NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

ATRASK ALGARVĘ!

Algarvė – tikras rojus saulės vonių mylėtojams. Platūs geltono smėlio paplūdimiai ir gaivios Atlanto bangos itin mėgstamos ir pačių portugalų, mielai leidžiančių atostogas namuose. Jaukūs pakrantės miestukai, tokie kaip Lagosas ar Albufeira, žavi siauromis gatvelėmis, šeimyniniais restoranėliais ir mažomis krautuvėlėmis, siūlančiomis įsigyti keramikinių indų, kuriais šis Portugalijos kraštas itin garsėja. Kelionę pakrante verta tęsti iki pat Šv. Vincento iškyšulio – labiausiai į pietvakarius nutolusio žemyninės Portugalijos taško. Šioje romantiškoje vietoje verta sulaukti saulėlydžio, o kartu su juo gali pasisekti išvysti ir būrį delfinų ar net banginių, kurie šiose apylinkėse ne tokie ir reti svečiai!

Plačiau apie akciją

Suskleisti

ATOSTOGAUTI ALGARVĖJE VERTA:

  • Pradinė įmoka – 50 €;
  • Galutinis apmokėjimas: ne vėliau negu likus 14 dienų iki išvykimo;
  • Nemokama „auksinė galimybė keisti kelionę“ (Goldflex): galimybė vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną nemokamai, bet ne vėliau negu likus 14 dienų iki išvykimo;
  • Neįvykus kelionei (jei kelionė atšaukiama ne dėl keliautojo kaltės) – 14 dienų pinigų grąžinimo garantija;
  • Paslaugai Covid pauzė taikoma 50% nuolaida.
  • Nemokamas vardo keitimas – galimybė keisti vieno keliautojo vardą rezervacijoje ne vėliau negu likus 14 dienų iki išvykimo (negalioja vienviečiams kambariams).
Pasiūlymas galioja
2021-08-232021-09-30
Akcijos sąlygos
Atostogų pasiūlymai