NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas

Ilgai nedvejokite ir šiemet savo vasaros atostogoms rinkitės karščiu alsuojančias Graikijos salas. Keliaukite į Kretos salą, kuri sužavės visus ieškančius kokybiško poilsio už prieinamą kainą. Atostogaukite Graikijos Havajais vadinamoje Korfu saloje, kurioje mėgausitės +31℃ šiluma! Mėgaukitės aktyviomis atostogomis Rodo saloje, kuri vandens sporto entuziastų tikrai nepaliks abejingų. Pažinkite vieną gražiausių Jonijos jūros salų – Kefaloniją ir pasinerkite į švelnias jūros bangas. 

Planuoti vasaros atostogas į Graikiją su mumis verta:

  • Išvykimams iki 2020 12 31 taikoma pagerinta „Auksinės galimybės keisti kelionę“ sąlyga - galima vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, maršrutą ir/ar sezoną nemokamai, likus ne mažiau nei 14 dienų iki išvykimo.
  • Jeigu pasinaudojate akcija „Auksinė galimybė keisti kelionę“ ir keičiate užsakytą kelionę į naują kelionę, visa už keičiamą kelionę sumokėta avansinė įmoka yra įskaitoma į naujos kelionės kainą.
  • Visiems, kurie užsisakys naujas 2020 m. vasaros sezono (liepos – spalio mėn. išvykimai) poilsio keliones, taikysime itin lanksčias apmokėjimo sąlygas - pirmoji įmoka už būsimą kelionę tik 50 eur / asm., o likusią sumą reikės sumokėti iki išvykimo likus 14 dienų.
Pasiūlymas galioja
2020-07-162020-08-31
Akcijos sąlygos
Atostogų pasiūlymai