NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Tam, kad atostogų planavimas Jums būtų kuo paprastesnis ir saugesnis, nuo šiol savo kelionės planus galite keisti likus 14 dienų iki suplanuotų atostogų.
Perkraukime šią vasarą iš naujo ir pasimėgaukime visais jos teikiamais malonumais vienoje iš Graikijos salų - Korfu, Kretoje, Rode ar Kefalonijoje!

Keliautojų saugumas yra mūsų didžiausias prioritetas, dėl to betarpiškai bendraujame su partneriais. Planuojantiems atostogas pateikiame informacijos apie saugumo priemones, taikomas oro uostuose, skrydžių ir pervežimų metu bei viešbučiuose. Daugiau skaitykite ČIA.

Planuoti atostogas su mumis verta

  • Išvykimams iki 2020 12 31 taikoma pagerinta „Auksinės galimybės keisti kelionę“ sąlyga - galima vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, maršrutą ir/ar sezoną nemokamai, likus ne mažiau nei 14 dienų iki išvykimo.
  • Jeigu pasinaudojate akcija „Auksinė galimybė keisti kelionę“ ir keičiate užsakytą kelionę į naują kelionę, visa už keičiamą kelionę sumokėta avansinė įmoka yra įskaitoma į naujos kelionės kainą.
  • Visiems, kurie užsisakys naujas 2020 m. vasaros sezono (liepos – spalio mėn. išvykimai) poilsio keliones, taikysime itin lanksčias apmokėjimo sąlygas - pirmoji įmoka už būsimą kelionę tik 50 eur / asm., o likusią sumą reikės sumokėti iki išvykimo likus 14 dienų.
Pasiūlymas galioja
2020-07-162020-08-31
Akcijos sąlygos
Atostogų pasiūlymai