NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Nesumeluosime sakydami, kad Sicilija – viena gražiausių ir įdomiausių Viduržemio jūros salų, išsaugojusi savo žavesį, o jos klimatas vienas švelniausių Europoje. Tikrai nenusivilsite savo atostogoms rudenį pasirinkę šią žavią salą! Visą savaitę praleisite mūsų keliautojų pamėgtame 4* viešbutyje ant jūros kranto, visai šalia paplūdimio! Viešbutis taip pat tinkamas ir atostogoms su vaikais!

  Paskubėkite užsisakyti, vietų skaičius už šią kainą sparčiai mažėja!

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą
Išparduota
Išparduota

Unahotels Naxos Beach Sicilia

Unahotels Naxos Beach Sicilia 4* – tai labai gerai mūsų keliautojų vertinamas viešbutis, įsikūręs ant jūros kranto, visai šalia žvyro paplūdimio, o iki Džardinio-Naksos kurorto centro apie 1,5 km, bet iki jo nustatytomis valandomis organizuojamas transportas, tad irgi lengvai pasiekiamas. Teritorijoje veikia keli a`la carte restoranai, pagrindinis restoranas, 2 barai, yra net keli baseinai su gultais ir skėčiais nuo saulės. Viešbutis turi didelę pasiūlą ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams – aerobika, šaudymas iš lanko, tinklinis, treniruoklių salė, stalo bei lauko tenisas, yra net galimybė išmėginti ir vandens sportą (mokama), nemokamai galėsite išmėginti burlentes ar baidares. Taip pat tiek suaugusiems, tiek mažiesiems vyksta pramoginiai renginiai. Atostogaujantiems su vaikais čia taip pat bus ką veikti – keli baseinai mažiesiems, mini klubas, žaidimų aikštelė, vaikų diskoteka ir net specialus valgiaraštis vaikams.

Jei keliaujate į Italiją:

 • Nacionalinė virtuvė. Italai, kaip reta pasaulyje, moka džiaugtis valgiu ir paruošti jį taip, kad pirštus apsilaižys ir jaunas, ir senas.
 • Tai ne tik spagečių, bet ir picų, alyvuogių aliejaus, espreso bei kapučino kavos, vynų kraštas. Ryžių rutuliukai (aranchini), sardinių užkandis (sarde beccafico). Brangūs, išskirtinio kvapo grybai trumai taip pat neatsiejami nuo Italijos virtuvės. Makaronų patiekalų net neįmanoma suskaičiuoti, itališkas pomidorų padažas naudojamas ir picoms, ir spagečiams, ir daugeliui mėsos bei jūrų gėrybių patiekalų pagardinti. Šviežios itališkos žolelės ir prieskoniai – bazilikai, rozmarinai, čiobreliai – taip pat jau tapę gero maisto ženklu.
  Desertas – tai dar vienas itališko gyvenimo būdo atributas, kurį vietos žmonės ištobulino iki padangių. Tiramisas – burnoje tirpstantis kavos, maskarponės ir biskvito skanėstas.
 • Gelato – tik iš pieno gaminami ledai, į kuriuos pagal skonį pridedama kavos, šokolado, vaisių.
 • Darbo laikas. Parduotuvės paprastai veikia nuo pirmadienio iki šeštadienio. Pirmadieniais pradeda dirbti tik po pietų, o kitomis dienomis nuo 9.30 iki 20 val. Daugelyje miestų privačios parduotuvės uždaromos per siestą, 13–16 val. Bankai dirba pirmadieniais–penktadieniais 8.30–13.30 val. Kai kurie dar veikia valandą po pietų pertraukos – nuo 14.15 iki 15 ar nuo 14.30 iki 15.30 val. Barai ir kavinės dažniausiai prisitaiko prie restoranų ir kitų įstaigų darbo laiko, bet lankytojus priima daug ilgiau – mažiausiai iki vidurnakčio.
 • Lauktuvėms. Gardieji Italijos sūriai, vynai, alyvuogių aliejus, keramikos dirbiniai.
  Arbatpinigiai. Italijoje barų ir restoranų darbuotojai nesitiki iš Jūsų gauti arbatpinigių, nes dažniausiai toks mokestis jau būna įtrauktas į sąskaitą. Vis dėlto, patikusiam padavėjui ar padavėjai, barmenui ar patarnautojui tikrai galite palikti šiek tiek arbatpinigių. Net jei pirmu kartu padavėjas mandagiai atsisakys, perklaustas antrą sykį, jis turėtų priimti smulkią padėką. Restoranuose atkreipkite dėmesį į papildomą mokestį (coperto) – tai mokestis už duoną (nesvarbu, valgote jos ar ne) ir stalo padengimą.

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą
Išparduota
Išparduota

Į kainą įskaičiuota:

 • Tiesioginis skrydis Vilnius-Katanija-Vilnius
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas
 • 7 nakvynės 4* viešbutyje „Unahotels Naxos Beach Sicilia“
 • Maitinimo tipas – pusryčiai ir vakarienė+
 • Kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje


Į kainą neįskaičiuota:

 • Miestų, turistiniai ir kiti mokesčiai
 • Kelionės ir medicininių išlaidų draudimas
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas
 • Galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą
 • Už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas
Pasiūlymas galioja: 2019-07-26 — 2019-10-10 Akcijos sąlygos