NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Savo rudens atostogoms rinkitės vieną populiariausių Italijos salų – Siciliją! Tai sala, kurioje rasite viską – įspūdingą istorinį paveldą, vieną gražiausių Europos sostinių – Palermą, Etnos ugnigalnį, nuostabius paplūdimius, kerinčią ir nustebint sugebančią gamtą – keliaukite ir viską pamatykite savo akimis!  Jūsų lauks savaitės atostogos puikiais paplūdimiais garsėjančiame Čefalų kurorte, prie Tirėnų jūros, labai gerai vertinamame 4* viešbutyje su pusryčiais!

  Paskubėkite užsisakyti, vietų skaičius už šią kainą sparčiai mažėja!

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Naujas
Autobusas
Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą Informacija naujinama
Nėra galimybės užsakyti
Nėra galimybės užsakyti

Santa Lucia & Le Sabbie d'Oro

Santa Lucia & Le Sabbie d'Oro – tai labai gerai mūsų keliautojų vertinamas trijų žvaigždučių viešbutis, nuo kurio iki smėlio-uolėto paplūdimio apie 300 m, o iki Čefalu kurorto centro apie 2 km. Viešbutis savo svečiams siūlo restoraną, barą, TV kambarį, tam tikrose patalpose veikiantį bevielį internetą, galimybę už papildomą mokestį išsinuomoti automobilį ar motociklą, yra lagaminų saugojimo kambarys, baseinas su prie jo esančiais nemokamais gultais ir skėčiais nuo saulės, taip pat baseinas skirtas vaikams. Klasikinio tipo kambaryje rasite vonios kambarį, plaukų džiovintuvą, vietinį oro kondicionierių, telefoną, televizorių, mini šaldytuvą, seifą. 

 

Jei keliaujate į Italiją:

 • Nacionalinė virtuvė. Italai, kaip reta pasaulyje, moka džiaugtis valgiu ir paruošti jį taip, kad pirštus apsilaižys ir jaunas, ir senas.
 • Tai ne tik spagečių, bet ir picų, alyvuogių aliejaus, espreso bei kapučino kavos, vynų kraštas. Ryžių rutuliukai (aranchini), sardinių užkandis (sarde beccafico). Brangūs, išskirtinio kvapo grybai trumai taip pat neatsiejami nuo Italijos virtuvės. Makaronų patiekalų net neįmanoma suskaičiuoti, itališkas pomidorų padažas naudojamas ir picoms, ir spagečiams, ir daugeliui mėsos bei jūrų gėrybių patiekalų pagardinti. Šviežios itališkos žolelės ir prieskoniai – bazilikai, rozmarinai, čiobreliai – taip pat jau tapę gero maisto ženklu.
  Desertas – tai dar vienas itališko gyvenimo būdo atributas, kurį vietos žmonės ištobulino iki padangių. Tiramisas – burnoje tirpstantis kavos, maskarponės ir biskvito skanėstas.
 • Gelato – tik iš pieno gaminami ledai, į kuriuos pagal skonį pridedama kavos, šokolado, vaisių.
 • Darbo laikas. Parduotuvės paprastai veikia nuo pirmadienio iki šeštadienio. Pirmadieniais pradeda dirbti tik po pietų, o kitomis dienomis nuo 9.30 iki 20 val. Daugelyje miestų privačios parduotuvės uždaromos per siestą, 13–16 val. Bankai dirba pirmadieniais–penktadieniais 8.30–13.30 val. Kai kurie dar veikia valandą po pietų pertraukos – nuo 14.15 iki 15 ar nuo 14.30 iki 15.30 val. Barai ir kavinės dažniausiai prisitaiko prie restoranų ir kitų įstaigų darbo laiko, bet lankytojus priima daug ilgiau – mažiausiai iki vidurnakčio.
 • Lauktuvėms. Gardieji Italijos sūriai, vynai, alyvuogių aliejus, keramikos dirbiniai.
  Arbatpinigiai. Italijoje barų ir restoranų darbuotojai nesitiki iš Jūsų gauti arbatpinigių, nes dažniausiai toks mokestis jau būna įtrauktas į sąskaitą. Vis dėlto, patikusiam padavėjui ar padavėjai, barmenui ar patarnautojui tikrai galite palikti šiek tiek arbatpinigių. Net jei pirmu kartu padavėjas mandagiai atsisakys, perklaustas antrą sykį, jis turėtų priimti smulkią padėką. Restoranuose atkreipkite dėmesį į papildomą mokestį (coperto) – tai mokestis už duoną (nesvarbu, valgote jos ar ne) ir stalo padengimą.

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Naujas
Autobusas
Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą Informacija naujinama
Nėra galimybės užsakyti
Nėra galimybės užsakyti

Į kainą įskaičiuota:

 • Tiesioginis skrydis Vilnius-Katanija-Vilnius
 • Rankinis ir registruotas bagažas
 • Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas
 • 7 nakvynės 4* viešbutyje „Santa Lucia & Le Sabbie d'Oro“
 • Maitinimo tipas – pusryčiai
 • Kelionių organizatoriaus atstovo paslaugos kryptyje


Į kainą neįskaičiuota:

 • Miestų, turistiniai ir kiti mokesčiai
 • Kelionės ir medicininių išlaidų draudimas
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Pasiūlymų skaičius už nurodytas kainas yra ribotas
 • Galimos ir kitos kelionės datos bei viešbučiai pagal Jūsų pageidavimą
 • Už papildomą mokestį galime užsakyti ir kitas norimas paslaugas – maitinimą lėktuve, kelionės ir sveikatos draudimą, automobilio nuomą, ekskursijas ir kitas pramogas
Pasiūlymas galioja: 2020-01-10 — 2020-06-30 Akcijos sąlygos