NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Dubajuje kasmet svečiuojasi daugiau nei 14 milijonai turistų. Čia kasdien metro naudojasi 290 000 keleivių, veikia net 97 prekybos kompleksai, yra virš 5000 restoranų. Dubajuje nuolat vyksta festivaliai ir šou, galintys įtikti pačiam reikliausiam skoniui. Šis kosmopolitiškas miestas žavi ne tik architektorūs šedevrais, pasiektais rekordais ir veržimusi į prekį savo pasiekimais, bet ir išlaikytomis ir puoselėjamomis vertybėmis bei tradicijomis. Čia kuriama antroji svajonių šalis. Pamatykit, sudalyvaukit, aplankykit, nes Dubajus tikrai turi ką pasiūlyti!

Renginys: Global Village 2016-2017 m.

Data: lapkričio 1 d. – balandžio 8 d.
Vieta: Global Village
Tai yra didžiausias sezoninis renginys šiame regione, kuris lankytojams siūlo daugybę festivalių, apsipirkimo ir pramogų po atviru dangumi. Šiame renginyje dalyvauja daugiau nei 70 šalių iš viso pasaulio net 36-iuose paviljonuose su restoranais, pristatančiais pasaulinę virtuvę. 

Renginys: Kupranugarių lenktynės

Data: sausis-vasaris
Vieta: Al Marmoum Camel Racetrack
Atraskite egzotišką Dubajaus sporto veiklą - kupranugarių lenktynes! Stebėkite daugiausiai apdovanojų pelniusius kupranugarius, lekiančius į trasą. Pabuvokite šiose lentynėse - tai puikus būdas pajausti Emyratų paveldo ir tradicijų skonį. Lenktynės vyksta du kartus per dieną, kiekvieną penktadienį ir šeštadienį.

Renginys: Daugiadienės dviračių lenktynės Dubai Tour

Data: sausio 31- vasario 4 d.
Didžiausios dviračių lenktynių grįžta į Dubajų su naujais, sunkiau funkcijų. Pirmą kartą varžybas sudarys penki skirtingi etapai, kur sportininkai galės išmėginti savo ribas. Šiais metais didžiausias iššūkis yra 865 km – sportininkai turės įveikti 194 km daugiau nei pernai. Smagus reginys – garantuotas.

Renginys: Džiazo festivalis Emirates Airlines

Data: vasario 22 – 24 d.
Vieta: Dubajus
Aviakompanijos „Emirates Airlines“ globojamas Dubajaus džiazo festivalis jau žinoma, pasisekusi ir populiari šventė, pritraukianti tūkstančius melomanų. Šiais metais muzikos mėgėjai gali tikėtis neabejotinai puikių pasirodymų. Metų tema „Much More Than Jazz” žada dvigubai daugiau džiazo ir dar daugiau įdomių pasirodymų sujungiant džiaso ritmą su klasikinio roko akordais, indie rock muzikos garsais, pop ir urba muzikos stiliaus skambesiu. Vasario 23 d. pasirodymą parengusi Mariah Carey, vasario 24 d. koncertuos Enrique Iglesias. Festivalis pateiks puikiausią derinį pramogų, išgirsite daug puikios ir kokybiškos muzikos.

Renginys: Paroda „Gulfood 2017“

Data: vasario 25 - kovo 1 d.
Vieta: Dubai World Trade Centre
Gulfood - didžiausia Dubajaus maisto paroda, kviečiantis maisto ir gėrimų sektorių atstovus iš viso pasaulio. Paroda skatina prekybą ir komerciją visuose gėrimų, pieno produktų, aliejų, sveikatingumo sektoriuose. Vyks įvairūs konkursai su apdovanojimais, įskaitant virtuvės šefo, inovacijų ir kitose srityse. Parodoje dalyvaus daugiau nei 5000 dalyvių net 120.000 kvadratinių metrų plote. Dalyvavimas parodoje yra skirtas tik prekybos ir verslo sektorių atstovams.

Renginys: Teniso čempionatas Dubai Duty Free

Data: rvasario 20 – kovo 4 d
Vieta: Dubajus
Stebėkite geriausius pasaulio žaidėjus, atvykstančius į Dubajų, į vieną laukiamiausią teniso čempionatą. Tai bus 25-asis čempionatas, todėl geriausių pasaulio žaidėjų vėl grįš į  Dubajų varžytis dėl nugalėtojų titulo.

Renginys: Al Marmoom Heritage Festival 2017

Data: vasario 18-28 d.
Vieta: Al Marmoom Camel Racetrack
Jei dar niekada nebuvote kupranugarių lenktynėse anksčiau, puiki proga pasiplanuoti įdomią dieną visai šeimai. Tai svarbiausias ir prestižiškiausias turnyras visame regione, pritraukiantys daug aukštos kvalifikacijos dalyvių, kurie konkuruoja dėl geidžiamiausių titulų ir vertingų prizų. Turnyre pažinsite įvairių veislių kupranugarių. Tai puiki patirtis pamatyti šią ilgą laiką buvusią Emyratų tradicinę pramogą savo akimis, kartu su kultūriniais pasirodymais.

Renginys: Kulinarinis festivalis

Data: vasario 23 – kovo 11 d.
Vieta: įvairios Dubajaus vietos
Dubajaus kulinarinis festivalis („The Dubai Food Festival“) yra vienintelis maisto festivalis mieste Artimuosiuose Rytuose. Kasmetinis maisto festivalis grįžta su puikiais ir skaniais pasiūlymais bei maloniais siurprizais. Ši šventė skatina atskleisti kulinarį meną bei suteikia progą šventės svečiams paragauti unikalių emyrato šedevrų, kurinarijos įžymybių  ir pasaulinio lygio gastronomijos patirčių.

Renginys: Dubajaus tarptautinis laivų šou

Data: vasario 28 - kovo 4 d.
Vieta: Dubajaus tarptautinis jūros klubas, Dubajus
Dubajaus tarptautinis laivų šou leis pažvelgti į daugiau nei 430 kolekcinių ir geriausių jachtų bei pramoginių laivų iš viso pasaulio. 2015 m. šis renginys pritraukė daugiau nei 28 000 lankytojų. Šis šou yra labiausiai laukiamas įvykis Vidurio rytų kalendoriuje ir kvieča daugiau kaip 840 dalyvių net iš skirtingų 50 šalių.

Renginys: Meno paroda „Sikka“

Data: kovo 12-18 d.
Vieta: Al Fahidi Historic District
„Sikka“ meno mugėje rasite JAE menininkų, atstovaujančių skirtingas tautas, darbus. Skatinama juos dalintis savo talentu su platesne bendruomene, taip prisidedant prie meno kultūros skatinimo Dubajuje. Darbų sprektras apima garso ir vaizdo instaliacijas, kelių disciplinų projektus, menines instaliacijas, muzikinius pasirodymus ir vizualiuosius menus: tapybą, fotografiją ir skulptūrą.

Renginys: Dizaino dienos „Design Days Dubai 2017“

Data: kovo 14-17 d.
Vieta: Dubai Design District (d3)
Dizaino dienų paroda yra pirmaujanti Artimuosiuose Rytuose ir Pietų Azijoje, skirta kolekcinei ir limited edition baldams ir dizaino elementams. Dalyvauja dizaineriai ir galerijos iš viso pasaulio. Paroda pristato ir nekomercinią programą, kurią sudaro mokslas, seminarai ir gyvi pasirodymai.