NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Portugalija – Europos pakraštys, pilnas staigmenų, įdomybių ir puikių atostogų vietų. Portugalija nuolat buvo didžiųjų pasaulio atradimų kelionių centre, ir tai suformavo jūrinį šalies identitetą, užaugino fantastiškai puošnius ir įdomius miestus, kuriuos verta aplankyti. Kelionėje į Portugaliją sutelpa viskas: šviežia ir įvairi jūrų gėrybių bei Pietų Europos virtuvė, išskirtinio skonio vynai, įsimintina architektūra, išraiškingos Atlanto vandenyno pakrantės uolos, daužomos bangų, ir auksiniai paplūdimiai, tinkantys ir ramiam poilsiui, ir aktyvioms atostogoms vandenyje.

Plačiau apie akciją

Kurortinio Algarvės regiono pakrantėje susitelkė ne viena dešimtis dėmesio vertų objektų ir vietovių. Iš Algarvės žmonės išvyksta šventai įsitikinę, kad apsilankė Europos rojuje.
Faro miestas Algarvės pakrantę dalija į dvi ryškiai besiskiriančias dalis. Į vakarus nuo Faro galima žavėtis tarsi atvirukuose matytais vaizdais: mažais užutėkiais ir įlankėlėmis, kurias supa keisčiausių formų uolos ir fantastiškos grotos. Egzotiškiausia pakrantė yra šalia Lagoso, Armasun de Peros ir Albufeiros kurortų bei prie Sagreso miesto kyšulio. Vakarinė pakrantės dalis uolėtesnė, tačiau laukiniai paplūdimiai – neprilygstami. Į rytus nuo Faro iki pat Ispanijos sienos, netoli jūros kranto, gausu nedidelių smėlio salų, beveik susipynusių į ištisinę grandinę. Keliaujant į Algarvės gilumą atsiskleis krašto kontrastai. Smėlio ir uolų paplūdimius pakeis derlingos lygumos, kuriose stiebiasi vaismedžių sodai ir migdolų giraitės, kiekvieną pavasarį pražįstančios baltais žiedais. Dar toliau stūkso kamštiniais medžiais apaugusios kalvos ir kalnai, užimantys pusę Algarvės krašto teritorijos.
Kviečiame susipažinti su visais Algarvės regiono teikiamais privalumais kelionių į Portugaliją metu.

Verta žinoti:

  • Algarvės regiono golfo aikštynai patenka į geriausių Europos aikštynų šimtuką.
  • Puikios sąlygos mėgautis burlenčių ir jėgos aitvarų sportu.
  • Karteiros kurortas Algarvėje tarp keliautojų populiarus dėl savo didelio turgaus, kuriame perkamos smulkmenos, suvenyrai, taip pat šviežūs maisto produktai.
  • Ieškantys veiksmo būdami Algarvėje renkasi Albufeiroje, kurioje daug klubų, kavinių, restoranėlių ir šurmuliuojančių turistų.
  • Cabo da Roca – senovėje ši vieta buvo vadinama pasaulio pabaiga, o dabar – tiesiog labiausiai į Vakarus nutolusiu Europos žemyno tašku.
  • Portugalijoje apstu festivalių, švenčių ir mugių, dėl kurių sustoja visas miesto ar miestelio gyvenimas.
  • Daug įvairių tautų paliktų kultūros paminklų, muziejų po atviru dangumi ir UNESCO saugomų objektų.

Suskleisti

Užsisakyti atostogas Algarvėje verta, nes:

  • Tiesioginis skrydis kiekvieną sekmadienį rugsėjo-spalio mėnesiais.
  • Pradinė įmoka tik 20 % kelionės kainos.
  • Keliaujantiems drauge - nuolaidos!
Pasiūlymas galioja
2019-08-012019-10-31
Akcijos sąlygos
Išsirinkite kelionę