NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Žiema artėja nenumaldomai greitai, o kartu su ja ir pačios smagiausios šventės! Ieškantiems įdomios ir smagios idėjos Naujųjų metų sutikimui, atrinkome 11 išskirtinių pasiūlymus – nuo meilės miesto Paryžiaus, iki Naujųjų sutikimo Kruiziniame laive! Pasiūlymų išties daug, tad teliko išsirinkti, kurioje šalyje pasitiksite įsimintiniausius Naujuosius metus!

Plačiau apie akciją

Naujieji Metai Prancūzijos sostinėje Paryžiuje

Trys įsimintinos dienos Paryžiuje, kuriame susipina pramogos, stilius ir architektūriniai šedevrai. Naujieji metai praleisti Paryžiuje – lyg filmas iš garsiausių Holivudo filmų. Bent kartą gyvenime tikrai būtina patirti, todėl kviečiame keliauti ir Jus!

Naujieji metai Strasbūre ...Elzasietiška žiemos pasaka

Karštas vynas, karamelizuoti obuoliai ir švelnios snaigės krentančios ant Jūsų skruostų. Atrodo lyg iš pasakos? Tikrai taip! O geriausia tai, jog šioje pasakoje galite sudalyvauti ir Jūs! Mūsų kelionėje „Naujieji metai Strasbūre ...Elzasietiška žiemos pasaka“ vėl prisiminsite vaikystę ir tikrąjį žiemos švenčių džiaugsmą.

Naujieji metai Baltijos jūroje.. mažasis Baltijos kruizas

Naujųjų metų naktį jau senai svajojote sutikti Kruiziniame laive? Jei atsakymas teigiamas, tuomet daugiau ieškoti nebereikės. Turime puikų pasiūlymą išskirtinumo mėgėjams. Mažasis Baltijos kruizas yra tai ko galbūt dar nesate atradę.

Naujieji Metai Vienoje

Pasiilgusius klasikos ir kultūros, pakviesime Naujuosius sutikti nesenstančioje Vienoje. Tai miestas kuriame persipina istorija ir šiuolaikinės pramogos. Keliaukime švęsti į Vieną kartu, girdėjome, jog sutinkant Naujuosius metus, miesto senamiestyje bus labai daug kokybiškos muzikos!

Naujieji Metai Berlyne

Jei paklaustumėte kuriame mieste Naujieji metai sutinkami su didžiausiu trenksmu? Tai Vokietijos sostinė Berlynas! Tokios šventės gali pavydėti dauguma Europos miestų. Nerealūs fejerverkai, įspūdingi koncertai ir dar daug daugiau laukia keliautojų iš viso pasaulio. Nepraleiskite progos kartu su mumis aplankyti šį šventinį brangakmenį.

Naujieji metai Veronoje

Įsimylėjelius kviečiame į Naujųjų metų šventę Veronoje. Tai romantiška dvasia alsuojantis, istorija garsus Italijos miestas. Jame rasite ne tik pramogų, bet ir galėsite paragauti skaniausių Italijos gėrybių. Šioje kelionėje Jūs aplankote ir garsiąją Veneciją, kuri Jūsų šventei pridės dar skanesnių prieskonių.

Naujieji Metai Ukrainoje Lvove

Naujuosius metus kviečiame pasitikti mieste – muziejuje po atviru dangume – Lvove, kuris jus nustebins įspūdingu grožiu. Ne veltui Lvovo senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą. 

Naujieji Metai Gdanske

Naujuosius Metus sutikite įsimintinai – šurmuliuojančiame Gdnasko senamiestyje! Kelionės metu susipažinsite su vienu gražiausių Lenkijos miestų, kuriame daugybė tiltų, viduramžiškų pastatų, siaurų vingiuotų gatvelių. Aplankysite ir pačią didžiausią Europoje iš plytų pastatytą ankstyvosios gotikos stiliaus *Šv. Mergelės katedrą.

 

Suskleisti

Naujametinės kelionės, kurias atrinkome Jums:

 • Naujieji Metai Prancūzijos sostinėje Paryžiuje
 • Naujieji metai Strasbūre ...Elzasietiška žiemos pasaka
 • Naujieji metai Baltijos jūroje.. mažasis Baltijos kruizas
 • Naujieji Metai Vienoje
 • Naujieji Metai Berlyne
 • Naujieji metai Veronoje
 • Naujieji Metai Ukrainoje Lvove
 • Naujieji Metai Gdanske
 • Naujieji metai Romoje (Lėktuvu)
 • Naujieji metai Paryžiuje (lėktuvu)
 • Savaitgalis Stambule (lėktuvu)
Pasiūlymas galioja
2019-11-122019-12-20
Akcijos sąlygos
Išsirinkite kelionę