NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Nors šiuo metu keliauti tenka tik mintimis, galima pasvajoti apie dar nematytus kraštus ir kartu pagalvoti apie būsimą 2020 vasaros sezono pažintinę kelionę. Šiam sezonui Jums paruošėme 93 skirtingus pažintinių kelionių lėktuvu ir autobusu maršrutus, iš kurių 33 yra visiškai nauji. Tad paskubėkite išsirinkti iš plačios sezono datų ir maršrutų pasiūlos. Visose kelionėse Jus lydės profesionalūs mūsų kelionių vadovai! O jeigu pasikeistų planai, Jums priklausys ir galimybė vieną kartą pakeisti kelionę!

Plačiau apie akciją

Keliones ir jų maršrutus suplanavome taip, kad kiekvienas išsirinktų pagal savo poreikius ir norus. Neturite atostogoms daug laiko? Rinkitės savaitgalio keliones lėktuvu! Šio sezono naujienos – pažintiniai savaitgaliai Vienoje, Budapešte, Dubline, Barselonoje, Maskvoje. Leiskite sau keliauti dažniau ir trumpas atostogas derinkite su ilgesnėmis 7 – 10 dienų atostogomis: pakeliaukite po Ispaniją, Italiją, Portugaliją ar Prancūziją, susipažinkite su temperamentingomis Balkanų šalimis Juodkalnija, Albanija, Rumunija. Jeigu vilioja tolimos ir mažiau pažįstamos egzotinės šalys, kviečiame nusikelti į Azerbaidžaną, Tailandą, Vietnamą ir net tolimąją Australiją.  Didžiausia pažintinių kelionių autobusu naujiena – 14 dienų trukmės kelionė, kurioje aplankomos dvi istoriškai svarbios šalys Graikija ir Turkija bei jų pagrindiniai miestai: Stambulas, Troja, Pergamas, Atėnai, Delfai. O gal norite pamatyti didžiausią pasaulyje teatro sceną Berlyne ir kvapą gniaužiantį „VIVID SHOW“, kuris prilyginamas Las Vegase vykstantiems pasirodymams? Tai dar viena mūsų siūloma 2020 metų vasaros sezono naujiena! Visose šalyse keliausite drauge su mūsų kelionių vadovais, jie pasirūpins sklandžia kiekvienos Jūsų dienos eiga, o Jums beliks mėgautis pačia kelione.

Suskleisti

Pažintinę kelionę įsigyti verta:

  • Pradinė įmoka tik 40 EUR asmeniui už kelionę autobusu;

  • Pradinė įmoka tik 80 EUR asmeniui už kelionę lėktuvu;

  • Pratęsta galimybė vieną kartą keisti kelionę (išvykimo datą ar maršrutą);

  • Galimybė nemokamai pasirinkti sėdėjimo vietą autobuse bent kartą keliavusiems su NOVATURU – vietos pasirinkimą autobuse DOVANOJAME;

  • Plati kelionės datų ir maršrutų pasiūla.

Pasiūlymas galioja
2020-03-152020-04-30
Akcijos sąlygos
Išsirinkite kelionę