NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Sicilija - viena gražiausių Italijos salų tiek akiai, tiek širdžiai, tiek gomuriui. Čia susipina kultūra, grožis, meilė maistui, karštos emocijos ir maži kasdieniai stebuklai. Ruduo Sicilijoje - itin ryškus, maloniai šiltas ir žadantis įdomių renginių, muzikos bei vyno. Atostogaudami nerkite į spalvingą gyvenimą ir pajuskite itališką dvasią.

Vini Milo derliaus nuėmimo šventė

Data: rugpjūčio 25 – rugsėjo 10 d.
Vieta: Milo miestelis
Ši vynuogių derliaus nuėmimo šventė vyksta mažame mistelyje Milo rytiniuose Etnos šlaituose, besiverčiančiame vynuogių auginimu. Tai gyvybinga vietos šventė, kur galima pasimėgauti vietiniu vynu ir vietiniu maistu iš lauko prekyviečių centrinėje miestelio vietoje.

Čefalu gatvės maisto festivalis

Data: rugpjūčio 25 – rugsėjo 9 – 11 d.
Vieta: Čefalu
Rugsėjo viduryje dvi dienas Cefalu miesto gatvės neoficialiai pakeičia savo pavadinimus: esate laukiami Ūkininkų aikštėje „farm Square“, tipinių užkandėlių "Pannelle Place" vietoje, alėjoje "Milza Avenue", alaus gatvėje „Beer Street", vyno kelyje "Wine Road" ir ledų gatvelėje "Ice Cream Alley". Čia mėgaukitės italų virtuve ir ragaukite skaniausius tipinius vietinius šedevrus.

Šerbeto festivalis

Data: Rugsėjo 28 – spalio 1 d.
Vieta: Palermo
Sakoma, kad italai pamišę dėl ledų, žinomų gelato pavadinimu. Sicilijos Palermo miestas tranformuosis į Gelato miestelį, kuriame degustacijos, kulinarijos dirbtuvės po atviru dangumi, atskleidžiančios ledų paslanti, įvairūs spektakliai, koncertai sukurs magišką atmosferą.

Kuskuso šventė

Data: Rugsėjo 15 – 24 d.
Vieta: San Vito Lo Capo miestelis
Tai tarptautinis festivalis vykstantis jau 18 metų. Tai skonių ir kultūros festivalis, svarbus kultūrinis renginys, kuriame kuskusas - taikos simbolis, būdingas daugeliui kultūrų. Čia bus gaminami patiekalai, paragausite ne tik tradicinio kuskuso, bet ir skirtingų kuskuso variancijų iš įvairių pasaulio šalių, vyks varžybos, koncertai ir kiti smagūs užsiėmimai.

Birocco renginys

Data: rugsėjo 23 – 25 d.
Vieta: Ragusa miestelis
Čia galėsite paragauti daugiau nei 100 alaus rūšių  iš 12-os vietos alaus gamintojų. Šventę lydės muzika, renginiai ir gera nuotaika.

Spektaklis “Vidurvasario nakties svajonė”

Data: Rugsėjo 19 – 27 d.
Vieta: Massimo teatras, Palermas
Operos mėgėjams skirta opera pagal kompozitoriaus Bedžamino Briteno muziką.

Pistacijų festivalis

Data: rugsėjo 22 – 24 d. ir rugsėjo 29 – spalio 1 d.
Vieta: Bronte miestelis
Bronte miestelis yra žinomas dėl auginamų nepaprastai skanių pistacijos riešutų, o šie laikomi vienais geriausių visame pasaulyje. Atvykite ir paragukite pyragų su pistacijomis, ledų, makaronų ir dar daugiau!

Medaus festivalis

Data: Spalio 1 – 10 d.
Vieta: Sortino miestelis
Medaus festivalis yra ypatinga vieta skirta medaus mylėtojams. Lankytojai galės mėgautis tradiciniu maistu, ragauti skirtingų Sicilijos medaus rūšių produktus, bet ir pamatyti vietinių gyventojų kultūros tradicijas.

Salsos festivalis

Data: spalio 11  –  15 d.
Vieta: Letojanio miestelis
5-asis salsos festivalis in Letojanio miestelyje žada nuostabų laiką, šokių pamokas, treniruotes su instruktoriais iš visų pasaulio kampelių. Čia galėsite mokytis Kubos salsos, Bachatos, Niujorko stiliaus salsos, Hip Hop’o, Kizombos.

Susijusios kelionės

2019-10-10
7 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

7 nakvynės kaina asmeniui

nuo 589,00 €
2019-10-10
7 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

7 nakvynės kaina asmeniui

nuo 469,00 €
2019-10-10
7 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

7 nakvynės kaina asmeniui

nuo 389,00 €
2019-10-10
7 nakvynės
Liko vietų
10+ vietų

7 nakvynės kaina asmeniui

nuo 759,00 €