NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Tunisas – tai jūros ir dykumų pasaka, kurioje plevena arabiška dvasia. Daugybės kultūrų įtaką pajutęs Tunisas dabar yra margas, egzotiškas ir puikaus klimato atostogų kampelis. Tunisas sužavės baltais tradiciniais nameliais jūros pakrantėje, senoviniais finikiečių miestais, arabiškais mečečių minaretais, kaljano dūmais iš kavinių ir puikiomis SPA paslaugomis naujuose bei seniau įkurtuose kurortuose. Nemažai jūsų dėmesio keliaujant po Tunisą atsirieks įspūdingoji Sacharos dykuma, kuri čia kaip niekur kitur gražiai susilieja su Viduržemio jūra.

Plačiau apie akciją

Tunise sutelpa viskas, ką galima atrasti Šiaurės Afrikoje: minaretų garsai ir imamo kvietimas melstis, šišos dūmus išpučiantys ir domino žaidžiantys senoliai, istorinės vietos, fantastiškas ir įvairus maistas. Daugelis poilsiautojų čia atvyksta į didelius ir spalvotus kurortus prie Viduržemio jūros.
Džerbos sala – tai labiausiai į pietus nutolusi Tuniso kurortinė zona, viena geriausių vietų pabėgti nuo miesto ir kurortų šurmulio. Daugelis į salą atvyksta pasimėgauti paplūdimiais. Čia ne tik maudysitės palmėmis apaugusiuose paplūdimiuose, tačiau ir galėsite išbandyti jėgos aitvarus. Sala įsimins kaip fantastiškų paplūdimių ir jūros ramybės oazė su arabiškais Šiaurės Afrikos prieskoniais bei kultūrų palikimu.

Rekomenduojame Tunise

 • Pažinti arabišką dvasią Tuniso sostinėje. Stebins senų pastatų ir mečečių grožis, širdį džiugins arabų turgaus spalvos, o skrandį – gausybė viliojančių užkandinių.
 • Aplankyti kadaise vieną didžiausių ir galingiausių miestų pasaulyje – Kartaginą. Įspūdingi griuvėsiai primins, kas buvo vienintelė tikra grėsmė galingajai Romos imperijai.
 • Atrasti kerinčią tunisiečių architektūrą Sidi Bou Saide. Balti namukai, mėlynos durys, milžiniški kaktusai ir bohemiška dvasia – nėra geresnės vietos pasiklysti baltose gatvelėse.
 • Susipažinti su ketvirtu pagal šventumą arabų miestu pasaulyje – Kairuanu. Religinis islamo centras, kilimų sostinė ir saldumynų oazė.
 • Nusifotografuoti Dugos komplekse. Vietinės kultūros paveikslas, kurį sudaro senovinės saunos, arkos, vilos, turgaus aikštė, įspūdingas amfiteatras.
 • Atrasti Sacharą. Idealu grožėtis dykuma jojant kupranugariu ar skriejant visureigiu per kopas.
 • Panirti į SPA malonumus. Mėgautis sveikatingumo ir relaksacijos procedūromis bei išskirtinai Tunisui būdinga talasoterapija.
 • Pažaboti vėją. Džerbos sala yra vienas didžiausių jėgos aitvarų ir kitų vandens sporto šakų centrų Tunise.

Suskleisti

Pasiūlymo sąlygos:

 • Pradinė įmoka tik 20 % kelionės kainos.
 • Keliaujantiems drauge – nuolaidos!
 • Pasiūlymų kiekis ribotas. Kainos gali keistis.
Pasiūlymas galioja
2019-08-012019-10-31
Akcijos sąlygos
Išsirinkite kelionę