NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Leiskitės į keturių dienų nuotykį Baltijos jūroje – kruizas, kurio metu aplankysite net keturias sostines – Stokholmą, Helsinkį, Rygą bei Taliną! Pažintinės kelionės metu jūsų lauks įsimintinos ekskursijos kartu su mūsų mylimu kelionės vadovu iš Lietuvos, puikiai leisite laiką, patirsite neišdildomų įspūdžių ir patogiai nakvosite laivo kajutėse! Nors trumpam ištrūkite iš kasdienės rutinos ir praleiskite laiką su šeima ar draugais!

Paskubėkite užsisakyti, vietų skaičius už šią kainą sparčiai mažėja!

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Naujas
Autobusas
Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą Informacija naujinama
Nėra galimybės užsakyti
Nėra galimybės užsakyti

Aprašymas

1 diena

Talinas
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Pietums sustojate Latvijos–Estijos pasienyje. Po pietų atvykstate į Taliną. Ekskursija po miestą apžiūrint Tompėjos pilį, Šv. Marijos katedrą, Lossi aikštę su įspūdingu soboru – Aleksandro Nevskio katedra, miesto Rotušę. Laisvas laikas jaukiame Talino senamiestyje. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Taline.
Šiandien nuvažiuojate ~700 km

2 diena

Helsinkis
Pusryčiai. Vykstate į uostą ir keltu plaukiate į Helsinkį. Artėdami prie Helsinkio grožitės nuostabiais miesto ir jį supančių akmenuotų salelių – šcherų vaizdais. Ekskursija po „baltąjį Šiaurės miestą“ apžiūrint Senato aikštę, Katedrą, Rotušę, Universiteto centrinius rūmus, prieplauką su spalvingu žuvų turgumi. Laisvas  laikas, kurio metu siūlome paskanauti vietinių delikatesų žuvų turguje arba aplankyti istorinę Fazer šokolado gamintojų  kavinę. Vakare, apie 17 val., kruiziniu laivu iš Helsinkio išplaukiate į Stokholmą. Vakarą praleidžiate pramogaudami laive: saunos, kavinės, restoranai, naktiniai klubai, kazino, vaikų žaidimų kambariai. TNakvynė laivo kajutėse.
Šiandien nuvažiuojate ~50 km

3 diena

Stokholmas
Pusryčiai. Ryte, apie 9:30 val., atplaukiate į Švedijos sostinę. Ekskursija po Stokholmą, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą „Šiaurės Venecija“. Pamatote Rotušę, kurioje vyksta iškilmės po Nobelio premijų įteikimo; grožitės Riterių bažnyčia, kurioje laidojami Švedijos karaliai; Karalių rūmais ir prie jų prisišliejusia *Katedra, kurioje vyksta karališkosios šeimos jungtuvės; Parlamentu, užimančiu visą Šv. Dvasios salelės plotą. Laisvas laikas pietums. Po pietų aplankote įspūdingo *Vazos laivo, išbuvusio jūros dugne 333 metus, muziejų. Arba pasinerti į nuotaikingą Astridos Lindgren knygų veikėjų pasaulį *„Junibacken“ muziejuje. Čia atgyja pasakų herojai. Muziejaus svečiai gali juos paliesti, žaisti su jais, pramogauti ir atrasti visada kažką naują. Vakare, apie 17 val. kruiziniu laivu išplaukiate į Rygą. Vakarą praleidžiate pramogaudami laive. TNakvynė laivo kajutėse.
Šiandien nuvažiuojate ~50 km

4 diena

Ryga
Pusryčiai. Apie 11 val. atplaukiate į Rygą. Vykstate į Rygos automobilių *muziejų, su didžiausia ir įvairiausia Baltijos šalyse senųjų motorinių transporto priemonių kolekcija. Išgirsite apie jas nepaprastai įdomių pasakojimų. Pamatote seniausio pasaulyje patentuoto automobilio Benz Patent Motorwagen repliką; analogų neturinčią prabangių tarybinės vadovybės automobilių arba Kremliaus kolekciją; įspūdingą specialios, krovininės ir karinės technikos kolekciją; dėmesio vertą lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekciją. Po pietų išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Latviją. Apie 18 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.
Šiandien nuvažiuojate ~400 km
Kelionės metu nuvažiuojama ~1200 km.

Kelionės metu nuvažiuojama ~700 km.

Pagal pasirinktą datą pasiūlymų nerasta.
Keiskite paieškos sąlygas arba peržiūrėkite mūsų pasiūlymus kitoms datoms.

Naujas
Autobusas
Skrydis iš Apie skrydį
Kelionės vadovas Siųsti klausimą Informacija naujinama
Nėra galimybės užsakyti
Nėra galimybės užsakyti

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 1 nakvynė viešbutyje
 • Kelto Talinas  – Helsinkis  bilietai
 • 2 nakvynės laivuose Helsinkis – Stokholmas – Ryga, vieta keturvietėje kajutėje be lango T
 • Maitinimas – 3 pusryčiai (švediškas stalas),
 • Kelionės vadovo paslaugos,
 • Ekskursinė programa,
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu

Į kainą neįskaičiuota:

 • miestų, turistiniai ir kiti mokesčiai
 • kelionės ir medicininių išlaidų draudimas
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • arbatpinigiai
 • pietūs, vakarienės
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 350 SEK ir 15 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, ¹Šiaulių ir ¹Klaipėdos.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
 • T– už papildomą mokestį galima pasirinkti vietą dvivietėje ar aukštesnės kategorijos kajutėje su langu. Vietų skaičius keltuose už mažiausią kainą yra ribotas.
 • Už papildomą mokestį, iš anksto galima užsisakyti vakarienes (švediškas stalas) laive. Vienos vakarienės kaina asmeniui – nuo 33 EUR (perkant laive, kaina asmeniui – nuo 35 EUR).
 • Dėl iš anksto neįmanomų numatyti aplinkybių, ar/ ir keltų tvarkaraščių pasikeitimo, Novaturas gali pakeisti keltų atplaukimo ir išplaukimo vietas, kelionės datą ar kitaip koreguoti programą.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.novaturas.lt.
Pasiūlymas galioja: 2020-06-29 — 2020-08-10 Akcijos sąlygos