NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Kasdienybę kviečiame paįvairinti planuojant būsimas žiemos sezono atostogas ir jau bent  mintimis nusikelti į saulėtus kraštus, neapsakomo grožio, snieguotas kalnų viršūnes ar į nepažintų miestų gatves.
Šiemet siūlome atrasti ir jau pradėti kurti kelionės planus į vieną iš trijų mūsų šaltojo sezono naujienų – egzotiškąjį Mauricijų ir Zanzibarą bei Naujametinę Turkiją, arba keliauti į jau pamėgtas ir gerai žinomas saulėto poilsio kryptis: Egiptą, Tenerifę, Jungtinių Arabų Emyratus, Tailandą, Vietnamą, Kubą, Seišelius ar Balio salą.
Leiskitės į slidinėjimo keliones snieguota žiemos klasika vadinamoje Italijoje, prisiekusius slidininkus itin viliojančioje Prancūzijoje, ar pasakišku Pirėnų kalnų kraštovaizdžiu ir atpalaiduojančiomis SPA procedūromis garsėjančioje Andoroje.
Šiam sezonui Jums paruošėme 27 skirtingus pažintinių kelionių autobusu maršrutus ir 24 įdomias pažintinių kelionių lėktuvu programas. Visose kelionėse Jus lydės profesionalūs mūsų kelionių vadovai!

Žiemos sezono poilsinėmis ar slidinėjimo atostogomis iš anksto pasirūpinti verta nes:

  • Išvykimams iki 2020 12 31 taikoma pagerinta „Auksinės galimybės keisti kelionę“ sąlyga - galima vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, maršrutą ir/ar sezoną nemokamai, likus ne mažiau nei 14 dienų iki išvykimo.
  • Jeigu pasinaudojate akcija „Auksinė galimybė keisti kelionę“ ir keičiate užsakytą kelionę į naują kelionę, visa už keičiamą kelionę sumokėta avansinė įmoka yra įskaitoma į naujos kelionės kainą.
Pasiūlymas galioja
2020-04-072020-12-31
Akcijos sąlygos
Atostogų pasiūlymai