NOVATURAS
Anksčiau žiūrėta
Norų sąrašas
Novaturo vertinimas
Slapukų nustatymai

Dominikos Respublika – antra pagal dydį Karibų jūros šalis, kuri pasižymi savo įvairiapusiška gamta, intriguojančia istorija, turtinga kultūra bei šiltais ir svetingais salos gyventojais.

Apsupta Atlanto vandenyno šiaurinėje dalyje ir Karibų jūros iš pietų, ši vešli atogrąžų rojaus sala gali pasigirti beveik 1 609 km pakrantės linija, iš kurių net 402 km yra tituluojami kaip geriausi pasaulio paplūdimiai, įsikūrę nuostabių kurortų ir idiliškų viešbučių apsuptyje. Dominikos Respublikos kurortuose galima rasti viską, ko reikia tobuloms atostogoms – jaukų apgyvendinimą, kokybišką aptarnavimą, įvairias sporto, poilsio ir pramogų galimybės. Čia galite pajusti tikrą Karibų pulsą: dalyvauti vykstančiuose pasirodymuose, šokti Lotynų Amerikos muzikos vakarėliuose, tyrinėti senovines praėjusių šimtmečių relikvijas, mėgautis išskirtine Dominikos gastronomija ir patirti nuotykius nuostabiuose nacionaliniuose parkuose, kalnų grandinėse, upėse, laukiniuose žydros pakrantės paplūdimiuose.

  • Pradinė įmoka – 20% kelionės kainos/asm.
  • Galutinis apmokėjimas: ne vėliau negu likus 42 dienos iki išvykimo.
  • Paslauga „Auksinė galimybė keisti kelionę“ (Goldflex) 19 Eur/asm. Tai galimybė vieną kartą pakeisti kelionės datą, trukmę, viešbutį, kambario tipą, kelionės kryptį ir/ar sezoną nemokamai, bet ne vėliau negu likus 28 dienoms iki išvykimo poilsinėms kelionėms (atkreipiame dėmesį, kad Auksinės galimybės keitimo paslauga galima pasinaudoti vieną kartą, įskaitant atvejus, kai dėl keitimo fakto keičiasi sutarties numeris).
  • Neįvykus kelionei (jei kelionė atšaukiama ne dėl keliautojo kaltės) – 14 dienų pinigų grąžinimo garantija.
  • Papildoma 3% nuolaida senjorams.
  • Papildoma 3% jaunavedžių nuolaida.
Pasiūlymas galioja
2022-07-052023-03-16
Akcijos sąlygos
Atostogų pasiūlymai