NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Atostogų laukti lengviau, kai bilietas jau tavo rankose – pradedame išankstinius 2020 vasaros sezono pažintinių kelionių pardavimus! Šiam sezonui Jums paruošėme 93 skirtingus pažintinių kelionių lėktuvu ir autobusu maršrutus, iš kurių 33 yra visiškai nauji. Tad paskubėkite! Kuo anksčiau susiplanuosite vasaros atostogas, tuo geresne kaina galėsite džiaugtis, o rinksitės iš plačiausios sezono datų ir maršrutų pasiūlos. Jums priklausys ir išankstinio pirkimo privilegija, kuri suteikia galimybę vieną kartą pakeisti kelionę. Ir pats svarbiausias akcentas – visose kelionėse Jus lydės profesionalūs mūsų kelionių vadovai!

Plačiau apie akciją

Keliones ir jų maršrutus suplanavome taip, kad kiekvienas išsirinktų pagal savo poreikius ir norus. Neturite atostogoms daug laiko? Rinkitės savaitgalio keliones lėktuvu! Šio sezono naujienos – pažintiniai savaitgaliai Vienoje, Budapešte, Dubline, Barselonoje, Maskvoje. Leiskite sau keliauti dažniau ir trumpas atostogas derinkite su ilgesnėmis 7 – 10 dienų atostogomis: pakeliaukite po Ispaniją, Italiją, Portugaliją ar Prancūziją, susipažinkite su temperamentingomis Balkanų šalimis Juodkalnija, Albanija, Rumunija. Jeigu vilioja tolimos ir mažiau pažįstamos egzotinės šalys, kviečiame nusikelti į Azerbaidžaną, Tailandą, Vietnamą ir net tolimąją Australiją.  Didžiausia pažintinių kelionių autobusu naujiena – 14 dienų trukmės kelionė, kurioje aplankomos dvi istoriškai svarbios šalys Graikija ir Turkija bei jų pagrindiniai miestai: Stambulas, Troja, Pergamas, Atėnai, Delfai. O gal norite pamatyti didžiausią pasaulyje teatro sceną Berlyne ir kvapą gniaužiantį „VIVID SHOW“, kuris prilyginamas Las Vegase vykstantiems pasirodymams? Tai dar viena mūsų siūloma 2020 metų vasaros sezono naujiena! Visose šalyse keliausite drauge su mūsų kelionių vadovais, jie pasirūpins sklandžia kiekvienos Jūsų dienos eiga, o Jums beliks mėgautis pačia kelione.

Suskleisti

Pažintinę kelionę iš anksto įsigyti verta:

  • Nuolaidos pažintinėms kelionėms autobusu iki -15%;
  • Nuolaidos pažintinėms kelionėms lėktuvu iki -10%;
  • Pradinė įmoka tik 40 EUR asmeniui už kelionę autobusu;
  • Pradinė įmoka tik 80 EUR asmeniui už kelionę lėktuvu;
  • Galimybė vieną kartą keisti kelionę (išvykimo datą ar maršrutą);
  • Galimybė nemokamai pasirinkti sėdėjimo vietą autobuse jau keliavusiems turistams – bent kartą keliavusiems su NOVATURU - vietos pasirinkimą autobuse DOVANOJAME!;
  • Visi išvykimai garantuoti!
  • Plačiausias kelionės datų, trukmių ir maršrutų pasiūla.
Pasiūlymas galioja
2019-09-042020-02-29
Akcijos sąlygos
Išsirinkite kelionę