NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Leiskitės į 5 dienų pažintinę kelionę mūsų nauju autobusu į Rusijos brangakmeniu vadinamą Sankt Peterburgą, gražiausiame baltųjų naktų mieste. Kelionės metu aplankysite vieną didžiausių meno muziejų pasaulyje – Ermitažą, Jekaterinos rūmuose gėrėsitės kruopščiai atkurtu Gintaro kambariu ir apžiūrite „Rusiškąjį Versalį“ – Peterhofą. Taip pat leisitės ir į įspūdingą naktinę ekskursiją – „Pakeliamieji Sankt Peterburgo tiltai“. Ir visa tai pamatysite vos per 5 dienas! Į kainą jau įskaičiuota kelionė mūsų nauju ir labai patogiu autobusu, 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, kelionės dokumentų sutvarkymas ir ekskursinė programa! Tad nesnauskite, nes išvykimas jau netrukus!

Paskubėkite užsisakyti, vietų skaičius už šią kainą sparčiai mažėja!

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Naujas
Autobusas
Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą Informacija naujinama
Išparduota
Išparduota

Sankt Peterburgas

Aprašymas

1 diena

Sankt Peterburgas

Labai anksti ryte (3 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Užkąsti galima Latvijos pakelės degalinėje. Vakare, apie 20-21 val., atvykstate į viešbutį Sankt Peterburge (atvykimo laikas priklauso nuo pasienio užimtumo). Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~920 km

 

2 diena

Sankt Peterburgas

Pusryčiai. 7:30 vykstate į  ekskursiją po miestą: seniausias miesto statinys ir istorinis miesto simbolis – *Petropavlovsko tvirtovė, kurios sobore palaidoti visi Rusijos carai, pradedant Petru Didžiuoju, baigiant paskutiniaisiais Romanovais; vėliau čia buvo įrengtas kalėjimas. *Isakijaus soboras – gražiausias pastatas į Rytus nuo Vatikano, viena iš didžiausių pasaulio šventyklų lankytojus stebina puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais. Nuo soboro *kolonados viršaus atsiveria nuostabūs milijoninio miesto vaizdai. Pietūs. Tęsiate ekskursiją Nevos prospekte – tai lyg muziejus po atviru dangumi, kuriame telpa viskas – rūmai, architektūriniai ansambliai, cerkvės, paminklai. Vakare, esant galimybei, *siūlome plaukimą Sankt Peterburgą išvagojusiais kanalais. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

Šiandien nuvažiuojate ~100 km

 

3 diena

Puškinas, Peterhofas ir Sankt Peterburgas

Pusryčiai. Apie 7:30 val. vykstate į buvusią carų vasaros rezidenciją – Puškino miestą, kuriame aplankote prabangius ***Jekaterinos rūmus ir čia esantį muziejų, kur kruopščiai ir tiksliai atkurtas Gintaro kambarys. Grožitės nuostabia auksine sale ir auksine anfilada bei atkurtu carų laikų interjeru. Vykstate į „rusiškąjį Versalį“ – Peterhofą ir pamatote architektūros stebuklą – ištaigingus carų rūmus. Aplankote *įspūdingus sodus su gausybe fontanų ir graikų bei romėnų mitologijos personažus vaizduojančiomis skulptūromis. Laisvas laikas, kurio metu galite aplankyti *Peterhofo ermitažinį namelį arba Petro I pamėgtą vasarnamį *Monplaisir. Vakare siūlome naktinę *ekskursiją autobusu – „Pakeliamieji Sankt Peterburgo tiltai“ (į ekskursiją išvykstama 23:45 val., trukmė apie 2–3 val.). Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

Šiandien nuvažiuojate ~150 km

 

4 diena

Sankt Peterburgas

Pusryčiai. 7:30 val. tęsiate pažintį su Sankt Peterburgu. Aplankote Nevos upės pakrantėje išsidėsčiusį ***Ermitažo kompleksą, įsikūrusį architekto Rastrelio suprojektuotuose Žiemos rūmuose, kuriuose daugiau nei tūkstantis salių talpina apie 3 mln. eksponatų. Laisvu laiku siūlome aplankyti caro Petro I–ojo XVIII a. įkurtą pirmąjį retenybių muziejų – *Kuntskamerą. Po pietų išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Rusiją, Estiją. Nakvynė viešbutyje Rusijos–Estijos pasienyje.

Šiandien nuvažiuojate ~160 km

 

5 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Apie7 val.  išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Estiją, Latviją. Pietauti sustojate kavinėje Latvijoje netoli Siguldos. Lietuvos respublikos valstybinę sieną kertate apie 19 val.

Šiandien nuvažiuojate ~790 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~2120 km.

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Naujas
Autobusas
Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą Informacija naujinama
Išparduota
Išparduota

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 4 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų Sankt Peterburge)
 • maitinimas – 4 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai)
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

 • Miestų, turistiniai ir kiti mokesčiai
 • Kelionės ir medicininių išlaidų draudimas
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • Arbatpinigiai
 • Pietūs, vakarienės
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos; Draudimas; Viza

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 2500 RUB už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 45 EUR asmeniui.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt. Rusijos viza ir formalumų sutvarkymas už papildomą mokestį.
Pasiūlymas galioja: 2019-12-19 — 2020-03-31 Akcijos sąlygos