NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Pavasario atostogoms ir Velykų šventei rinkitės visuomet saulėtą Šarm aš Šeichą Egipte! Šio kurorto vardas puikiai žinomas povandeninio nardymo mėgėjams. Čia galima nardyti ir grožėtis koraliniais rifais arčiau kranto. Tai viena geriausių povandeninio nardymo vietų pasaulyje. Šarm aš Šeichas žinomas ne tik dėl povandeninio pasaulio. Jis vilioja ir įdomiomis kelionėmis, kurios organizuojamos tik iš šio Egipto kurorto. Viena populiariausių turistų lankytinų vietų – Sinajaus, arba Mozės, kalnas ir jo papėdėje įsikūręs Šv. Kotrynos vienuolynas. 

Į kelionės kainą jau įskaičiuoti skrydžiai su registruotu bagažu, pervežimais ir savaitė puikiai mūsų lankytojų vertinamame 5* „Pickalbatros Royal Albatros Moderna“ viešbutyje ant jūros kranto su „viskas įskaičiuota“ maitinimu! 

  Paskubėkite užsisakyti, vietų skaičius už šią kainą sparčiai mažėja!

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Naujas
Autobusas
Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą Informacija naujinama
Išparduota
Išparduota

Pickalbatros Royal Albatros Moderna

Pickalbatros Royal Albatros Moderna 5* – tai išties puikus viešbutis įsikūręs ant Raudonosios jūros kranto, šalia smėlio-žvyro paplūdimio bei koralinio rifo. Šiame viešbutyje yra viskas, ko galėtų reikėti kokybiškam Jūsų poilsiui be rūpesčių – 7 restoranai, a`la carte restoranas, 6 barai, kaljanų baras (mokama), net 10 baseinų! Žiemos metu yra ir šildomas baseinas, taip pat gultai, skėčiai nuo saulės ir paplūdimio rankšluosčiai tiek prie baseino, tiek paplūdimyje. Jei atostogų metu norėsite ne tik mėgautis saule prie vandens, galėsite apsilankyti aerobikos užsiėmimuose, treniruoklių salėje, pažaisti mini golfą, tenisą. Rekomenduojame už papildomą mokestį pasinaudoti nardymo centro paslaugomis, juk Raudonosios jūros povandeninis pasaulis laikomas vienas gražiausių, tad nepraleiskit tokios progos! Taip pat už papildomą mokestį galėsite mėgautis masažais, sūkuriniu baseinu, garine pirtimi ar sauna bei apsilankyti sveikatingumo centre. Be viso to, viešbutyje periodiškai vyksta pramoginiai renginiai, tad nuobodžiauti tikrai nebus kada! Šiame viešbutyje smagu atostogauti ir su vaikais – teritorijoje jiems yra įrengti 2 baseinai ir net vandens kalneliai, veikia mini klubas, žaidimų aikštelė, restoranuose yra vaikiškos kėdutės, kambariuose – lovelės kūdikiams.

 

Pajuskite Egiptą:

 • Pasiderėkite į tai žiūrėdami kaip į žaidimą, kurio pagrindinė taisyklė – nerodyti per didelio susidomėjimo Jums patikusiu daiktu ir siūlyti mažesnę kainą.
 • Išbandykite paviršinį nardymą su vamzdeliu arba giluminį nardymą Raudonojoje jūroje – pamatykite koralų rifus ir spalvingų žuvų.
 • Sutemus, ramiai šnekučiuodamiesi apie politiką, šeimą ar gyvenimą, užtraukite vandens pypkę. Arabai leidžia ją rūkyti net moterims ir vaikams.
 • Būtinai išgerkite karkade arbatos ir šviežiai spaustų (mangų, citrinų) sulčių.
  Gyvenimo potyris – kelionė į dykumą.

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Naujas
Autobusas
Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą Informacija naujinama
Išparduota
Išparduota

Į kainą įskaičiuota:

 • Tiesioginis skrydis Vilnius-Šarm aš Šeichas-Vilnius
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas
 • 7 nakvynės 5* viešbutyje „Pickalbatros Royal Albatros Moderna“
 • Maitinimo tipas – „viskas įskaičiuota“
 • Kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje

Į kainą neįskaičiuota:

 • Miestų, turistiniai ir kiti mokesčiai
 • Kelionės ir medicininių išlaidų draudimas
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas
 • Galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą
 • Už papildomą mokestį galima užsisakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, kelionės draudimą, automobilio parkavimą oro uoste, ekskursijas ir kitas pramogas
Pasiūlymas galioja: 2020-01-23 — 2020-02-29 Akcijos sąlygos