NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Laukiantiems ar dar tik planuojantiems atostogas, vienoje vietoje pateikiame visą svarbiausią informaciją susijusią su saugumo reikalavimais keliaujant. Atsiradus naujoms ar papildomoms saugumo rekomendacijoms, informaciją atnaujinsime. Visų keliaujančių prašome būti sąmoningiems ir tiek vykstant į kitą šalį, tiek grįžus į Lietuvą laikytis visų rekomenduojamų saugumo reikalavimų.

Nuo vasario 24d. uždarius Ukrainos oro erdvę civiliniams reisams, kelionių skrydžiai yra vykdomi apskrendant Ukrainos oro erdvę laikantis saugaus 200 km atstumo (pagal Europos aviacijos saugumo agentūros rekomendacijas). Taip pat primename, kad nuo praėjusių metų gegužės mėnesio pabaigos neskraidome virš Baltarusijos oro erdvės.

Šalių sąrašas kurioms COVID-19 apribojimai netaikomi (atnaujinta 2022 06 20)

Šalių sąrašas kurioms COVID-19 apribojimai netaikomi rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Prancūziją (atnaujinta 2022 12 01)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Lioną

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Lioną rasite čia

Informacija keliaujantiems į Dominikos respubliką (atnaujinta 2022 09 30)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Dominikos respubliką.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Punta Kaną rasite čia

Informacija keliaujantiems į Portugaliją (atnaujinta 2022 09 05)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Portugaliją.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Algarvę rasite čia

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Madeirą rasite čia

Informacija keliaujantiems į Tenerifę (atnaujinta 2022 10 10)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Tenerifę.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Tenerifę rasite čia

Informacija keliaujantiems į Maljorką (atnaujinta 2022 09 02)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Maljorką.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Maljorką rasite čia

Informacija keliaujantiems į Italiją (atnaujinta 2022 08 31)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Italiją.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Italiją rasite čia

Informacija keliaujantiems į Juodkalniją (atnaujinta 2022 09 05)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Juodkalniją.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Juodkalniją rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Egiptą (atnaujinta 2022 09 13)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Egiptą.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Egiptą rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Šri Lanką (atnaujinta 2022 12 09)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Šri Lanką.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Šri Lanką rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Balio salą (atnaujinta 2023 04 11)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Balio salą.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Balio salą rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Malagą (atnaujinta 2022 09 05)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Malagą.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Malagą rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Tunisą (atnaujinta 2023 01 03)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Tunisą.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Tunisą rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Zanzibarą (atnaujinta 2022 02 08)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Zanzibarą.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Zanzibarą rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Tailandą (atnaujinta 2023 01 11)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Tailandą.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Puketą rasite čia.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Bankoką rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Mauricijų (atnaujinta 2022 11 28)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Mauricijų.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Mauricijų rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Kubą (atnaujinta 2023 01 18)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Kubą.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Kubą rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Kankūną (atnaujinta 2022 11 10)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Kankūną.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Kankūną rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Seišelius (atnaujinta 2022 12 05)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Seišelius.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Seišelius rasite čia.

Informacija keliaujantiems į Maldyvus (atnaujinta 2022 09 19)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į Maldyvus.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į Maldyvus rasite čia.

Informacija keliaujantiems į JAE (atnaujinta 2022 11 10)

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas. Atkreipiame dėmesį, kad keliautojams iš Lietuvos vykstantiems į „Novaturo“ keliones, būtina vadovautis oficialių institucijų, skrydžius vykdančio oro vežėjo ir priimančios šalies nustatyta saugaus keliavimo tvarka. Kviečiame Jus susipažinti su saugumo reikalavimais keliaujant į JAE.

Visą saugaus keliavimo informaciją keliaujantiems į JAE rasite čia.