuostabi mergina! Sėkmės jai darbe ir asmeniniame gyvenime! 

p. Irena

Grįžau iš atostogų iš Rodos salos – Mitssis Alila. NOVATURO turistus pasitiko atstovė Sabina. Pačius geriausius,gražiausius žodžius noriu tarti  ir pasidžiaugti šiuo Dievo kūrinėliu.  Sabinai pomėgis tapo profesija...ji moka dirbti  su skirtingo amžiaus – ir charakterio turistais – moka diplomatiškai ir kantriai  laviruoti tarp  romantiko,niurzglio ir optimisto...tiesiog angeliška kantrybė... Žinių gausa apie Graikiją, juolab apie Rodos salą – stebėtinai gausi... Manau, kad atstovui didžiausias jo darbo įvertinimas, tai  išvykstančiųjų turistų šypsenos veiduose ir tiesiog choru skambantys  žodžiai  oro uoste  ačiū, ačiū, ačiū, Sabina

Džiaugiuosiu su NOVATURU, kad turite tokią Atstovę...

Sėkmės visam NOVATURUI! 

p. Rita

Ilsėjomes Rodo saloje, Graikijoje.  Labai norime padekoti NOVATURO atstovei šioje saloje, Sabinai - nuostabi darbuotoja, nuostabus žmogus. Jos pasiūlymų dėka susideliojome savo atostogų maršrutą, aplankėme Simi salą ir likome labai patenkinti. Ši mergina labai myli savo darba, jos šiltas ir be galo malonus bendravimas taip pat prisidėjo prie mūsų nuostabių atostogų... 

Ačiū jai labai.

Keliaujame su NOVATURU jau 9-tus metus, niekada neteko nusivilti. 

p. Žyginta

Norime padėkoti NOVATURO atstovei Egipte p. Rasai už suteiktą informaciją, nuoširdumą, paslaugumą ir skirtą dėmėsį kekvienam atvykusiam turistui. Linkime sėkmės darbe. 

p. Vitalijus

Po keliones į  Egiptą, liko tik geri, šilti atsiminimai ir noras ten sugrįžti, o viso to gal ir nebūtų jei ten nesutiktų mūsų p. Rasa. Labai puiki atstovė, tiek pasiūlymų, tiek dėmesio! Ačiū p. Rasai ir sėkmės jai. 

p. Eglė

Norėjome pasidžiaugti mūsų atstovu Rolandu kelionėje į Kretą. Jis buvo labai paslaugus, mandagus, rūpestingas, pozityvus, nemažai papasakojo apie šalį. Toli gražu ne visi atstovai tokie, tad norėjome dar kartą padėkoti! 

p. Sandra

Sveiki, norime padėkoti už puikiai suorganizuotą kelionę į ,,Q premium" viešbutį Alanijoje. Visa organizacija buvo be priekaištų. Labai patiko visi atstovai. Ypatingas ačiū atstovui Domui, lydėjusiam ekskursijoje į Pamukalę. Domas profesionalus, linksmas bei draugiškas, tikrai paliko įspūdį. Taip pat, ačiū Jolantai ir Robertui, kurie buvo labai profesionalūs ir malonūs. Super! 

p. Audronė

Labai norime padėkoti NOVATURO atstovei Giedrei už ypatingą nuoširdumą, profesionalumą, įdomią informaciją apie šalį, gerą organizavimą ir gerą nuotaiką. Visiems draugams rekomenduosime Marmarį, nes gamta nuostabi. 

p. Margarita

Sveiki, noriu padėkoti nuostabiai atstovei Rasai, dirbančiai Egipte, Hurgados kurorte. Puiki, profesionali. Sėkmės, ateityje manau dar tikrai naudosimės Jūsų paslaugomis. 

p. Janina

Dėkoju NOVATURUI, kad keliaujant į Alaniją jūs taip rūpinotės. Puikūs atstovai užsienyje, didelis dėkui Aleksandrui. Ačiū, jūs nuostabūs. 

p. Julija

Atostogavome su  šeima Kretoje. Norėtume padėkoti atstoveii Agatai už rūpestingumą, profesionalumą, norą padėti. Dar ilgai prisiminsime jos nuostabią šypseną ir geras emocijas. AČIŪ. 

p. Audrius

grįžome iš kelionės Turkijoje. Mus pasitiko labai gera atstovė Dovilė. Labai linksma, kelionė iki viešbučio prabėgo nejučia. Vėliau teko vykti į ekskursijas su atstovu Domu, taip pat labai linksmas, informatyvus ir pan. Tikrai geras atstovas, mylintis Turkiją ir savo darbą. 

p. Akvilė

Norėtume pagiriamuosius žodžius skirti atstovei Dovilei, dirbančiai Turkijoje, Kemere. Pati nuostabiausia, linksmiausia, rūpestingiausia - super mergina! Super atstovė! 

p. Darius

Atostogavome Alanijoje. Kelionės metu sutikome du šaunius atstovus: Aleksandrą ir Dovilę. Jie tikrai pagelbėjo visais atvejais ir padarė mūsų atostogas šiltas ir mielas prisiminti. Pamukalės ekskursijos metu tikrai pakako informacijos ir nuostabių įspūdžių. Dėka šių nuostabių žmonių, kurie mūsų nepalikdavo nežinioje, noras keliauti su NOVATURU tik sustiprėjo. Labai džiaugemės Jūsų teikiamomis paslaugomis ir darbuotojais. 

p. Vislava ir Violeta

Nuoširdžiai dėkojame už puikią kelionę į Turkiją. Tuo pačiu norime padėkoti atstovei Dovilei už puikiai atliktą darbą. 

p. Lina

Ką tik grįžome iš Tuniso ir norime padėkoti nuostabiai atstovei Guodai. Ekskursija į Saharą buvo puiki, viskas vyko sklandžiai, buvo aišku kur važiuojam, kada sustosim, kiek laiko kam skiriama, kur eiti, kur neiti, tiesiog jokių papildomų klausimų nekilo, instruktažai puikūs.Gidė labai įdomiai pasakojo apie Tuniso istoriją, kultūrą. Labai nuoširdžiai susirūpindavo kiekvieno problema, pvz. alergizuota akimi, pamestu telefonu ir pan. Guoda tikrai maksimaliai savo darbui atsidavęs darbuotojas, vertinkite ją. 

Poilsiautojai

Be galo didžiulės ovacijos atstovės Dovilės profesionalumui, žmogiškumui, rūpestingumui.  Esame garantuoti, jog nuo šiol keliausime tik su „Novaturu“. 

p. Inga

Ilsėjomės Kretoje, labai patiko. Nuostabi aplinka, geri kambariai, skanus ir įvairus maistas, puikus aptarnaujantis personalas, kuriame ypač smagu buvo sutikti dirbančią lietuvaitę Dovilę - visada su šypsena, jei ko nežinodavom, tai pasiklausdavom - viską  paaiškindavo ir dar plius lietuviškai! Taip pat patiko ir atstovai Rolandas ir Ema - išsami informacija, sutikimas, išlydėjimas, jautėmės saugiai, tikrai nenuobodžiavome. 

p. Janina

Labai esu patenkinta kelione į Turkiją su „Novaturu“. O labiausiai noriu padekoti atstovui Aleksandrui. Didelis dėkui. 

p. Violeta

Noriu padėkoti Jūsų atstovui Robertui, kuris dirba Turkijoje, Alanijoje. Kelionės metu jis man labai padėjo. Jo dėka sėkmingai pasiekiau Lietuvą be nuostolių. Keliauju jau apie 15 metų po du kartus į metus ir visas keliones perku iš Novaturo, nes žinau, kad jomis liksiu patenkinta. Tik dėka geros suburtos komandos poilsis būna nepriekaištingas. Dar kartą dėkoju. 

p. Bronius

Labai noriu padėkoti „Novaturo“ atstovei Jurgitai Kemere (Turkija) už aukštą profesionalumą ir nepamatuojamą žmogiškumą bei parodytą dėmesį ir operatyvumą man susirgus ir organizuojant medicinos pagalbą. 

p. Irina

Norėtume padekoti už gerą  kelionę į Maroką. Kokybišką, nuoširdų ir profesionalų darbą atstovei Maroke - Mildai. 

p. Aušra

Noriu padekoti už rūpestį ir gerą darbą „Novaturo“ atstovėms Rasai, Gertautei ir Jolitai Egipte. Labai patiko ekskursija į Šv.Antano vienuolyną. 

p. Edvardas

Norime padėkoti jūsų įmonei už nuostabią pažintinę kelionę „Klasikinė Italija“. Mes renkamės keliones autobusu jau 15 metų, teikdami pirmenybę gidui, iš kurio tikimės istorinių bei geografinių žinių apie vietoves, kurias pravažiuojame.

Jūsų kelionių vadovės Monikos profesionalumu mes buvome nustebinti ir sužavėti. Ji tiesiog degė meile Italijai, kuri persidavė ir mums. Išsilavinusi, puikiai mokanti italų kalbą, rami ir stilinga, lengvai bendraujanti. O jau jos eilės, keisdamos dainas, pravažiuojant Italijos Alpes, leido mums pasijusti belaikėje erdveje.Tai neišdildomi įspūdžiai - tai gyvenimas.

Mes dabar skaitome knygas apie Italiją ir rekomenduojame šią kelionę savo draugams. 

p. Kristina

Norėčiau pagirti ir dar kartą padėkoti „Novaturo“ atstovei Dovilei, kuri dirba Sharm aš Šeiche. Deja, mano vyras lėktuve paliko savo mobilųjį telefoną ir tai pastebėjo tik išėjęs iš oro uosto teritorijos. Iškart pasakėme Dovilei apie problemą ir ji pažadėjo mums pagelbėti.

Kitos dienos popietę sulaukėme Dovilės skambučio. Ji patvirtino, kad telefonas yra radinių skyriuje Vilniuje ir, grįžus į Lietuvą, galėsime jį atsiimti. Faktas, kad gidė ir lėktuvo darbuotojai buvo sąžiningi ir atidavė gana vertingą daiktą į radinių biurą ir tikrai mus pradžiugino. 

Tad tariame didelį ačiū atstovei Dovilei už operatyvią pagalbą, linkime jai ir visai „Novaturo“ komandai sėkmės darbuose! 

p. Vladas ir Daiva

Nuoširdžiai norim padėkoti jūsų atstovėms Veronikai ir Rasai už nuostabiai, jų dėka, praleistas atostogas Hurgadoje. Mes džiaugiamės, kad yra tokių NOVATURO darbuotojų: neabejingų, supratingų, kurios suteikė pagalbą mums labai keblioje situacijoje.

p. Daiva

Keliavome su NOVATURU į kruizą Nilu. Dėkoju mūsų kelionės vadovui Vytautui. Kelionė nereali, dar tebegyvename įspūdžiais. Tikrai dar norėtume su juo pakeliauti. Patiko viskas! Ačiū organizatoriams. 

p. Judita

Atostogavome Egipte, Hurgadoje. Puikiai buvome informuoti dėl kelionės eigos, atstovas Rolandas labai malonus ir nuostabus žmogus. 

p. Silvija

Poilsiavome Maljorkoje. Labai puiki Novaturo atstovė Milda.

Puikios ekskursijos. 100 proc. atitinka kainos ir kokybės santykį, netgi įspūdžiai ir komfortas pranoksta kainą. Taigi mes beveik negulinėjome prie baseinų ar jūros. 

p. Odeta

keliavome su Novaturu į Hurgadą (Egiptas). Kelionė vyko sklandžiai. Atvykus į Hurgadą mus pasitiko nuostabi Novaturo gide Rasa. Ji buvo nuostabi pagalbininkė per visas mūsų atostogas. Išvykos kartu su Rasa vyko sklandžiai ir buvo labai įdomios. Rasa tikrai labai įdomiai pasakojo, ir viską aprodė, ką reiktų pamatyti išvykose. Visi jos patarimai apie šios šalies įpročius ir „gudravimus“ mums irgi labai buvo vertingi. Žodžiu, dėkui Novaturui ir Rasai už nuostabias atostogas! 

Poilsiautojai

Esame labai patenkinti kelionės po Italiją atstovo Roberto paslaugomis.  Mūsų nuomone, jis vertas aukščiausio įvertinimo. 

p. Giedrė

keliavome į Egiptą. Norėjome padėkoti Novaturo atstovei Rasai. Keliavome su vaikučiu, tad buvo kilę įvairiausių klausimų, keblumų, kuriuos jūsų atstovė sklandžiai išsprendė. Esame dėkingi už begalinį rūpestį, nuoširdų bendravimą, energiją, skirtą laiką ir puikų gebėjimą mūsų poilsį su vaikučiu suderinti su edukacija ir pramogomis už viešbučio ribų.

Kadangi esame keliavę su kitų kelionių organizatoriais, nesitikėjau, kad gali būti tokių šaunių, savo darbą, keliautojus mylinčių ir gerbiančių darbuotojų kaip Rasa. 

p. Mantas, Jovita, Odeta, Tomas

Norėtume padėkoti „Novaturui” ir ypač atstovei Kretoje - Jolantai už puikų ir paslaugų darbą. Turėjome problemą. Jolanta mus maloniai išklausė, išsiaiškino, ko mes konkrečiai norime ir pasistengė, kad mūsų atostogos būtų tokios, kokių ir tikėjomės. Dar kartą reiškiame padėka ir linkime sėkmės darbuose! 

p. Laimas

Noriu padėkoti  Novaturo atstovei Antalijoje Linai. Dėkoju už pagalbą gaunant vietą lėktuve “ilgakojam turistui”. 

p. Daina ir Gintaras

Labai norime padėkoti Novaturo kolektyvui, dirbančiam Turkijos kurorte Kemere už puikiai praleistas atostogas. Ypač norime padėkoti Dovilei ir jos kolegėms Jurgitai ir Veronikai už ypatingai šiltą ir draugišką bendravimą, rūpestį. Esame sužavėti Dovilės žiniomis ir  profesionalumu. Ačiū labai. 

p. Danguolė ir Remigijus

Labai didelis Ačiu atstovei Emai už ekskursiją į Izraelį. Gerai kad yra atsotvų, kurie nori, kad atvykus į šalį pamatytum Turkiją ir dar daugiau. Ema, tu nuostabi! Didelės tau sėkmės. 

p. Ingrida

Savo ir mamos vardu noriu padėkoti už kelionę į Kretą, ir ypač už atstovo (gido) Aleksandro dėmesį ir pagalbą. Nuo pasitikimo oro uoste akimirkų iki išlydėjimo Aleksandras nuoširdžiai rūpinosi visa grupe, suteikė naudingos ir įdomios informacijos apie buvimą Kretoje ir naudingų detalių apie tai kur galima nusipirkti vandens, išsinuomoti automobilį ir pan., patarė ko geriau nedaryti, kaip elgtis pirmą kartą apsilankius viešbučio restorane; kur kreiptis jei būtų sveikatos problemų; taip pat patarė dėl ekskursijų, įvertinant įvairaus amžiaus ir pomėgių interesus; mes problemų neturėjome, bet matėme, kaip atidžiai sprendė kitų poilsiautojų, kurie turėjo nedidelių buitinių problemų ir klausimų ir kaip padėjo jas spręsti su viešbučio personalu. Aleksandras dažnai apsilankydavo viešbutyje, teiraudavosi kaip pasisekė ekskursijos ir ar patiko; bet kokiu klausimu galėjome jam paskambinti ir pasikalbėti gyvai. Ne tik mūsų bet ir kitų poilsiautojų nuomone, Aleksandras labai tinkamas atstovas, gerai atliekantis savo darbą, mokantis bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis, gerai žinantis aplinką, kurioje dirba. Linkime jam kuo didžiausios sėkmės.

Dar kartą ačiū. 

p. Ieva

Prieš dvi dienas grįžome iš kėlionės į Turkiją. Likome labai patenkinti. Ypatingai norėčiau padėkoti p. Linai atsakingai už Beleko regioną. Dydelis AČIŪ už operatyviai suorganizuotą pagalbą, ypatingai gerą aptarnavimą, paslaugumą ir svetingumą. 

p. Loreta

Labai norėčiau pagirti, Novaturo atstovę Turkijoje, Linutę. Tai be galo  nuoširdus, paslaugus ir savo darbą išmanantis darbuotojas. Šių metų gegužės mėnesį su  dukra atostogavau kurortiniame miestelyje Laroje. Linutė mums be  galo padėjo. Norėčiau, kad visi darbuotojai būtų tokie paslaugūs, kaip Linutė. Didelis didelis jai AČIŪ. 

p.Ina

Dėkoju Novaturo darbuotojai Rasai dirbančiai Hurgadoje, už nuoširdumą, už greitą ir profesionalią pagalbą susirgus kelionėje, asmeninį rūpestį. 

p. Kristina

Noriu labai pasidžiaugti ir padėkoti jūsų darbuotojai Linai kuri dirba Antalijoje už labai puikų darbą ir nuoširdų rūpestį. Ačiū!

p. Dalė

Ilsėjomės Tenerifėje, labai džiaugiamės gidės Mildos paslaugomis. Norime jai labai padėkoti už išsamų pasakojimą ekskursijos metu ir pagalbą visos kelionės laike. 

p. Rūta

Nuoširdžiai dėkojame atstovei Egipte Rasai, dirbančiai Hurgadoje už rūpestį, nuoširdumą ir  profesionalumą. Kuo didžiausios Jai sėkmės! 

p. Eugenija

keliavome į Kretą. Nuvykus į kelionę mus sutiko atstovas Rolandas. Labai norėčiau padėkoti jam ir pasidalinti mintimis apie jo darbą.Tai labai profesionalus, inteligentiškas, intelektualus, labai rūpestingas ir atsakingas atstovas. Visą kelionę  jautėme jo dėmesį ir rūpestį. Džiaugiamės, kad turite tokį puikų darbuotoją ir mūsų šeima tikrai planuos ir rekomenduos draugams Rolando kuruojamas keliones. 

p. Inga

noriu dar kartą pasakyti DIDŽIULĮ AČIŪ  atstovei Rasai už pagalbą. Buvo labai smagu jausti šios komandos rūpestingumą ir žmogiškumą! 

p. Jolanta

atostogavome Tenerifėje. Ten mes turėjome progą susipažinti su nuostabiu, rūpestingu ir šiltu žmogumi -Milda. Jos dėka mūsų atostogos buvo dar geresnės nei galėjo būti. Ačiū jai už nuostabiai praleistą laiką.