Naujienos 2010

2010-12-31

Naujųjų metų „Novaturo“ dovana – kelionė į Tabą aktyviai kaunietei

Naujųjų metų proga „Novaturo“ dovanojamą kelionę šiemet laimėjo 75 metų kaunietė Gražina Janina Každailienė. Gruodžio mėn. pirkusi kelionę sau ir kolegei į Tabos kurortą, prieš pat Naujuosius ji maloniai nustebo sulaukusi žinių, kad ši kelionė jai yra dovanojama. „Į Tabą troškau nuvykti jau seniai, vos apie ją paskaičiusi internete – mačiau, kad dėl labai patogios jos padėties iš Tabos nesunku aplankyti ir Izraelį bei Jordaniją, o šiame regione nesu buvusi. Kartą poilsiavau Egipto Hurgadoje – labai patiko, pasinaudojau proga pamatyti Kairą, Luksorą bei kitas žymias Egipto vietas“, - sako kaunietė. Moteris pripažįsta mėgstanti keliauti – „Novaturo“ keliones jau rinkosi tris ar keturis kartus, ir ne tik lėktuvu, bet ir autobusu.

Daugiau
2010-12-21

„Novaturas“ pradės skrydžius į Maroką, naujus Bulgarijos kurortus bei prognozuoja paklausos augimą

Didžiausias Baltijos šalyse kelionių organizatorius „Novaturas“ skelbia vasaros sezono, kurio pardavimai startuos sausio mėn., kryptis, ir prognozuoja 10-30 proc. augsiantį kelionių populiarumą. Tarp didžiausių būsimų sezono naujienų – kelionės į Maroką bei du nauji pernai poilsiautojų iš Lietuvos itin pamėgtos Bulgarijos kurortai.

Daugiau
2010-12-17

Stiprindamas konkurencingumą „Novaturas“ pertvarko bendrovės struktūrą

Didžiausias Baltijos šalyse kelionių organizatorius „Novaturas“ reorganizuoja įmonės struktūrą ir valdymą. Anot vadovybės, permainos susijusios su naujais strateginiais bendrovės tikslais.

Daugiau
2010-12-17

„Novaturo“ poilsiautojai į skrydžius galės registruotis internetu

Didžiausio kelionių organizatoriaus Baltijos šalyse “Novaturo“ partneriai oro bendrovė „Small Planet Airlines“ pradeda keleivių internetinę registraciją į visus savo skrydžius iš tarptautinio Vilniaus oro uosto. Ši naujovė aktuali ir „Novaturo“ paslaugas pasirinkusiems poilsiautojams.

Daugiau
2010-12-07

„Novaturo“ akcininkai susitarė dėl naujų investicijų

Kelionių organizatorių „Novaturas“ valdanti investicinė grupė „Enterprise Investors“ ir privatūs akcininkai susitarė dėl naujų investicijų į kompaniją. Lėšas į didžiausią Baltjos šalyse kelionių organizatorių investuoja visi bendrovės akcininkai. Bendru susitarimu į įmonės plėtrą investuojama 6,2 mln. Lt.

Daugiau
„Novaturo“ dovanų čekis – puiki staigmena artimam žmogui
2010-11-29

„Novaturo“ dovanų čekis – puiki staigmena artimam žmogui

Kelionės yra vienas didžiųjų gyvenimo malonumų. Tikriausiai daugelis yra pagalvojęs, kad kelionė būtų maloni dovana artimiesiems, draugams ar kolegoms. Savo idėjas ir artimųjų svajones nuo šiol galite įgyvendinti pasinaudodami „Novaturo“ dovanų čekiu, kurį galima įsigyti visose ‚Novaturo“ keliones parduodančiose kelionių agentūrose.

Daugiau
2010-11-24

Naujas NOVATURO kurortas Egipte – Taba!

Jau nuo Vasario mėnesio su Novaturu keliaujantys poilsiautojai turi galimybę aplankytį Tabą – rojaus kampelį arabų žemėje.

Daugiau
2010-11-10

Keliaujantiems po vieną – galimybė rinktis

Dažnos dvi priežastys, kodėl žmogus, panoręs vykti į kelionę, lieka namie – finansinė ir paprasčiausiai neturėjimas su kuo keliauti. Tokią prielaidą, remdamasis savo klientų atsiliepimais, padarė kelionių organizatorius „Novaturas“. Tad prasidėjus žiemos sezonui pristatoma nauja, į keliaujančius po vieną orientuota paslauga – galimybė gyventi dviviečiame kambaryje, kuriame bus apgyvendinama su organizatoriaus pasiūlytu kitu kompanijos nerandančiu poilsiautoju.

Daugiau
2010-11-03

Kelionių operatorius: keičiasi turistų prioritetai

Didžiausio Baltijos šalyse kelionių operatoriaus „Novaturas“ vasaros sezono rezultatai rodo, kad šiemet keitėsi keliaujančiųjų prioritetai. Jie tapo reiklesni rinkdamiesi keliones, o tai lėmė didesnę aukštesnės kategorijos viešbučių su „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu paklausą bei įnešė pokyčių populiariausių šalių sąraše.

Daugiau
2010-10-19

Slidinėtojai keliones perka dvigubai aktyviau

Šiais metais slidinėtojai keliones į užsienio slidinėjimo kurortus perka dvigubai aktyviau, nei pernai tuo pačiu metu. Didžiausias Baltijos šalyse kelionių organizatorius „Novaturas jau pardavė per 30 proc. slidinėjimo kelionių į Italiją. Pernai atitinkamu laikotarpiu buvo parduota apie 17 proc.

Daugiau
Aktualiausia informacija apie keliones – „Novaturo“ išleistoje patarimų knygelėje „Keliautojo pasas“
2010-10-11

Aktualiausia informacija apie keliones – „Novaturo“ išleistoje patarimų knygelėje „Keliautojo pasas“

Nuo 1999 metų keliones organizuojantis „Novaturas“, sukaupęs didžiulę kelionių organizavimo patirtį, pasidalino savo žiniomis su kiekvienu keliautoju ir išleido aktualios bei įdomios informacijos apie keliones knygelę „Keliautojo pasas“.

Daugiau
2010-09-29

Naujasis Egipto kurortas Marsa Alamas - tarp paklausiausių

Dar neprasidėjus kelionėms į naująjį Egipto kurortą Marsa Alamą, kelionių organizatorius „Novaturas“ jau pardavė daugiau kaip pusę spalio mėn. kelionių šia kryptimi. Pirmasis lėktuvas su „Novaturo“ turistais kils iš Vilniaus ir leisis tarptautiniame Marsa Alamo oro uoste spalio 19 dieną.

Daugiau
2010-09-28

„Novaturo“ keliones galima pirkti internetu

Kelionių organizatorius „Novaturas“ nuo šiol siūlo poilsines bei slidinėjimo keliones į užsienį įsigyti internetu.

Daugiau
2010-09-09

„Novaturas” pardavė 47 proc. daugiau kelionių į Egiptą ir Bergamą

Didžiausias Baltijos šalyse kelionių organizatorius „Novaturas“ iki š.m. rugsėjo 1 d. Lietuvoje pardavė 47 proc. daugiau žiemos sezono kelionių į šiltuosius Egipto kurortus. Tiek pat (47 proc.) daugiau nei pernai parduota ir skrydžių į Bergamo oro uostą, iš kurio „Novaturo“ turistai vyksta į populiarius slidinėjimo kurortus Italijoje. Išankstiniai „Novaturo“ kelionių pardavimai į Tenerifę Ispanijoje iki rugsėjo 1 d. augo 39 proc.

Daugiau
„Novaturas“ keliautojams pristato 2010-2011 m. žiemos sezono naujienas
2010-09-03

„Novaturas“ keliautojams pristato 2010-2011 m. žiemos sezono naujienas

„Novaturas“ keliautojams pristato 2010-2011 m. žiemos sezono naujienas– turistų pamėgtame Egipte galėsite aplankyti du naujus kurortus, skirtus tiems, kurie ieško ramaus poilsio: Tabą – ramųjį Egipto kampelį, garsėjantį savo gamta, ir Marsa Alam – pietryčių Egipto kurortą vakariniame Raudonosios jūros krante. Slidinėtojams šią žiemą siūlome keliones į naują Italijos slidinėjimo kurortą Val di Fiemme.

Daugiau
Poilsinių kelionių vasaros sezono naujienos: poilsis Linde ir Šarm El Šeiche
2010-02-12

Poilsinių kelionių vasaros sezono naujienos: poilsis Linde ir Šarm El Šeiche

NOVATURO vasaros sezono naujienos: poilsis Rodo saloje esančiame antikiniame Graikijos mieste Linde bei įstabaus gamtos grožio Egipto kurorte Šarm El Šeiche.

Daugiau
Pažintinių kelionių sezono naujiena - ypatinga dovana kelionės metu!
2010-02-02

Pažintinių kelionių sezono naujiena - ypatinga dovana kelionės metu!

Drauge su didžiuliu pažintinių kelionių maršrutų pasirinkimu vasaros sezonui „Novaturas“ pateikia ir malonią staigmeną - projektą „Ypatinga dovana kelionės metu!“. 22 kelionių maršrutais tam tikromis datomis vyks bei savo patirtimi su poilsiautojais dalinsis garsūs vynų ekspertai, virtuvės šefai bei fotografijos meno specialistai. Keliautojai turės unikalią galimybę pabendrauti su šių sričių profesionalais, kurie suteiks kelionei ypatingą „prieskonį“, o papildomai mokėti už tai nereikės.

Daugiau