NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Renginys: Pasaulio čempionatas „FREERIDE JUNIOR”

Data: 2017 02 03 – 02 09
Vieta: Grau Roig (Grandvalyra)
Pagrindinėje scenoje, vasario pradžioje Grandvalyroje vyksta Pasaulio čempionatas "Freeride Juniour".
Grandvalyros regione, Enkampo kurorte trečius metus iš eilės vykstantis pasaulio čempionatas populiarėja Europoje, kur susirenka geriausi sportininkai vyrų ir moretų kategorijose iš viso pasaulio.
Kaip ir ankstesniais metais, pasirinktas Pic Alt del Cubil kalnas Enkampe - ši vieta puikiai tinkama įspūdingoms “kovoms”.
Visi dalyviai iš Europos, Azijos ir Okeanijos, JAV, Kanados ir Pietų Amerikos, dalyvavę FWT ("Freeride World Tour) bei IFSA turnyruose jau greitai susitinka Grandvalyroje.

Renginys: Pasaulinis turas „SWATCH FREERIDE”

Data: 2017 02 11
Vieta: Arkalis (Valnorda)
Valnordoje 2017 m. vasarį vyks pasaulinis turas "SWATCH freeride".Vallnordo Arkalis kurortas taps vienas iš penkių prestižinių, kuriame vyks pasaulinioo turo "Swatch Freeride" etapas.
Konkursas, kuris vertinamas kaip antras svarbiausias po Chamonix-Mont-Blanc Prancūzijoje, Andoroje, Akralio kurorte vyks trečią kartą. Varžybos vyks tarp geriausių slidinėjimo ir snieglenčių sportininkų iš viso pasaulio. Kūrybiškumas ir meistriškumas bus šio žaidimo esmė norintiems įtvirtinti savo “freeride” čiuožimo pozicijas Pirėnų kalnuose

Renginys: Kelionė po kalnus SKIMO6

Data: 2017 03 05
Vieta: Naturlandija - Grandvalyra
SKIMO6 yra ilgos distancijos po klanus kelionė slidėmis, dalyvaujant komandomis, nuo 2 iki 3 žmonių. Maršrutas driekiasi aukštai kalnuose, per įspūdingą kraštovaizdį. Trasa prasideda Naturlandia pramogų parke, baigiasi Grandvalyroje, Grau Roig, neaplenkiant ir Madriu-Perafita-Claror slėnio (įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą), L'Illa ežerų. SKIMO6 susiburia sporto entuziastai ir profesionalai, mylintys kalnus, kurie siekia asmeninių iššūkių kelionėje po kalnus.

Renginys: Snieglentininkų freestyle stiliaus turnyras TOTAL FIGHT 2017 

Data: 2017 03 24 - 2017 03 26
Vieta: El Tarteras
Geriausi snieglentininkai iš viso pasaulio susirenka į „mūšį” Andoros Grandvalyros regione, El tartero kurorto didžiuliame sniego parke. Dalyviai su savo programa paeiliui bando įtikinti teisėjus savo meistriškumu, kol lieka tik du kovoti už prestižinį titulą Freestyle stiliaus meisto titulą. Nepraleiskite progos pamatyti tokių akrobatų kaip Roope Tonteri (2015 m.čempionas), Seppe Smits ar Tyler Nicholson pasirodymų. Po apdovanojimų ceremonijos Jūsų lauks dūzgės: Total Fight Party.

Renginys: Šuolių nuo tramplino su slidėmis pasaulio taurė 2017

Data: 2017 04 06 04 09
Vieta: Enkampas
Ekstremalūs greičiai grįžta į Andorą, nes čia vyks Šuolių nuo tramplino su slidėmis pasaulio taurė. Riberal kalnas ir jo šlaidas paruoštas net dviems bandymams: balandžio 6 - 7 ir 8 - 9 dienomis. Geriausi pasaulio sportingai moterų ir vyrų kategorijose susigrums dėl garbingų titulų ir bandys “sumušti” pasaulkio rekordą, kuris šiuo metu yra 185,19 km / h.