NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Leiskitės į 13 dienų kelionę, kurioje aplankysite įspūdinga gamta žavintį Montserato vienuolyną, Barselonoje grožėsitės A. Gaudi šedevrais, šokančiais fontanais, aplankysite tvi nykštukines valstybes: garsenybių pabėgtą Monaką ir Pirėnų karalienę Andorą. Kelionės metu mėgausitės ir idiliška Šveicarijos Alpių ramybe ir įspūdinga kalnų panorama, atsiverianti nuo Alpe Foppa viršukalnės bei pasinersite į kvapų jūrą „Fragonard“ kvepalų gamykloje Grase ir susipažinsite su krokodilų rūšimis ir jų elgsena bei įpročiais unikalioje krokodilų fermoje! Be viso to net 5 dienas praleisti Kosta Bravos kurorto pakrantėje, kur galėsite mėgautis poilsiu prie Viduržemio jūros arba vykti į ekskursijas. Ir visa tai Jūsų laukia 13 dienų kelionėje mūsų patogiu, nauju autobusu! Ir tik primenam, kad visos nakvynės viešbučiuose! 

Paskubėkite užsisakyti, vietų skaičius už šią kainą sparčiai mažėja!

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą
Išparduota
Išparduota

Prancūzija, Šveicarija, Ispanija ir poilsis prie jūros

Aprašymas

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename iš Lenkijos pakelėje veikiančių greito maisto restoranų. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykstate Šveicarijos link. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Žemutinės Frankonijos sostinę – Viurcburgą. Trumpa ekskursija po miestą: Viurcburgo vyskupų rezidencija ir jos sodai, senasis akmeninis tiltas per Maino upę, nuo kurio atsiveria panorama į Marienburgo tvirtovę. Laisvas laikas pietums. Nakvynei viešbutyje prie Churo atvykstate apie 21 val.

3 diena 

Pusryčiai. Vykstate į Šveicarijos itališkąjį Tičino kantoną. Pakeliui sustojate pasigėrėti nuostabą keliančiu Reino upės išgraužtu *tarpekliu. Čia prasideda garsus senasis Via Mala kelias, kadaise nutiestas plėtoti prekybai tarp Italijos ir Š. Europos. Siauras, vingiuotas Hinterrhein upės tarpeklis yra vienas vaizdingiausių ir mažiausiai civilizacijos paliestų tarpeklių Šveicarijoje, apsuptas 490 m aukščio smiltainio uolų. Vykstate Lugano link. Pasikėlę *lyniniu keltuvu į Alpe Foppa viršukalnę (1567 m), galėsite pasivaikščioti kalnų takeliais ar pasidžiaugti įspūdinga Alpių panorama nuo novatoriškos S. Maria degli Angeli bažnyčios belvederio. Išvykstate Italijos link. Trumpam stabtelite prie trečio pagal dydį Italijoje Komo ežero įsikūrusiame Kome. Tai vienas brangiausių Italijos miestų, kuriame vilas turi tokios įžymybės kaip Madona, Džordžas Klūnis... Nakvynės viešbutį Italijoje Ovados apylinkėse pasiekiate apie 21 val.

4 diena

Pusryčiai. Išvykstate Nicos link. Pakeliui sustojate Monako kunigaikštystėje. Nykštukinė valstybė Monakas – anklavas Prancūzijos teritorijoje, viena iš saugiausių pasaulio vietų su palankiomis finansinėmis sąlygomis. Grožis, saugumas, prestižas ir mokesčių nebuvimas – štai dėl ko dauguma turtingų žmonių pasirenka kunigaikštystę gyvenamąja vieta. Čia švartuojasi gražiausios, prabangiausios pasaulyje jachtos. Aplankote Monte Karlo rajoną, vadinamą „aukso mylia“, su legendiniu *kazino, japonišką sodą. Ekskursija po Monako – ville – seniausią Monako rajoną: *egzotinis kaktusų sodas su 6 tūkst. sukulentinių augalų nuo nykštukinių iki 10 m aukščio, *Monako kunigaikščio rūmai, Nekalto Prasidėjimo Dievo Motinos katedra. Pavakary atvykstate į Viduržemio jūros kurortą – Nicą. Atvykus pažintis su senąja Nica, kuri iki šiol išsaugojo kultūrinius ryšius su kaimynine Italija. Pasivaikštote po žemutinį miestą, apraizgytą siaurų gatvių, pasažų. Apie 21 val atvykstate į viešbutį Žydrojoje pakrantėje.

5 diena

Pusryčiai. Išvykstate Ispanijos link. Pakeliui sustojate Grase, kur aplankote parfumerijos gamyklą „Fragonard“ ir parduotuvę. Vakare atvykstate į vieną iš Ispanijos Kosta Bravos pakrantės kurortų prie Viduržemio jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Po pietų siūloma **ekskursija į Montserato vienuolyną ir magiškuosius Barselonos fontanus arba Katalonijos produktų ir vyno degustacija „Bodegas“. Vykstate į Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta – „Juodąją“ Madoną, kuri paskelbta visos Katalonijos globėja. Siūlome palypėti iki Baltojo Kryžiaus ir pasigėrėti nuostabiais kalnų ir apylinkių vaizdais. Vakare sugrįžtate į Barseloną pasigrožėti magišku vandens, muzikos ir šviesos spektakliu. Trijuose fontanuose per sekundę išpurškiama 2600 l vandens, o pasitelkus muzikos garsus ir šviesą sukuriamas nepaprasto grožio reginys. Arba vykstate į Katalonijos produktų ir vynų degustaciją „Bodegas“. Vėlai vakare sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė (vykstantiems į ekskursiją vakarienė perkeliama į pietus/pikniką) ir nakvynė viešbutyje.

7 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome *plaukti laivu į romėnų įkurtą, Kosta Bravos pakrantės perlu vadinamą Tossa de Mar miestelį (už papildomą mokestį). Nuostabioje įlankoje įsikūręs kurortas žavi jaukiu senuoju miestu, piratų laikus menančiais įtvirtinimais, gausybe suvenyrų parduotuvėlių, jaukiais restoranais ir barais. Po pietų sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Barseloną. Išvykstate į Barseloną. Atvykus ekskursija po miestą aplankant A. Gaudi šedevrą – Šv. Šeimynos bažnyčią, spalvingiausią A. Gaudi kūrinį – *Guelio parką, Kolumbo ir Ispanijos aikštes, Montjuich kalną, nuo kurio atsiveria puiki miesto panorama; Olimpinį kompleksą, gyvą ir judrią žymiausią Ispanijos gatvę – Las Ramblas, Gotikinį kvartalą su Katedra ir senaisiais Karalių rūmais. Sugrįžtate į viešbutį. Vakare siūlome pasigrožėti ispaniškuoju *flamenku (už papildomą mokestį apie 35–40 EUR asmeniui). Flamenkas – tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas bei liūdesys. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūloma **ekskursija į Andorą – nykštukinę valstybę Pirėnų kalnuose. Nuostabi gamta, gausybė parduotuvėlių. Vakare sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

10 diena

Pusryčiai. Išvykstate Prancūzijos link. Sustojate Figueras mieste, kuriame aplankote įžymųjį *S. Dali muziejų. Vykstate į viduramžių miestą Karkasoną, kurio senasis miestas Cité – vienas didžiausių Europoje miestų-tvirtovių. Miestas apjuostas dviem sienų žiedais su 52 bokštais, o viduje – siauros gatvės su nusileidžiančiais laiptais ir stačiais pakilimais bei nedidelės aikštės. Gėritės Grafų pilimi, Saint–Nazaire bazilika bei bastionais. Išvykstate Oranžo link. Nakvynė viešbutyje netoli Oranžo.

11 diena

Pusryčiai. Išvykstate Vokietijos link. Pakeliui sustojate *krokodilų fermoje. Didžiuliame „tropikų rojuje“ gyvena daugiau nei 400 įvairių rūšių krokodilų ir nemažas būrys didžiųjų Seišelių vėžlių. Fermoje įrengta laboratorija ir net inkubatoriaus kambarys. 2010 m. įrengta 4000 m2 zona po atviru dangumi suteikė šiems gyvūnams galimybę mėgautis saule ir plaukioti didžiuliuose vandens telkiniuose. Fermos darbuotojai supažindina su krokodilų rūšimis, jų gyvenimo ypatumais, elgsena, įpročiais. Išvykstate į Vokietiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje pakeliui į Rotenburgą prie Tauberio.

12 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, pakeliui trumpam sustojate gražiame Bavarijos miestelyje Rotenburge prie Tauberio upės. Miestas apjuostas gynybinėmis sienomis, išvagotas siaurų grįstų gatvelių. Apžiūrite Rotušę, kilmingųjų rezidencijomis nusėtą Herrngasse prekybinę gatvę. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje Vokietijos–Lenkijos pasienyje.

13 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtate į Lietuvą.
Kelionės metu nuvažiuojama ~7000 km.

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą
Išparduota
Išparduota

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 12 nakvynių viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • maitinimas: 12 pusryčių (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

 • Miestų, turistiniai ir kiti mokesčiai
 • Kelionės ir medicininių išlaidų draudimas
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • Arbatpinigiai
 • Pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
  (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 60 EUR ir 35 CHF.
 • (**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų: ekskursija į Montserato vienuolyną ir Barselonos magiškuosius vakarinius fontanus arba Katalonijos produktų ir vynų degustacija – 35 EUR; ekskursija į Barseloną – 35 EUR; ekskursija į Andorą – 35 EUR.
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 80 EUR  105 EUR.
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje (priemoka nuo 200 EUR asmeniui).
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
Pasiūlymas galioja: 2019-07-25 — 2019-09-30 Akcijos sąlygos