NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

2008 m. užmegzta graži partnerystė su „Neregėtos Lietuvos“ projekto autoriumi Mariumi Jovaiša. Lygiai tais pačiais metais išleistas pirmasis „Neregėtos Lietuvos“ albumas. Žinia apie fotoalbumą apskriejo ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį. Albumas „Neregėta Lietuva“ išverstas į 11 kalbų, o nuotraukų parodos surengtos beveik 40 valstybių. Už nuopelnus Lietuvos įvaizdžio kūrimui ir turizmo plėtrai autorius M. Jovaiša apdovanotas Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir prezidento. „Novaturo“ komanda džiaugiasi partneryste, kuri padeda skleisti gražią ir patriotišką žinią apie mūsų visų mylimą šalį – Lietuvą.

Svarbi informacija:

  • Įsimintina kelionė po išskirtines Lietuvos vietas.
  • Lojaliems keliautojams - NEMOKAMAI!
  • Kelionė skirta tik Novaturo keliautojams.
  • Unikali galimybė pamatyti dar neregėtą Lietuvą.
  • Programa kokios dar nebuvo!
Pasiūlymas galioja
2018-10-092019-02-28
Akcijos sąlygos

Šia gražia proga norime Jums pristatyti dar niekur nematytą galimybę pakeliauti po unikalius Lietuvos kampelius, kurie įamžinti minėtame albume. „Neregėtos Lietuvos“ turas su „Novaturu“ jums leis pamatyti pasaulį sužavėjusias Lietuvos vietas, pakeliauti naujausiais „Novaturo“ autobusais ir pasimėgauti išskirtine ekskursine bei pramogine programa. Neabejojame, jog kiekvienas iš Jūsų iš šios kelionės parsiveš neužmirštamų įspūdžių ir gražiausių nuotraukų, papildysiančių asmeninį albumą. Ši unikali programa bus organizuojama tik 2019-aisiais, todėl nepraleiskite progos tapti išskirtinės ekskursijos dalyviu!

Atsidėkodami už Jūsų pasirinkimą keliauti drauge ir išreikštą pasitikėjimą mūsų organizuojamomis kelionėmis, 20-ojo gimtadienio proga kiekvienam užsisakiusiam pažintinę kelionę autobusu arba lėktuvu 2019 metams, kelionę „Neregėtos Lietuvos“ turas su „Novaturu“ DOVANOSIME!

1) Išsirinkite ir užsisakykite labiausiai patikusią pažintinę kelionę autobusu arba lėktuvu iš 2019 VASARA sezono.
2) Išsisaugokite užsakymo numerį.
3) Jau nuo 2019 m. kovo 1 d. užsukite į interneto puslapį www.novaturas.lt/akcijos ir atsidarykite naujieną „Neregėtos Lietuvos“ turas su „Novaturu“.
4) Užpildykite registracijos formą – įveskite savo duomenis ir užsakymo numerį.
5) Jūsų paraiška dalyvauti kelionėje „Neregėtos Lietuvos“ turas su „Novaturu“ užregistruota!

Nuoširdžiai raginame visus keliautojus nieko nelaukti ir nepraleisti šios unikalios galimybės. Užsisakykite kelionę 2019 metams jau dabar, ir švęskime „Novaturo“ 20-ąjį gimtadienį drauge taip smagiai kaip niekada!