NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Tailandas – nuostabaus grožio karalystė Pietryčių Azijoje, nusėta budistų šventyklomis, turistus traukianti egzotine gamta ir įspūdingomis salomis. Tailandui priklauso šimtai salų esančių Siamo įlankoje ir Andamanų jūroje. Puketas - didžiausia Tailando sala, savo dydžiu panaši į Singapūrą, o Bankokas – pagrindiniai vartai į šalį, viena egzotiškiausių Rytų sostinių.
Šalies istorija spalvinga, kultūra – unikali, visame pasaulyje žinomas ir mėgstamas tailandiečių maistas bei atpalaiduojantys ir gydomieji masažai. Beje, maistas čia atspindi ir pačių tajų kultūrą: turtingą, šiltą, gaivinančią ir atsipalaidavusią.

Plačiau apie akciją

Tailandas – tai puikių kurortų, spalvotų koralų rifų ir jaukių atogrąžų salų kraštas, kuriame sau vietą ras ir ramaus poilsio entuziastai, ir adrenalino mėgėjai, ir norintys įsilieti į naktines linksmybes. Čia galėsite paragauti įmantriausių skonių vietos patiekalų, egzotiškiausių ir saldžiausių vaisių, pasilepinti tailandietišku masažu ir SPA procedūromis, kurios garsėja visame pasaulyje.
Tailande gyvena draugiški žmonės – jie kraštui jau pelnė šypsenų žemės vardą.
Beveik 3 000 km ilgio šalies pajūrį skalauja Siamo įlankos ir Andamanų jūros vandenys, o oras paprastai būna karštas ir drėgnas – tipiškas atogrąžų klimatas. Oro temperatūra gali svyruoti nuo 19 iki 38 laipsnių šilumos, o vanduo ištisus metus būna 27–30 laipsnių.

Mūsų patarimai atostogoms:

Apsilankykite vietos turguje ir paragaukite čia pat gaminamų patiekalų.

Išbandykite tailandietišką masažą, kuris ne tik atpalaiduoja kūną, bet turi ir gydomųjų savybių.

Pasilepinkite neįtikėtino baltumo Tailando paplūdimiuose vienoje Tailandui priklausančių salų.

Nepraleiskite progos pasisemti nepakartojamų įspūdžių kelionėje į džiungles.

Aplankykite budistų šventyklą.

Pasinerkite į meditaciją.

Suskleisti

Iš anksto kelionę į Tailandą užsisakyti verta

  • Pradinė įmoka tik 50 EUR/asm.
  • Mažiausios kainos garantija.
  • Auksinė galimybė keisti kelionę.
Pasiūlymas galioja
2019-05-072019-05-31
Akcijos sąlygos
Išsirinkite kelionę