NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Vis dažniau užsimerkiate ir pasvajojate apie tolimuosius kraštus, kuomet gulite balto smėlio paplūdimyje, nuo kaitrios saulės pasislėpę po palme, o kojas skalauja žydra jūra? Tai pats laikas svajones paversti realybe! Atrinkome patraukliausius pasiūlymus Jūsų egzotinėms atostogoms! Teliko tik išsirinkti kuria kryptimi keliausite – ar rinksitės savo baltais paplūdimiais ir atogrąžų gamta garsėjančius Seišelius? O gal visuomet besišypsančių žmonių šalį Tailandą? Nepakartojama gamta pasižymintį Vietnamą ar kraują kaitinančių šokių šalį Kubą? Magišką majų žemę Meksiką ar ryškiaspalvį Balį? Skubėkite rinktis savo svajonių atostogas, nes pasiūlymų skaičius ribotas!

Egzotinę žiemos kelionę užsisakyti verta nes:

  • Didelė egzotinių krypčių įvairovė. Net 7 poilsio kryptys 6 šalyse – kviečiame į Tailandą, Balį, Seišelius, Vietnamą, Meksiką ir Kubą!
  • Plati kelionės trukmių pasiūla. Galimybė praleisti kelionėje nuo 9 iki 15 naktų!
  • Komfortiška kelionė. Skrydžius vykdo vienos didžiausių pasaulyje avialinijų „Turkish Airlines“, kurios pasižymi puikiu aptarnavimu, punktualumu ir skrydžio metu visiems keleiviams užtikrina maitinimą.
  • Patrauklūs skrydžių laikai. Trumpas laukimo laikas tarp skrydžių persėdimo metu.
  • Galimybė rinktis jungtinį poilsio turą. Pilnai organizuota kelionė, suteikianti daugiau įspūdžių (dalis atostogų praleidžiama viename, o kita dalis kitame kurorte) ir daugiau lankstumo (galima rinktis skirtingas viešbučių kategorijas, trukmes ir maitinimo tipus kiekvienai atostogų daliai).
Pasiūlymas galioja
2019-09-112019-09-26
Akcijos sąlygos
Išsirinkite kelionę