NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Po Lietuvos lygumų, kalnuoti kraštovaizdžiai mums, lietuviams, palieka dar didesnį įspūdį. Turistų ir vietinių slovėnų itin mėgstamas Triglavo nacionalinis parkas, Romos imperijos laikus menanti Akvilėja bei Svarovskio kristalų muziejus Austrijoje skamba viliojančiai, tiesa? Leiskitės į savaitės laiko pažintinę kelionę su mūsų nauju autobusu, kelionės vadovu iš lietuvos ir ekskursine programa! Ir tik primenam, kad visos nakvynės viešbučiuose! 

Paskubėkite užsisakyti, vietų skaičius už šią kainą sparčiai mažėja!

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą
Išparduota
Išparduota

Dolomitinės Alpės, Italija, Slovėnija ir Austrija

Aprašymas

1 diena

Lenkija, Čekija

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

 

2 diena

Bledas

Pusryčiai. Važiuojate Slovėnijos link. Kelionė per Austriją. Pakeliui sustojate papietauti vienoje iš Austrijos pakelės užkandinių. Po pietų atvykstate į vieną gražiausių Slovėnijoje kalnų kurortą Bledą prie Triglavo nacionalinio parko. Tarp kalnų įsiterpusį ledyninės kilmės Bledo ežerą šiltos srovės sušildo iki 24 oC. Palei ežerą išsidėstęs miestelis žavi turistus visais metų laikais. *Tradiciniu mediniu laiveliu plaukiate į idilišką salelę ežero viduryje su maža barokine Šv. Marijos bažnytėle arba aplankote *Bledo pilį, iš kurios atsiveria nuostabūs ežero ir kalnų vaizdai. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį prie Bledo.

Šiandien nuvažiuojate ~530 km

3 diena 

Vingaro tarpeklis, Trglavo nac. parkas

Pusryčiai. Visa diena skirta aktyviam poilsiui. Vykstate į Bledo kanjoną – 1600 m ilgio *Vintgaro tarpeklį, kurį išgraužė Radovnos upės srovė. Gėrėdamiesi stačiomis tarpeklio sienomis bei stiprios srovės sūkuriais, pėsčiomis pasiekiate Šumo krioklį. Vystate į Triglavo nacionalinį parką, kuriame viešpatauja aukščiausias šalyje Triglavo kalnas (2864 m), dar vadinamas „kalnu su trimis galvomis“. Vykstate į Italiją. Vakare poilsis prie Adrijos jūros. Apie 19 val. atvykstate į viešbutį prie Adrijos jūros.

Šiandien nuvažiuojate ~240 km

4 diena

Akvilėja, vyno degustacija ir Dolomitinės Alpės

Pusryčiai. Trumpas poilsis prie Adrijos jūros. Po pietų vykstate į „antrąja Roma“ vadinamą Akvilėją (Aquileia), buvusią vienu iš didžiausių ir turtingiausių Romos imperijos miestų prie Viduržemio jūros. Čia X a. pr. Kr. imperatorius Augustas priėmė Judėjos karalių Erodą Didįjį, o 381 m. po Kr. čia vyko svarbūs ankstyvosios krikščionybės susirinkimai. V a. po keleto nusiaubimų miestas liko apleistas. Dabar Akvilėja nedidelis miestelis, apsuptas vilų, pirčių ir šventyklų kompleksų, primenančių Romos imperijos spindesį. Aplankote Akvilėjos archeologinę zoną įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Esant galimybei, siūlome vietinio vyno *degustaciją. Išvykstate Dolomitinių Alpių link. Apie 19 val. atvykstate į viešbutį pakeliui į Cortina d‘Ampezzo.

Šiandien nuvažiuojate ~200km

5 diena

Dolomitinės alpės: Cortina d‘Ampezzo, Tolfana di Mezzo ir Piz Boe viršukalnės, Pardoi kalnų perėja

Pusryčiai. Atvykstate į kalnų kurortą Cortina d‘Ampezzo. Esant galimybei *keltuvu keliatės į trečią pagal aukštį Dolomitinių Alpių viršūnę – Tolfana di Mezzo viršukalnę (3244 m). Tęsiate kelionę Dolomitinių Alpių keliu pro Sellos kalnų masyvą. Vykstate garsiuoju slidininkų Sella Ronda žiedu. Vykstate į vieną aukščiausių Italijoje Pardoi kalnų perėją (2240 m). *Kylate keltuvu į Pardoi viršūnę (2950 m), leidžiatės į žygį pėsčiomis iki Piz Boe viršukalnės (3152 m). Čia atsiveria visas Dolomitų grožis: stulbinantys ledyno liežuviais atskirti skardžiai, aukščiausia Dolomitinių Alpių viršukalnė Marmolada (3343 m). Išvykstate Insbruko link. Apie 20 val. atvykstate į viešbutį pakeliui į Insbruką.

Šiandien nuvažiuojate ~140m

6 diena

Insbrukas ir Svarovskio kristalų muziejus

Pusryčiai. Vykstate į Insbruką. Atvykus trumpa ekskursija po senamiestį. Pasivaikštote viena gražiausių gatvių daugybe erkerių išpuoštais namais. Grožitės įspūdingu „Auksinio stogelio“ erkeriu, aplankote Šv. Jokūbo katedrą, garsėjančią italų tapytojo Luko Kranacho kūriniu. Vykstate į *Svarovskio kristalų muziejų, kurio įėjimą saugo įspūdingas milžinas spindinčiomis akimis ir iš burnos besiveržiančiu kriokliu. Muziejuje eksponuojami mažiausias ir didžiausias Svarovskio kristalai, šviesos ir muzikos pagalba kuriamas nuostabus kristalų pasaulis. Kelionė per Austriją, Vokietiją. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.

Šiandien nuvažiuojate ~760 km

7 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną. 

Šiandien nuvažiuojate ~1040 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~4000 km.

 

 

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą
Išparduota
Išparduota

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose 
 • Maitinimas – 6 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kainą neįskaičiuota:

 • Miestų, turistiniai ir kiti mokesčiai
 • Kelionės ir medicininių išlaidų draudimas
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • Arbatpinigiai
 • Pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 120 EUR už visus (*) pažymėtus objektus

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
  (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • Programa kalnuose gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt
Pasiūlymas galioja: 2019-08-13 — 2019-09-01 Akcijos sąlygos