NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Puiki proga pasiilginti savaitgalį ir nors trumpam atitrūkti nuo visų darbų! Leiskitės į 5 dienų pažintinę kelionę mūsų nauju autobusu į Rusijos brangakmeniu vadinamą Sankt Peterburgą, gražiausiame baltųjų naktų mieste. Kelionės metu aplankysite vieną didžiausių meno muziejų pasaulyje – Ermitažą, Jekaterinos rūmuose gėrėsitės kruopščiai atkurtu Gintaro kambariu ir apžiūrite „Rusiškąjį Versalį“ – Peterhofą. Taip pat leisitės ir į įspūdingą naktinę ekskursiją – „Pakeliamieji Sankt Peterburgo tiltai“. Ir visa tai pamatysite vos per 5 dienas! Į kainą jau įskaičiuota kelionė mūsų nauju ir labai patogiu autobusu, 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, kelionės dokumentų sutvarkymas ir ekskursinė programa! Tad nesnauskite, nes išvykimas jau netrukus!

Paskubėkite užsisakyti, vietų skaičius už šią kainą sparčiai mažėja!

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą
Išparduota
Išparduota

Sankt Peterburgas

Aprašymas

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Vakare atvykstate į viešbutį Sankt Peterburge. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Ekskursija po miestą: seniausias miesto statinys ir istorinis miesto simbolis – *Petropavlovsko tvirtovė, kurios sobore palaidoti visi Rusijos carai, pradedant Petru Didžiuoju, baigiant paskutiniaisiais Romanovais; vėliau čia buvo įrengtas kalėjimas. *Isakijaus soboras – gražiausias pastatas į Rytus nuo Vatikano, viena iš didžiausių pasaulio šventyklų lankytojus stebina puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais. Nuo soboro *kolonados viršaus atsiveria nuostabūs milijoninio miesto vaizdai. Nevos prospektas – architektūros muziejus po atviru dangumi, kuriame telpa viskas – rūmai, architektūriniai ansambliai, cerkvės, paminklai. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

3 diena

Pusryčiai. Vykstate į buvusią carų vasaros rezidenciją – Puškino miestą, kuriame aplankote prabangius ***Jekaterinos rūmus ir čia esantį muziejų, kur kruopščiai ir tiksliai atkurtas Gintaro kambarys. Grožitės nuostabia auksine sale ir auksine anfilada bei atkurtu carų laikų interjeru. Vykstate į „rusiškąjį Versalį“ – Peterhofą ir pamatote architektūros stebuklą – ištaigingus carų rūmus. Aplankote *įspūdingus sodus su gausybe fontanų ir graikų bei romėnų mitologijos personažus vaizduojančiomis skulptūromis. Laisvas laikas, kurio metu galite aplankyti *Peterhofo ermitažinį namelį arba Petro I pamėgtą vasarnamį *Monplaisir. Vakare siūlome naktinę *ekskursiją autobusu – „Pakeliamieji Sankt Peterburgo tiltai“. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

4 diena

Pusryčiai. Tęsiate pažintį su Sankt Peterburgu. Aplankote Nevos upės pakrantėje išsidėsčiusį ***Ermitažo kompleksą, įsikūrusį architekto Rastrelio suprojektuotuose Žiemos rūmuose, kuriuose daugiau nei tūkstantis salių talpina apie 3 mln. eksponatų. Laisvu laiku siūlome aplankyti caro Petro I–ojo XVIII a. įkurtą pirmąjį retenybių muziejų – *Kuntskamerą. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Rusiją, Estiją. Nakvynė viešbutyje Rusijos–Estijos pasienyje.

5 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Latviją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~1700 km.

 

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą
Išparduota
Išparduota

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 4 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų Sankt Peterburge)
 • maitinimas – 4 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

 • Miestų, turistiniai ir kiti mokesčiai
 • Kelionės ir medicininių išlaidų draudimas
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • Arbatpinigiai
 • Pietūs, vakarienės
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos; Draudimas; Viza

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 2500 RUB už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 45 EUR asmeniui.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt. Rusijos viza ir formalumų sutvarkymas už papildomą mokestį.
Pasiūlymas galioja: 2019-06-07 — 2019-07-01 Akcijos sąlygos