NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Naujuosius Metus sutikite kaimyniniame Karaliaučiuje! Nuo liepos 1 d. pradėjus dalinti nemokamas e. vizas į Karaliaučių, ši kryptis pasidarė itin patraukli, tad nieko nelaukite ir keliaukite atrasti mūsų dar mažai pažintą kaimynę ir sutikite ten įsimintinus Naujuosius Metus!

Paskubėkite užsisakyti, vietų skaičius už šią kainą sparčiai mažėja!

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Naujas
Autobusas
Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą
Išparduota
Išparduota

Aprašymas

1 diena 

Karaliaučius

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Rusiją. Atvykstate į Karaliaučių - Prūsų Sembų krašto sostinę, ilgus amžius vadintą Kionegsbergo pavadinimu. Lietuviams bene svarbiausia istorinė žinia apie šį miestą tai, kad čia 1547 m. atspausdinta pirmoji lietuviška knyga – Martyno Mažvydo „Katekizmas“. Miesto istorija buvusi tikrai labai nerami. Ilgus metus tai buvo miestas - tvirtovė, su galinga įtvirtinimų sistema. Vykstate į Kaliningrado istorijos *muziejų, įkurtą Frydlando vartuose. Muziejuje išradingai ir pasitelkiant šiuolaikines technologijas pasakojama Kionegsbergo (dabartinio Kaliningrado) istorija. Eidami XIX a. gatve, keliaujate miesto istorijos vingiais. Jus pasitinka ne tik tuometinio miesto vaizdai, bet ir garsai: riedančios karietos, vaikų juokas, turgaus prekeivių šūksniai. Visa tai padeda persikelti laiku į miestą, kurį negailestingas laikas sunaikino ar neatpažįstamai pakeitė. Vykstate į *Kaliningrado gintaro muziejų – vienintelį muziejų Rusijoje skirtą vienam mineralui. Jame apžiūrite įvairiausių dydžių, spalvų, skaidrumo gintaro gabalėlius, XVII – XVIII a. meistrų dirbinius iš jo, čia saugomą didžiausią Rusijoje gintaro luitą, sveriantį 4,28 kg. Vykstate į viešbutį Karaliaučiuje. Naujuosius Metus siūlome sutikti miesto centre arba vienoje iš senamiesčio kavinių. Nakvynė viešbutyje Karaliaučiuje.

Šiandien nuvažiuojate ~380 k

2 diena 

Karaliaučius

Pusryčiai. Tęsiate pažintį su Karaliaučiumi: pirmosios, XIII a pastatytos prūsų pilies „Tvangstės“ liekanos; didingi miesto vartai; XVIII–XX a. miesto gynybinių įtvirtinimų sistema lietuvių rankomis supiltas pylimas – „Litovskij Val“. Aplankote  Imanuelio Kanto salą, kurioje palaidotas garsus filosofijos pradininkas,  XIV a. gotikinę Karaliaučiaus katedrą, kurioje, esant galimybei, klausotės užburiančio *vargonų koncerto. Sustojate apsipirkti viename iš prekybos centrų. Išvykstate Lietuvos link. Apie 20 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Šiandien nuvažiuojate ~380 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~760 km.

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Naujas
Autobusas
Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą
Išparduota
Išparduota

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 1 nakvynė viešbutyje
 • Maitinimas – 1 pusryčiai (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 30 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos:draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių ir ¹Klaipėdos
  (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt
Pasiūlymas galioja: 2019-07-30 — 2019-12-20 Akcijos sąlygos