NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Tenerifėje tiek įdomybių ir veiklos, jog per vienas atostogas viskam išbandyti ir pamatyti pritrūksta laiko. Čia visi ras visko pagal savo poreikius. Nori ramybės – ieškok atokių kampelių poilsiui paplūdimyje, nori gamtos – keliauk į žymiuosius salos parkus, lankyk kaimelius, nori šurmulio – keliauk į sostinę Santą Krusą. O kur dar įdomūs, neįprasti renginiai ir festivaliai vykstantys visoje saloje. Poilsiautojai kviečiami prisijungti ir pajusti tikrąjį salos gyvenimo ritmą.

Renginys: George Méliès paroda „The Magic of Cinema“

Data: liepos 5 – spalio 15 d.
Vieta: Espacio CajaCanarias, Santa Krusas
Šio prancūzų genijaus, kino ir specialiųjų efektų pirmtako parodoje eksponuojama daugiau kaip 140 darbų, objektų, prietaisų. Tarp jų net 14 originalių filmų, iš kurių dalis buvo atkurti ir suskaitmeninti specialiai šiai parodai. Plačiau

Meno renginys „Creative Art Awards“

Data: spalio 1 - 26 d.
Vieta: Kosta Adechė
Ten-Diez meno asociacija skelbia kūrybos darbų apdovanojimo renginį „Creative Art Awards“. Paroda apims piešimo darbus, fotografijas, skulptūras, trumpametražius filmus ir iliustracijas; taip pat skambės gyva muzika, bus vedami seminarai, loterijos ir pokalbiai. Darbus eksponuos 30 atrinktų menininkų iš net 250 norinčiųjų.

Renginys: Trijų kontinentų amatų mugė

Data: spalio 29 – lapkričio 6 d.
Vieta: Santa krusas
Ši menininkų mugė vienija menus ir amatus iš trijų žemynų - Afrikos, Amerikos ir Europos. Anksčiau mugė susilaukė daugiau neo 100,000 lankytojų, šiemet  organizatoriai tikisi sulaukti apie 180 amatininkų iš 25 šalių. Bus eksponuojami meno ir amatų dirbiniai, taip pat vedamos aktyvesnės veikos ar pristatymai. Įėjimas nemokamas.

Renginys: Tenerifės Santa Kruso 3-iasis tarptautinis maratonas

Data: lapkričio 6 d.
Vieta: Santa Krusas
Šiemet Tenerifės Santa Kruso martonas visus sportuojančius ir mėgstančius bėgimą kviečia sekamdienį, lapkričio 6 d. Kaip ir ankstesniais metais, bus galima rinktis iš trijų ilgių trasų: 8, 21 ir 42 km. Visos trasos ves per vaizdingus maršrutus, pagrindines miesto aikštes ir objektus.

Renginys: Dragon Battle Race

Data: lapkričio 12 d.
Vieta: Arona
Nerk į nuotykį ir pasitikrink savo fizines galimybes Dragon Battle Race mūšyje. Čia dalyviai bandys įrodyti, kad gali įveikti fizines ir psichologines ribas. Ar būti pakankamai stiprus ir drąsus, kad įveiktum sudėtingiausias kliūtis?

Renginys: San Andrés festivalis

Data: lapkričio 29 – 30 d.
Vieta: Puerto de la Krusas
Puerto de la Kruso uoste vyksta vyno mugė, kurios metu yra atidaromi nauji sezono vynai. Vietinių vyninių savininkai siūlo paragauti ir pirkti vynus, o šalia esantys maisto kioskai siūlo prie vyno tinkančius keptus riešutus, kiaulienos kebabus (pinchos). Vietiniai vaikai velka tuščias skardines aplink akmenimis išgrįstas gatves, sukeldami tiek šurmulio kiek tik gali. Linksmybės tęsiasi iki ryto.

Renginys: Golfo turnyras „Professional Circuit Meliá Hotels International Premium 2016“

Data: gruodžio 14 – 16 d.
Vieta: Buenavista Golf (Buenavista del Norte)
Buenavista Golf laukai golfo turnyro finalui surengti buvo parinkti neatsitiktinai. Iš viso skaičiuojami septyni renginiai geriausiuose ispanų golfo laukuose. Jei esi golfistas – nepraleisk progos sudalyvauti šiame aukšto lygio turnyre, kurį remia Ispanijos golfo profesionalų asociacija ir Karališkoje Ispanijos golfo federacija.

Renginys: Tarptautinis Kanarų salų muzikos festivalis

Data: sausio 7 – vasario 5 d.
Vieta: Tenerifė
Tarptautinis 33-iasis Kanarų muzikos festivalio programa 2017-ais metais bus dvigubai didesnė nei praėjusiais metais. Festivalyje dalyvaus 660 muzikantų, simfoniniai ir kameriniai orkestrai, galėsite išgirsti įvairių laikotarpių net 78 muzikos kūrinius. Festivalio muzika skambės visoje Kanarų salose: Gran Kanarijoje a bus surengta 17 koncertų, Tenerifėje - 16, Fuerteventūroje - 12, Las Palmoje - 11, Lansarotėje - 11, La Gomeroje - 8, El Hierro - 4 ir La Graciosa - 4. Festivalio metu bus surengti "Sigue la musica" projekto 8 koncertai, pritaukiantys jaunuosius atlikėjus.

Renginys: Tenerifės karnavalas

Data: vasario 22-kovo 5 d.
Vieta: Santa Krusas
Šis karnavalas yra laikomas antruoju populiariausiu pasaulyje. Jis dažnai lyginamas su Rio de Janeiro karnavalu Brazilijoje. Renginys prasideda penktadienio naktį, kuomet gatvėse pasirodo didžiulis paradas. Renginys toliau švenčiamas kiekvieną naktį iki kito trečiadienio, kuris vadinamas Ash Wednesday. Šią dieną yra minimas „Entiero de la Sardina“ (sardinių laidojimas) ir tai yra paskutinė viso įspūdingo karnavalo diena. Jeigu pasibaigus karnavalui dar liekate Tenerifėje, tuomet savaitė po karnavalo pabaigos yra švenčiamas „Pinata“ savaitgalis. Šeštadienį vyksta įvairūs muzikiniai pasirodymai, o sekmadienį – senų automobilių varžybos.