NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Novaturo akademija

Šiuo metu skirtingose šalyse dirba kelios dešimtys „Novaturo“ atstovų užsienyje. Visi jie kalba ne tik lietuviškai, bet moka ir po kelias užsienio kalbas, dažnas ir vietinę – apsupti jų, kartais net nepajusite, jog esate svečioje šalyje, nes atstovai užsienyje tarsi geri kelionių vadovai, turi padėti išspręsti visas problemas dar prieš joms iškylant. Kiekvienas jų turi daug istorinių žinių, aukštąjį išsilavinimą, o sieloje yra tikras keliautojas. Šie specialistai, triūsdami įvairiuose pasaulio kampeliuose, rūpinasi, kad nė vienos Jūsų atostogų dienos netemdytų nė menkiausias rūpestis.

Apie atstovus užsienyje

Atstovo užsienyje funkcijų spektras labai platus. Šis asmuo veda ekskursijas, supažindina keliautojus su šalimi, miestu ar turistų lankomomis vietomis. Taip pat svečioje šalyje rūpinasi poilsiautoju: pasitinka oro uoste, pagelbėja apsigyvenant, suteikia informacijos, sprendžia kelionės metu iškilusius klausimus, problemas, išlydi turistus namo. Iš atstovo turistas gali tikėtis ne tik puikiai suorganizuotos ir įdomios ekskursijos, bet ir visokeriopos pagalbos atvykus.

Atstovų užsienyje atranka

„Novaturo“ atstovų atranka – ilgas procesas, kurio metu stengiamės kuo daugiau pabendrauti su kandidatais, leisti jiems atsiskleisti įvairiose situacijose, su kuriomis tektų susidurti dirbant svečioje šalyje. Atrinktus kandidatus kviečiame į mokymus, kurių metu įgyjama teorinių žinių, tada ruošiame praktines užduotis – net ekskursijų vedimą grupėms ir sudėtingų situacijų sprendimą. Tik geriausiai mokymuose pasirodę asmenys yra kviečiami prisijungti prie „Novaturo“ atstovų komandos.

Mūsų atstovams keliami aukščiausi reikalavimai. Būtinosios savybės: atsakingumas, organizuotumas, vidinė kultūra, sąžiningumas, geri bendravimo įgūdžiai, punktualumas, greita reakcija, psichologinas stabilumas, lankstumas, siekis nuolatos tobulėti, orientacija į tikslą.

Norėtum tapti Novaturo atstovu užsienyje?

Atsiųsk mums savo cv ir motyvacinį laišką el. paštu info@novaturas.lt

Svarbiausios mūsų atstovų savybės ir pareigos:
  • Kiekvieną poilsiautoją pasitikti su šypsena ir gera nuotaika
  • Atsižvelgti į poilsiautojo poreikius ir rūpintis jų gerove.
  • Rūpintis kiekvienu poilsiautoju,nevertinant jo patirties ir žinių apie šalį.
  • Veikti dorai ir laikytis duoto žodžio
  • Stengtis maksimaliai pateisinti poilsiautojo lūkesčius ir susidoroti su iškeltais tikslais
  • Prisiimti atsakomybę už kievieną veiksmą
  • Gerbti poilsiautojus, kolegas ir partnerius
  • Mokytis ir nuolat tobulėti