NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Džiugi žinia visiems, kurie dar šią vasarą nori atostogauti svetur - jau nuo liepos mėnesio atnaujiname skrydžius į Jūsų jau pamėgtas ir puikiai pažįstamas GRAIKIJOS salas - Kretą, Rodą, Kefaloniją. Perkraukime šią vasarą iš naujo ir pasimėgaukime visais jos teikiamais malonumais.

Tam, kad atostogų planavimas Jums būtų kuo paprastesnis ir saugesnis, suteikiame dar lankstesnes kelionių keitimo sąlygas. Nuo šiol visi turėsite galimybę savo kelionės planus keisti likus 14 dienų iki suplanuotos kelionės išvykimo.

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas, dėl to betarpiškai bendraujame su partneriais. Planuojantiems atostogas pateikiame informacijos apie saugumo priemones, taikomas oro uostuose, skrydžių ir pervežimų metu bei viešbučiuose. Daugiau skaitykite ČIA.

Šios vasaros sezono atostogas planuoti kartu verta, nes:

  • Klientams, kelionių kuponą panaudojusiems iki 2020 m. liepos 31 d., suteiksime 10% nuolaidą išsirinktai poilsinei kelionei;
  • Išvykimams iki 2020 12 31 taikysime pagerintą „Auksinės galimybės keisti kelionę“ sąlyga - bus galima vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, maršrutą ir/ar sezoną nemokamai, likus ne mažiau nei 14 dienų iki išvykimo.
  • Jeigu klientas pasinaudoja akcija „Auksinė galimybė keisti kelionę“ ir keičia užsakytą kelionę į naują kelionę, visa už keičiamą kelionę sumokėta avansinė įmoka yra įskaitoma į naujos kelionės kainą.
  • Visiems, kurie užsisakys naujas 2020 m. vasaros sezono (liepos – spalio mėn. išvykimai) poilsio keliones, taikysime itin lanksčias apmokėjimo sąlygas - pirmoji įmoka už būsimą kelionę tik 50 eur / asm., o likusią sumą reikės sumokėti iki išvykimo likus 14 dienų.
Pasiūlymas galioja
2020-06-102020-08-31
Akcijos sąlygos
Atostogų pasiūlymai