NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Mieli,keliautojai,
stengiamės, kad Jūsų atostogos būtų nepamirštamos savo įpūdžiais ir persmelktos tik teigiamomis emocijomis. 2016 metais vyko net dvi akcijos, kurių metu kiekvienas keliautojas, užpildęs apklausos anketą po poilsinės kelionės (popierinę arba internetinę) turėjo galimybę laimėti poilsinę kelionę į Turkiją, 5* viešbutį su maitinimo tipu „viskas įskaičiuota“ 2 asmenims, o užpildęs anketą po pažintinės kelionės - pažintinę kelionę autobusu. Kiti du laimingieji, pildę poilsines anketas, galėjo laimėti 200 Eur ir 100 Eur vertės kuponus NOVATURO poilsinei kelionei įsigyti. O pildę pažintines anketas - 100 Eur bei 50 Eur vertės kuponus NOVATURO pažintinei kelionei įsigyti.

Gruodžio 23 d. vykusiame burtų traukime, ištraukėme 3 poilsinių ir 3 pažintinių kelionių anketas.


Poilsinių kelionių laimėtojai:

  • 7 nakvynių poilsinė kelionė 2 asmenims į Turkiją, 5* viešbutį su maitinimo tipu „viskas įskaičiuota“, dviviečiame kambaryje laimėjo – p. Mantas J. iš Kretingos, užpildęs anketą po kelionės į Rodo salą.
  • 200 Eur vertės kuponą NOVATURO poilsinei kelionei įsigyti laimėjo – p. Saulė J. iš Jurbarko, užpildžiusi anketą po kelionės į Kretos salą.
  • 100 Eur vertės kuponą NOVATURO poilsinei kelionei įsigyti laimėjo – p. Viktorija Ž. iš Vilniaus, užpildžiusi anketą po kelionės į Rodo salą.


Pažintinių kelionių laimėtojai:

  • Pažintinę kelionę autobusu laimėjo – p. Ona D. iš Varėnos, užpildžiusi anketą po kelionės į Čekiją.
  • 100 Eur vertės kuponą NOVATURO pažintinei kelionei autobusu įsigyti laimėjo – p. Rūta R. iš Kauno užpildžiusi anketą po kelionės į Graikiją.
  • 50 Eur vertės kuponą NOVATURO pažintinei kelionei autobusu įsigyti laimėjo – p. Eugenija Ž. iš Kauno, užpildžiusi anketą po kelionės į Baltarusiją.

Laimėtojus informavome asmeniškai, anketoje nurodytu el. pašto adresu.

Dar karta sveikiname visus ir dėkojame tiems, kurie skyrė laiko užpildyti mūsų apklausos anketoms po kelionės.

Pagarbiai

NOVATURAS